Author Topic: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.  (Read 44627 times)

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #75 on: June 13, 2019, 19:49:28 »
Selles see probleem ongi, et need asjad toimuvad mängude ajal, mitte vabal ajal.

Püstolit ja, et sealt midagi väljub olen ma näinud OMA silmaga just mängul, vajadusel on ka tõestaja olemas.
Sellega pole probleem niivõrd palju endast püstolis kui kasutajas, sest seda presenteeriti ala nagu "ou, vaadake, mis mul on".

Alkoholi tarbimisest on olnud tuhat juttu, mida Remius kord tunnistab vanaks "apsakaks", kord eitab nende olemasolu täielikult, sellegi poolest ilmuvad internetti väga tihti pildid, kus alkohol kenasti siiski figureerib ja mitte ainult temal.

Tagasiside ongi alati läinud talle positiivsel toonil (kuigi see polnud absoluutselt õigustatud), mille peale on seda 100% ignoreeritud ja vot siin tuleb minul juba probleem. Mitte, et mu ajast oleks kahju (seda ka), aga kui inimesega ei ole võimalik mitte kuidagi mitte mingi kompromissini jõuda korduvalt JUST nende ülaltoodud punktide osas, siis ei jää minul midagi üle kui teha see teema.

Ma ei oma mitte mingit ettekujutust, mis Viiking grupi lahkumisest või millestki veel siin räägitakse, pole sellega kunagi mingitki pidi seotud olnud, aga postides ongi näha seda klassikalist reaktsiooni:
kui rääkida sõbralikult, siis lihtsalt lüüakse käega, arvates, et sa oled lihtsalt mingi vana loll, kes kaagutab mingeid rumalusi ja kui tibakenegi tooni lisada, siis tuleb Sinu kohta mingi 400 sõnaline kirjutis, mis hõlmab kogu teemat väga napilt ja omab 2 faasi: "mind ei koti sinu arvamus" ja "ma olen see ja see".

Nagu varemgi ütlesin, minu peamine probleem pole isegi nende boldis kirjutatud asjadega, vaid asjaoluga, et sellel tegevusel ja nendel sõnadel puudub igasugune vastutus, mõtlemine tagajärgedele ega miskit taolist.

Siin kirjeldatakse ka seda, kuidas antud mees teisi mängijaid aitab jms. mis on väga tubli ja kiitmist väärt, aga kas see tasakaalustab kogu selle teise pulli ära? Võib olla nende mängijate silmis, kes seal mängudel käivad, aga minu arvates mitte ja ametnike arust ilmselt samuti.

Ma ei tulnud siia kedagi matma ja nii palju kui seda asja on arutatud teemas osalejatega, siis kõigil on väga kahju, et olukord nii kaugel on ja asju peab sedasi lahendama, aga muud võimalust lihtsalt ei ole.

Minul ei ole mitte midagi isiklikku antud inimese vastu, sest see ei ole minu teha, milline keegi on, aga kui mulle hakatakse s*ttuma taldrikule ja selle asemel, et ära pühkida s*tutakse mõne aja pärast uuesti ja kui palun, et "ou ära tee, palun, sest...", siis noogutatakse koos naeratusega ja täpselt sama teema läheb edasi.

Jah, olen läinud isiklikuks ja labaseks korduvalt siin teemas, mille pärast ma vabandan, aga mulle meeldib mõelda, et korraldaja võiks olla objektiivne ja seda ka enda suhtes, veel enam kui tegemist on minust peajagu vanema inimimesega. Minu aju "kliinib" ära kui ma ei suuda mitte mingit loogikat, ega selget mõtlemist välja lugeda antud inimese tegemistes, siis tahest-tahtmata, langen samale tasemele, sest ma ei jaksa nii pikalt kahe eest mõelda.

Viimasena tahaksin öelda siira tänu kõigile, kes oma sõna argumenteeritult välja ütlesid, sõltumata, oli see poolt või vastu.

Aga eraldi tahan tänada mehi, kes võtavad seda hobi sama tõsiselt kui mina ja kelle jaoks ei ole okei s*tt lihtsalt vaiba alla pühkida.

Offline markko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #76 on: June 13, 2019, 21:36:06 »

Minule kui mängijale ei ole oluline, kes mängu korraldab. Palju ma korraldajaga üldse kokku puutun? Mängu alguses OT ja briifingu ajal, heal juhul paar korda mängu jooksul, kui sedagi. Rohkem ma ta nägu üldjuhul ei näe. Antsu puhul on väga positiivne asi mängude rohkus, seda ei suuda hetkel ükski teine korraldaja pakkuda. Üritusi on väga palju ja üle kogu Eesti. Mängijale ei ole oluline, kas alal on luba mängida või mitte. Probleemi ei esine, senikaua kuni sealt alalt ära ei aeta. Mul ükstapuha, sest tean osalejana, et mina selles süüdi pole. Süüdi on korraldaja ja ma ei lase sellest ennast üldse vaevata. Temal tulevad probleemid, mitte minul.


