Author Topic: Sõjamäel 3 jaan  (Read 2437 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Sõjamäel 3 jaan
« on: January 03, 2016, 17:43:23 »
Vaatamata külmale tuulele ja tuisule tuli meid tublisti, alustasime 18, liitus 3, kokku 21 mängijat.
Nii nagu kasutaja Metsavend välja pakkus, nii tegimegi kaks lipu mängu, mis kestsid päris pikalt. Rohkemat ei jõudnudki.
Algul oli päris külm, aga juba esimeses mängus hakkas palav.

Mina olin lintidega osapoolel. Lindita osapool oli palju osavam. Nad piirasid meid igast küljest ja korra sai üks nende mängija isegi meie lipu ruumi, aga paraku langes. Meie osapool ei saanud lindita osapoolele lipu majale lähedalegi. Kui suutsime kõrval maja korraks ka vallutada, siis peagi löödi meid sealt jälle välja.
Esimene mäng kestis 1h50min. Oleks kauemgi kestnud, aga mõtlesime, et teeks vahelduseks poolte vahetuse.   

Teises mängus olid ka vastaste (lindita) osapool osavam. Meil oli raskusi nende majani jõuda. Aga nemad piirasid osavalt ja said meie lipu mitmendal katsel kätte ja jõudis lipuga isegi oma staapi joosta. Vastaste võit, hea töö!!!
Teine mäng kestis natuke üle tunni. Lõpetasime umbes 14:45.

Aga sai põnevalt luurata ja üllatada. Kõige mõnusam oli hiilida aia äärest ja lahe oli vastase snaiprit küljelt üllatada. Aga ise langesin palju palju…

Palju tänu osalejaile ja Mikule korraldamast!
X-Force jagas ka kaarte, palju tänu! Fotol ka kaart näha.

Mõned fotod:
 https://onedrive.live.com/?id=A873BD12FD2ED25F%212763&cid=A873BD12FD2ED25F

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: Sõjamäel 3 jaan
« Reply #1 on: January 03, 2016, 19:16:55 »
mängud olid toredad miinuseks oli aga see et lumi läks igale poole vahele ning ma suutsin oma telefoni lõplikult ära kaotada

Offline hullon

  • Tavakasutaja
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Sõjamäel 3 jaan
« Reply #2 on: January 03, 2016, 19:41:26 »
Algul oli veidi külm aga kui mäng pihta hakkas oli kõik väga ok. Lumi sadas jah sihikule ja seda pidi koguaeg puhastama aga kõigil võrdsed võimalused seega ei kurda, mina jäin rahule.

Offline Metsavend

  • Tavakasutaja
  • Posts: 253
  • Krytac Trident SPR MK2
    • View Profile
Re: Sõjamäel 3 jaan
« Reply #3 on: January 03, 2016, 20:44:22 »
Algul oli päris külm aga nii kui liikuma sai, ei tulnud enam külm meeldegi.
Vastasvõistkond, ilma lintideta oli väga tubli. Kui esimeses lahingus oli veel võimalik rünnakule asuda, siis teises lahingus ma lipumajast kaugemale ei saanudki.

Auto sõitsin metallvarda otsa ja plastikut lendas, relval läks rihm katki ja sain 2 valusat kuuli - silma alla ja otsaette. Aga kõigele vaatamata oli ettevõtmine äge :)

Suured tänud Margusele ja neile kes kohale tulid.