Author Topic: 2018-12-12 Simple fun 7 CQB Softair.ee siserajal  (Read 10947 times)

Offline Metsavend

  • Tavakasutaja
  • Posts: 253
  • Krytac Trident SPR MK2
    • View Profile
Re: 2018-12-12 Simple fun 7 CQB Softair.ee siserajal
« Reply #15 on: December 13, 2018, 18:53:20 »
Võimalus oli enda relva kontrollida aga järelvalvet polnud.

Offline bwatever

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: 2018-12-12 Simple fun 7 CQB Softair.ee siserajal
« Reply #16 on: December 13, 2018, 19:34:03 »
See tundus siuke iseseisev, aususe peale. See aparaat pandi lasketiiru seisma ja oligi kogu lugu. See mis näitas polnud kellegi asi vist. :D Ei tea küll et minu relva oleks kontrollitud... Või üldse kellegi...

Offline Tammsand

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: 2018-12-12 Simple fun 7 CQB Softair.ee siserajal
« Reply #17 on: December 13, 2018, 23:45:19 »
Kusjuures arvasin et kaebus on laskesageduse üle... aga tegelikult pidasid silmas lasketugevust ehk M/s... ai paha paha paha :( kui selline olukord/tunne tekib tõstke julgelt kisa :) ise olen pidevalt oma relva ette näidanud ja ohh õudust, 1.5J asemel oli 1.4 :)
See tundus siuke iseseisev, aususe peale. See aparaat pandi lasketiiru seisma ja oligi kogu lugu. See mis näitas polnud kellegi asi vist. :D Ei tea küll et minu relva oleks kontrollitud... Või üldse kellegi...

AIRSOFTER.EE
airsofter.ee

Offline bwatever

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: 2018-12-12 Simple fun 7 CQB Softair.ee siserajal
« Reply #18 on: December 14, 2018, 00:47:45 »
Kui aus olla siis tegelikult isegi mõlema... :)

Offline softair.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 63
  • Airsoft varustuse rent ja müük
    • View Profile
Re: 2018-12-12 Simple fun 7 CQB Softair.ee siserajal
« Reply #19 on: December 14, 2018, 10:07:42 »
Mingi vana lasi oma automaatiga kiiremini kui ettenähtud. Mul oli pärast kõik kints verine 2st lasust. :D

Kui tekkis kahtlus oleks võinud sellest kohe teada anda. Oleks üle kontrollinud ja vanale vinnastatava püstoli kätte surunud kui kahtlus tõeks oleks osutunud. Samas nii lühikese maa pealt on veri välja saadud ka 50 m/s laskavate relvadega niiet see pole väga näitaja.

11-st kohal olnud mängijast 5 olid iganädalased külastajad ja nende relvad on tuttavad/kronotud. Järele jäänud kuuest 1 olid sina ja 2 olid varem testitud püstolitega niiet väga palju variante järel ei ole keda kahtlustada...

Vabandame verekaotuse pärast ning lubame end parandada. Et vältida hilisemaid süüdistusi siis edaspidi rakendame enne mänge alati kohustuslikku kronomist.
« Last Edit: December 14, 2018, 10:14:53 by softair.ee »

Offline kuurberg

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 143
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: 2018-12-12 Simple fun 7 CQB Softair.ee siserajal
« Reply #20 on: December 14, 2018, 15:44:59 »
Eks need HPA vennad süüdi ole, nemad keeravad iga nurgapeal aina juurde ja juurde...
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee

Offline Tammsand

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: 2018-12-12 Simple fun 7 CQB Softair.ee siserajal
« Reply #21 on: December 14, 2018, 15:46:47 »
No mul kahjuks ei lähe teisele ringile see manomeeter  :(


Eks need HPA vennad süüdi ole, nemad keeravad iga nurgapeal aina juurde ja juurde...
AIRSOFTER.EE
airsofter.ee

Offline bwatever

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: 2018-12-12 Simple fun 7 CQB Softair.ee siserajal
« Reply #22 on: December 14, 2018, 22:15:59 »
Võtan vabanduse vastu :)
Lihtsalt minu õrnem pool pahandas pärast, et tallegi tundus ka mõne relv üle jõu käiv. Raudselt pahandas tegelt sest ma veristasin tal vaiba ära. :D

Mingi vana lasi oma automaatiga kiiremini kui ettenähtud. Mul oli pärast kõik kints verine 2st lasust. :D

Kui tekkis kahtlus oleks võinud sellest kohe teada anda. Oleks üle kontrollinud ja vanale vinnastatava püstoli kätte surunud kui kahtlus tõeks oleks osutunud. Samas nii lühikese maa pealt on veri välja saadud ka 50 m/s laskavate relvadega niiet see pole väga näitaja.

11-st kohal olnud mängijast 5 olid iganädalased külastajad ja nende relvad on tuttavad/kronotud. Järele jäänud kuuest 1 olid sina ja 2 olid varem testitud püstolitega niiet väga palju variante järel ei ole keda kahtlustada...

Vabandame verekaotuse pärast ning lubame end parandada. Et vältida hilisemaid süüdistusi siis edaspidi rakendame enne mänge alati kohustuslikku kronomist.

Offline Beivo

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 308
    • View Profile
Re: 2018-12-12 Simple fun 7 CQB Softair.ee siserajal
« Reply #23 on: December 15, 2018, 21:26:37 »
No seal alal on kontaktid kiired ja vahemaad väiksed.Panime oma relvad ju kenasti paika kõik ja ikka veri lendas :D.Arvan et see on seal suhteliselt tavaline aga kronomine on hea mõte enne igat mängu.Mängisime seal ka valangutega ja see oli magus.Proovige :P