Kui nüüd natuke kaugemale mõelda, kui mõnest mängust kus ei ole kooskõlastust peaks tekkima suurem konflikt mis viib airsofti reguleerimiseni või sootuks olukorrani kus antud hobiga ei ole eanm võimalik tegeleda, alles siis mõistab, et korraldaja on midagi valesti teinud?
Kuigi antud olukorda saaks ära hoida kui asju korrektselt ajada, siinkohal aitäh Margusele kes näeb vaeva maaomanikke leidmisel ja uritab nendega eelnevalt kokkulepped sõlmida.
« Last Edit: June 13, 2019, 21:51:06 by markko »

Offline Tonso

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #77 on: June 14, 2019, 10:39:33 »
Minu arusaamist mööda KotkaZ kui mängudel käia andis mõista, et tal on savi, kas ala omanikuga on kooskõlastatud või mitte seepärast, et see pole mängija huvi. Ja kui tulevadki probleemid ning alad kaovad ära, on ikkagi mängijal savi, pole tema huvi. Võib-olla mõeldakse, et tulevad uued, teised mängukohad peale ja probleemi ei ole. Isiklikult arvan, et vanade sõjaväebaaside ja lagunenud hoonete aladel mängimise keeluga (omanik keelab ära) jääb järgi ainult suvalised metsatukad ja siis spets. uued mängukohad, mis on rajatud airsofti jaoks. Ja need pole kindlasti enam nii odavad.
Ehk siis, tahan ütelda, et mängijate ehk kogukonna huviks peaks ikkagi olema kooskõlastused ja selle läbi mängukohtade säilimine. Kuidas seda korraldajatelt küsida, on omaette teema. Üheks võimaluseks on foorumis mängu reklaamides välja tuua, et ala omanikuga on kooskõlastus. Ei võta korraldajalt tükki küljest ja mängijatel on ka hea tunne.

Remiuse isiku kohta sõna ei võta, ei tunne inimest. Eks saan oma järeldused teha mängudel käies. Küll aga taunin alaealistega üritustel alkoholi tarbimist, see on põhimõte, mis ühiskonnas reguleeritud. Korraldajana ollakse vastutav alaealiste eest ning mingi jama juhtudes, kui korrakaitse kohale tuleb ja mingil põhjusel puhuda laseb, läheb asi kiiresti ajakirjandusse ja inetuks. On siis korraldajal seda jama vaja?
Ehk siis, sõpradega mängides joo kasvõi käpuli, alaealistega mängu korraldades peaks olema alkovaba (ühiskonna arusaam).

Mis puutub stardipüstolisse siis minu seisukoht on, et seda peaks käsitsema stardipüstolina (lasu suund maha või üles). Plankude ohtlikkusest on siin juba varem räägitud ning võimalikku stardika kasutamist tinaplönni laskmiseks ei hakka üldse kommenteerima. Saan aru stardika mõttest korraldamise seisukohalt ja olen sellega nõus, väga kasulik riistapuu. Nii peaks see jäämagi.
Ei ole ise mängudel käinud, pole näinud, kuidas kasutati. Ei näita näpuga ka, et kindlasti vehiti ringi ja väärkasutati. Eks selle kohta teavad rääkida paremini mängudel käijad. Tahan lihtsalt kutsuda üles ohutusele.

Airsofti kommuun on hetkel isereguleeruv, mängijad ja korraldajad panevad ise paika piirangud. Hea oleks kui see nii jääkski ja seadusloomet siia ei tuleks, mis võib juhtuda mingi suurema jama tekkimisel alaealistega ja ajakirjanduse tähelepanuga. Ajakirjandus puhub asja kiirelt suureks ning kriitilise massi ületamisel sekkub juba riik. Edasi mängime kõik nagu Inglismaal.
Kas meil on seda vaja?



Offline Obi-San

  • Tavakasutaja
  • Posts: 163
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #78 on: June 14, 2019, 16:54:17 »
Lugesin piisavalt et oma arvamust jätta.
Põhi asjad - “pystol mis laseb asja välja”. Puhas fantaasia lend imho - “tal on midagi mis laseb midagi”. So whut? Kirjuta avaldust politseisse, mis sa siia kirjutad?!

“Ta on alkot joonud ja kellegile andnud” so whut? Meil on alkoholism yldse riigis probleem, ja midagi imelikku et enne/peale mängu inimesed joovad. Ytlen rohkem - see on tavaline praktika. Kui ta lapsele alkot andis - Kirjuta avaldust politseisse, mis sa siia kirjutad?!

“Ta on ylbe ja vastik!” See yldse pole mingi põhjus pole. Nagu veganite grupp FB-s tase.

“Kasutab alasid ilma loata”. See ok, juba norm põhjus.

Yldselt ma ytleks nii et siin ban et lahenda midagi. Tahad mõjutada - avaldus politseisse. Nad airsoftist teavad ja ise ka mängivad.

