Author Topic: 2017-06-25 Suur-Sõjamäel  (Read 3740 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
2017-06-25 Suur-Sõjamäel
« on: June 25, 2017, 19:21:03 »
Palju tänu mängu eest!

Oli pikk äge lahingpäev, lõpetasin alles kell 17:15.
Alustasime umbes 20, vahepeal oli meid ligi 30, viimased tunnid oli meid umbes 15.

Lahingut toimusid erinevates majades, rünne ja kaitse, pantvangiga mängud. Kõige ägedamad kontaktid olid muidugi keskmises shatiga majas.
Ala on endiselt väga põnev.
Alal olid  ka paintbolerid ja krossitsiklid. Ma pole seal nii palju krossitsikleid varem näinudki, aga mahtusime kõik ära.
Pilte polnud aega teha.

Offline noFridge

  • Tavakasutaja
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: 2017-06-25 Suur-Sõjamäel
« Reply #1 on: June 25, 2017, 21:04:57 »
Oli waffa t6esti. Tore viis pyhapäeva veeta softi mängides. M6nus ala, k6ik on esindatud mida hing v6iks ihaldada, majad/tihnik.

Nii palju kui ma aru saan, siis see on vene foorumist kellegi korraldatud?
Kui mingit tagasisidet anda, siis äkki järgmine kord oleks v6imalik mängu algus ja l6pp kuidagi paremini fikseerida, sest ala on suht suur ja igale poole pole inimhäält kuulda? (:
Hiilid kuskil p66sas ja siis korraga saad aru, et kuidagi jube vaikne on. Vist sai mäng läbi v mis värk on :D

TM VSR-10 "Fu*kMyLife edition"
SSG24 Nov

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: 2017-06-25 Suur-Sõjamäel
« Reply #2 on: June 25, 2017, 22:05:42 »
Korralik pühap. täristamine, lõpus väiksema pundiga tunnel oli ka top notch.
Tänud kaasvõitlejatele ja vastastele.

Lõpud ja algused saavad tulevikus loodetavasti vilega fikseeritud - viime härrale väikese vile, mängud ju tasuta ja see vile ka ei maksa mitte midagi :D

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2017-06-25 Suur-Sõjamäel
« Reply #3 on: June 26, 2017, 10:58:25 »
Nii palju kui ma aru saan, siis see on vene foorumist kellegi korraldatud?
Kui mingit tagasisidet anda, siis äkki järgmine kord oleks v6imalik mängu algus ja l6pp kuidagi paremini fikseerida, sest ala on suht suur ja igale poole pole inimhäält kuulda? (:
Hiilid kuskil p66sas ja siis korraga saad aru, et kuidagi jube vaikne on. Vist sai mäng läbi v mis värk on :D

See oli jah vene foorumist korraldaja. Tore vähemalt, et keegi proovib korraldada. Eks alguses ikka tekib raskusi, aga küll kogeb ja aitame kaasa. Pakkusin talle vilet, aga ta oma valju häälega püüdis ise.
Kui olime mingi aeg oodanud, siis ikka vilistasin ja tulid ka tagumiselt alalt mängijad tagasi.
Aitame ikka uusi korraldajaid, nad on meile vajalikud.

Offline S340

  • Tavakasutaja
  • Posts: 90
    • View Profile
    • - Pizzapoisid -
Re: 2017-06-25 Suur-Sõjamäel
« Reply #4 on: June 26, 2017, 13:53:05 »
Alal olid  ka paintbolerid ja krossitsiklid. Ma pole seal nii palju krossitsikleid varem näinudki, aga mahtusime kõik ära.
Pilte polnud aega teha.

Kuna pilte pole, siis sai kokku pandud video.
http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=3890.0