Author Topic: Mil-Tec seljakott 35€ MÜÜDUD  (Read 1264 times)

Offline Raimps

  • Tavakasutaja
  • Posts: 10
    • View Profile
Mil-Tec seljakott 35€ MÜÜDUD
« on: December 18, 2020, 20:56:11 »
1 aasta kasutatud militaar teemaline seljakott. Käisin kotiga tööle-koju. Kott heas korras, lukud töötavad ja kusagilt katki pole.
Mis funktsioonid ja vidinad kotil on:
Eemaldatav vöökott (Ranger bag), millel mitu tõmblukuga taskut. Saab kasutada ka õlakotina (eraldi rihm) ja saab molledega vöö peale panna. Softi mängu jaoks mahtuab mõnusalt pudi-padi. (Ise seda mängul kasutanud pole vaid ainult seljakoti küljes)
Seljakotil suur peasahtel sisemise taskuga (sülearvutile), eesmine sahtel sisemise taskuga.
2 eemaldatavat küljekotti sisetaskutega. Saab teha adminnikateks mängule
Polsterdatud, reguleeritavad õlarihmad, D-Rõngad.
Polsterdatud seljaosa.
Reguleeritav, eemaldatav vöörihm.
Reguleeritav rinnarihm.
Erinevad MOLLE kinnituspaelad, lisaks küljetaskutel ja vöökotil. -
Kinnituspandlad ja pingutusrihmad.
Värv: Oliiviroheline
Materjal: 100% Oxford polüester, polüvinüülkloriid kattega. Rihmad: 100% polüpropüleen.
Maht: 36 liitrit (kokku), 26 liitrit seljakott, 6 liitrit vöökott ja 4 liitrit küljekotid.
Mida kotiga teinud olen: Lõikasin metallist luku ripatsid ära, sest muidu kui linnas kõndisin olin nagu kelluke, kes tilises ja kõlises. Asendasin nööri ja võtmerõngastega.
Kuna mu koer jäi peadpidi koti ülaosas oleva kandesanga sisse kinni siis pidin selle oma koera huvides eemaldama. Panin sinna ühe rihma nüüd asemele.

PILDID: https://photos.app.goo.gl/9oegdR9kB2Z121jv6
HIND 35€

Kott asub Tallinnas, Mustamäel. Saata kusagile ei viitsi, lepime kokku, tule vaata üle ja osta ära.
Kirjuta PM või helista: 5-6-kaheksa-kuus-4-kuus-3-4
« Last Edit: January 12, 2021, 16:49:39 by Raimps »

Offline Raimps

  • Tavakasutaja
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Mil-Tec seljakott 35€. MÜÜDUD!
« Reply #1 on: January 02, 2021, 22:15:11 »
UP
« Last Edit: January 12, 2021, 16:49:15 by Raimps »