Author Topic: 2021-02-25 Õhtused lahingud Laagris  (Read 5344 times)

Offline Achtung.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 14
    • View Profile
2021-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« on: February 22, 2021, 13:48:59 »
Asukoht: Laagris Achtung.ee alal (kes pole käinud neile saadame kohaletulekujuhised)

Pildid alast: https://www.facebook.com/Achtung.ee/photos/pcb.3793618297399517/3793617124066301

Osalustasu 5.- /inimene (tasumine kohapeal sularahas)
Ala on valgustatud ja nagu eelmine neljapäev näitas siis vägagi hästi mängitav pimedas.

Kogunemine 18.30
Algus 19.00
Lõpp: ca 22.00

Osalema on oodatud täiskasvanud, ausad ja reeglitest kinnipidavad mängijad! Ala on korraliku valve all ja rangelt keelatud väljaspool mänguaega alale tungimine!


Mängu sisu: erinevad tsenaariumid ja missioonid.

Reeglid: räägime kohapeal üle (üldjoontes ikka samas mis Eesti airsoftis)
Lõhkepaketid/granaadid keelatud, suits lubatud.

Osalemine: eelregistreerimisega achtung@achtung.ee või siia postkasti

Juua saab, kooki ja pirukaid ei paku.

Ala omanik ja korraldaja ei vastuta mängijate traumade, elu ja tervise eest! Kui tuled kohale, siis oled sellest aru saanud ja kui peaks midagi juhtuma, siis vastutad selle eest ise ning siis pretensioone ala omanikule ja korraldajale ei oma!

Asjalikud küsimused/ soovitused siia alla on teretulnud.
« Last Edit: April 23, 2021, 12:50:40 by Beivo »

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: 2025-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #1 on: February 22, 2021, 15:45:13 »
Aga mida selle lausega mõeldakse "rangelt keelatud väljaspool mänguaega alale tungimine!"

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: 2025-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #2 on: February 22, 2021, 15:59:03 »
Aga mida selle lausega mõeldakse "rangelt keelatud väljaspool mänguaega alale tungimine!"
Varasemalt mingi tegelane otsustas sinna alale mänguvälisel ajal töllerdama minna, mistõttu oli see ala tükk aega softeritele n-ö lukus. Kuna ala on aiaga piiritletud siis sisuliselt tungiti eramaale.

Ala on väga lahe õhtusel ajal tehisvalguse käes. Sai seda väiksema seltskonnaga järele proovitud ja suhteliselt ainulaadne kogemus eesti softimaastikul (ei tea, et kellelgi sellisel tasemel väliala välja ehitatud oleks). Hoopis teistsugune elamus ja dünaamika kui kottpimedas või valges mängides.

Offline Achtung.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: 2025-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #3 on: February 22, 2021, 17:00:14 »
Vanakaru, tead väga hästi millest jutt käib! Oled võtnud korduvalt vaevaks seda teemat kommenteerida ja mul ei ole ka ajajooksul märkamatta jäänud kriitiline noot ja meelepaha selle ala, korralduse jne. vastu.

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: 2025-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #4 on: February 22, 2021, 17:06:51 »
No aga kui seda kogu aeg rõhutatakse siis mul lihtsalt tekib soov küsida, et mida sellega ikkagi mõeldakse?
Jääb ikka selline tunne, et teenuse pakkuja arvab, et siin foorumis on koos ... ma ei taha öelda , et nõrgamõistuslikud, kellele tuleb rõhutada, et üle aja ronida võõrale territoorjumile ei ole lubatud tegevus.

Offline Achtung.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: 2025-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #5 on: February 22, 2021, 17:42:59 »
Igal korraldajal ja kohal on omad reeglid, meil on selline reegel ka lisaks teistele enesestmõstetavatele. Võtan ühe näite: Ala omanikul on soov, et prügi maha ei jääks. Pange see prügikotti, see asub ala korraldaja autojuures. Mulle ei tule seda lugedes ürituse all kordagi pähe, et seda kirjutades arvatakse, et kõik siin on nõrgamõistuslikud. Ma saan aru, et okas on hinges mingil põhjusel aga sellega peaksid ikkagi isekeskis hakkama saama, siin ei ole ka nagu õige koht seda lahata...

Offline krist0fer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 129
    • View Profile
Re: 2025-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #6 on: February 22, 2021, 18:15:49 »
+1

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: 2025-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #7 on: February 22, 2021, 19:55:41 »
Mina ei lahkagi, kirjuan sellest mis pikalt on häirinud.

Teised mängukorraldajad kirjutavad, et tegemist on eramaaga. Selge, mitte seda, et üle aia ei tohi ronida.

Samuti ei kirjuta teised, et mängu korraldaja ei vastuta millegi eest. Tegelikult see nii ei ole, ikka vastutab küll.

Tark korraldaja kirjutab, et enne mängu tutvustatakse ohutuse reegleid mille kohta antakse allkiri.
Eriti kaval on veel kaugelt lehvitada mingi kaustikuga, et kõik näeksid neid reegleid.
Kuigi seal vahel on "maaja ajakiri".

Offline Achtung.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: 2025-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #8 on: February 22, 2021, 21:11:37 »
Mälu järgi meelde tuletades ei leia asja, mis poleks häirinud: eelpool nimetatud asi igas teemas, korraldus, mängude ajad, ala ( ala on puhastamatt võpsik, kus vedelevad mõned metallikolakad, need ka vales kohas)jne. Mõnele meeldib väga mõnele mitte, arusaadav. Mis ma peaks nüüd tegema, rõõmust kukerpalle, kui sa ei pea paljuks iga kuradi kord jälle sõna võtta? Asise tagasiside vastu ei ole mul midagi aga nüüd võiks edaspidi teha nii, et jätaks teemad asjalikuks ja püüaks mitte viriseda enam. Tõesti hakkab mõõt täis saama!

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: 2025-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #9 on: February 22, 2021, 22:16:33 »
Ma ei ole ühtegi sõna öelnud ala kohta või mängukorralduse kohta.

Teema on selles kuidas sa müüd oma üritust.

Kuulutuse sõnastuses on temaatika, et kui üks inimene tegi kunagi midagi valesti siis sinu lähenemine on, et ka teised on samasugused ja tahavad üle aja ronida ja hulkuda sinu hoovis ringi, ilma sinult luba küsimata.

Offline Achtung.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: 2025-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #10 on: February 22, 2021, 22:57:42 »
Oled öelnud küll, võsane ala, pühastamatta, läbimatu, mõned rauakolud jne. Sinu sõnad!
See lause, et sinna ei ronitaks on olnud esimestest mängudest peale, kui esimese korraldas Militaarseiklus, Kevin, Margus aga jutt ei olnud ainult ühest tegelasest, kes aru ei saanud, vaid mitmest. Vanakaru ole nüüd hea ja ära tee järgmist "karuteenet" teistele mängijatele tulevikuks!

Offline Achtung.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: 2025-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #11 on: February 25, 2021, 14:28:30 »
Hetkeseisuga peaks osalejaid 10 kanti olema.

Offline a.pajuste

  • Tavakasutaja
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: 2025-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #12 on: April 12, 2021, 15:15:06 »
Millal adminni härrad selle threadi korda teevad, et seal ei seisaks? 2025 veidi vale ilmselgelt

Offline Dark.Knight

  • Tavakasutaja
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: 2021-02-25 Õhtused lahingud Laagris
« Reply #13 on: May 07, 2021, 15:46:35 »
Kas on äkki iga neljapäeva?