Mulle isiklikult ka see tegelane ei meeldi, aga need jutud siin on tõesti nagu mingi FB haterite grupp
Oorah

Offline nuga

  • Tavakasutaja
  • Posts: 4
  • Wortex | M4 SA-C11 + Raven Glock 18 Semi/Full
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #79 on: June 14, 2019, 22:25:57 »
Ei hakka mingit moraali kirjutama siia nagu mõned draamatsejad siin, aga ütlen otse kohe välja: miks see teie p*rset torgib? Kõik ei pea olema maailmaparandajad.

*muudatus, enne kui midagi arvama hakatakse: olen sellel teemal neutraalne ja avaldan arvamust oma vaatevinklist
"Lahinguväljal näeme, r@isk!"

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #80 on: June 15, 2019, 01:45:14 »
@Nuga: Sa ei saa vist üldse teemast aru..



@Obi-San
---------------------------
"“Ta on alkot joonud ja kellegile andnud” so whut? Meil on alkoholism yldse riigis probleem, ja midagi imelikku et enne/peale mängu inimesed joovad. Ytlen rohkem - see on tavaline praktika. Kui ta lapsele alkot andis - Kirjuta avaldust politseisse, mis sa siia kirjutad?!

“Ta on ylbe ja vastik!” See yldse pole mingi põhjus pole. Nagu veganite grupp FB-s tase. "
---------------------------


See, et meil riigis nö alkoholism on ei tähenda, et korraldajana seda propageerid noorte ja teiste ees.

Ülbe ja vastik - Noortele võiks head eeskuju näidata ja mitte olla ülbe ja vastik ehk siis see on "põhjus" kui korraldaja mõjub negatiivselt.

Kui sa korraldad midagi inimestele ja küsid raha selle eest ( eriti kui kohal on ka alaealised ) siis peaks inimene ikka vastavalt käituma ( Head eeskuju võib võtta Marguselt ).

Korraldan sulle sünnipäeva/pulmad või mida iganes ja joon seal + ülbitsen iga teisega ning küsin raha ka selle eest, pole vist õige?

Politseisse ei minda sellepärast, et nii võib asi suurema kella külge minna ja inimesed üritavad ilma selleta asjadega ühelepoole saada.


Üldiselt vahet ei ole mis suhtumisega Remius või keegi teine on aga alad võiksid/peaksid olema kooskõlastatud omanikega. Neid kohti niigi vähe kus mängida saab.
« Last Edit: June 15, 2019, 02:05:14 by GraboN »

Offline Obi-San

  • Tavakasutaja
  • Posts: 163
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #81 on: June 16, 2019, 14:24:54 »
Quote
Üldiselt vahet ei ole mis suhtumisega Remius või keegi teine on aga alad võiksid/peaksid olema kooskõlastatud omanikega. Neid kohti niigi vähe kus mängida saab.
Jepp, igati õige!
Sama moodi nagu kõik need kes teevad Suur-Sõjamäel(nt) yritusi(sarcasm)
Õnneks varsti seda inetu koha lammutavad ja tuleb pakendikeskus sinna
Oorah

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #82 on: June 16, 2019, 21:12:08 »
Quote
Üldiselt vahet ei ole mis suhtumisega Remius või keegi teine on aga alad võiksid/peaksid olema kooskõlastatud omanikega. Neid kohti niigi vähe kus mängida saab.
Jepp, igati õige!
Sama moodi nagu kõik need kes teevad Suur-Sõjamäel(nt) yritusi(sarcasm)
Õnneks varsti seda inetu koha lammutavad ja tuleb pakendikeskus sinna

Kas siis Suur-Sõjamäe ala polegi ametlik mänguplats? Ma senini arvasin, et kõik teevad seal mänge loa alusel või polegi see päris nii?
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Pioneer1065

  • Tavakasutaja
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #83 on: June 16, 2019, 22:03:03 »
Sain aru ainult üks, kõik pretionsioonid Reimusile see on isiklik.  Miks vaja see siija kirjutada???
Nr 413.

Offline Obi-San

  • Tavakasutaja
  • Posts: 163
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #84 on: June 17, 2019, 00:48:24 »
Quote
Üldiselt vahet ei ole mis suhtumisega Remius või keegi teine on aga alad võiksid/peaksid olema kooskõlastatud omanikega. Neid kohti niigi vähe kus mängida saab.
Jepp, igati õige!
Sama moodi nagu kõik need kes teevad Suur-Sõjamäel(nt) yritusi(sarcasm)
Õnneks varsti seda inetu koha lammutavad ja tuleb pakendikeskus sinna

Kas siis Suur-Sõjamäe ala polegi ametlik mänguplats? Ma senini arvasin, et kõik teevad seal mänge loa alusel või polegi see päris nii?
Niisama käivad sinna.
Oorah

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #85 on: June 28, 2019, 13:49:57 »
Kas kellegil on veel midagi siin teemas öelda või midagi uut juurde tuua?

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #86 on: July 02, 2019, 20:36:28 »
Erinevatel põhjustel mis siin avalikult kirjas ning mulle laekunud PS teel korduvalt ja mitmete kasutajate poolt puhkab kasutaja Remius foorumist jalga 180 päeva.

Teema suletud.