Author Topic: relva lisa varustus  (Read 2719 times)

Offline HR.77

  • Tavakasutaja
  • Posts: 18
    • View Profile
relva lisa varustus
« on: February 23, 2020, 13:40:46 »
Hei!

Mis lisa vasustust ise kasutate oma automaadil ja mida soovitaksite m4le(tuunitud vähesel määral ,kiirus 115m/s).
  • SIHIK(optilie või tavaline)
  • SALVD(mahutavus)
    • RIHM(1 punkt või 2punkt)
    ED
jne

Tänades

Offline OperaatorKlõps

  • Tavakasutaja
  • Posts: 34
    • View Profile
Re: relva lisa varustus
« Reply #1 on: February 23, 2020, 15:36:33 »
Heihei,

Mina oma M4'le olen lisaks soetanud :
handgrip'i - aitab relva toestada ning saad alati samamoodi relva käes hoida
Taskulamp - ruumides tihtipeale väga vajalik asi. Nii kontaktis olles kui ka niisama liikumiseks
Punatäpp sihik- airsofti automaadile vast pole kõige tähtsam lisa, kuid teeb mugavamaks mängu küll
Salved - kasutan vaid midcap' salvi, kuni 150 kuuli mahutavad(PTS EPM)
Rihm on ühe punktiga,

Aga eks kõik ole igale mängijale erinev, mis sobib mängu stiiliga ja millega harjunud ollakse

IG: operatorclick
(https://www.instagram.com/operatorclick/)

Sidearm: Nikon

Offline Mr_Bushido

  • Tavakasutaja
  • Posts: 44
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: relva lisa varustus
« Reply #2 on: February 25, 2020, 12:27:59 »
Relv võiks olla üles ehitatud siiski vastavalt kasutajale ja ülesandele.
Põhiline mida ise olen vajanud on mingi punatäppsihik ja tavalised n-ö raudsihikud. Raudsihikud sellepärast et on millega sihtida kui batareid tühjaks saavad. Saad ilusti mängitud ja päev on korras.
Edasine tuuning on juba kasutaja enda vaba valik...jah ise olen selline imelik kes on harjunud raskema relvaga ja ka seepärast hoian asju relval et harjuksin selle kasutusega.
Taskulamp aitab tõesti cqb mängudes ja pimedas kuid enamus ajast annab pigem oma asukoha ära kui pimestab vastast.
Laser tõesti juhul kui kasutatakse midagi sellega sihtimiseks/märkimiseks nt. öövaatlus.
Mingi vertical grip relvale on hea manööverdamiseks ja paremini õlas hoidmiseks. Selle valik muidugi kasutaja oma eelistus.
Relvarihma soovitan ainult õue/metsamängudel. Pikema distantsi kõndimisel on migav relv ikkagi rippu lasta. Cqb mängudel pole vahet, sest mängud enamasti kiired ja relva saab maha panna või toetada kuhugi vahepeal.
Pmst kõik mis relval siiski on muudab seda aina raskemaks ja on kasutaja enda eelistus mis teda mängus aitab. Soovitan katsetada erinevaid asju ja leida see sobiv mis sulle just sobib.