Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Antsmeister

Pages: 1 [2] 3 4
16
Tehniline pool / Re: probleemid pistoniga
« on: May 30, 2019, 17:33:29 »
Kõige lihtsam, tee box lahti ja piilu sisse, variante on praegusel juhul liiga palju ,et hakata huupi pakkuma(Anti reversal latch;cut off;kolb hakkab sileks minema, nozzlet vaadates nt tappet või delayer(omad kogemused). Millest järeldus ,et mootor minemas? Võta tagant välja ja lase niisama vool vahele. VB on mootori ''halb'' hääl tingitud kehvast shimmingust ja alignmendist mida näiteks osad püstolkäepidemed põhjustavad vms.

17
Pildid / Re: 2019-04-13 suvehooaja avamine Pahklas
« on: April 16, 2019, 23:14:21 »
Palun öelge, et see "öökiivril" olev GPNVG-18 ei ole päris :D
Vaevalt küll keegi sellist summat softi jaoks välja tahab käia :D

Kõigest 36k dollarit lol. Sammuti tundub et ainult LE/MIL lõbu. Cosplayks kärab replica ka

18
Firma ja tyyp ikka tähtis kyll minu arvates! Otsid glocki ja saad coldi! Et sooviks pilte

Asjatu möla. Ilmselgelt otsib ostja ju üleüldises valdkonnas püstolit, ning valib omale sobiva pakkumiste põhjal ...

19
Mis udu juttu? Palun googelda natuke ja saad targemaks. Üks video ka:
https://www.youtube.com/watch?v=o4qRzihIHI0

Muidugi Krytac ei ole ainuke kes sellist disaini kasutab. Paljud millel on guick spring change systemid omavad sellist lahendust, seega ta ei ole ainuke, mis võiks veidi kergemini puruneda kui teised. Internett on täis igasuguseid fanboysi ja heitereid. Mina vaatan asja lihtsalt tehnilisest vaatevinklist. Kuulduste järgi pidi ka Krytacil mingi uus seeria välja tulema kus see jama on välistatud. Eks näeb.

Edit:
https://www.youtube.com/watch?v=MbFqwp-Ikic
Krytac has done something to their m-lok series of Trident MKII (released in October 2018) to address the lower receiver cracks.
Siit on näha siis varianti millel on M-lok laesäär kus on buffertube kinnitub ka osati vedrujuhile. Eestis oli neid M-lokidega mõnes üksikus poes vaid.

20
Jah

21
Tõsi, kuid Pahanduse jutus on iva sees. Krytaci puhul ei ole küsimus kere materialis, vaid selles kuidas ta on kokku pandud. Nimelt puudub sellel spetsioomil polt, mis läbiks kabatoru, ning kinnituks gearboxi külge (vedrujuht sellisel juhul). Selle tõttu muutub tagumise kere tihvti ümbrus nõrgeimaks kohaks.

22
Üldine jutt / Re: Kogemused ESS ICE kaitseprillidega
« on: February 03, 2019, 23:48:29 »
Ise olen Crossbow prillide omanik. Oman läbipaistvaid ja tumedaid klaase. Kasutan neid eelkõige tiirus käimiseks, ning tumedaid klaase ka päikseprillidena. Üsna korralik UV kaitse ning pilti nad ei moonuta. Pikapeale ei tunnegi neid näos, mis on hea. Tootja küll väidab, et nad on suht udukindlad kuigi mina suudan nad ikka uduseks ajada. Niipalju kui ICEt näppida sai tundusid veidi kitsamad. Endal üsna standartne nöokuju ning Crossbowd istuvad ilusasti. Softis sealt midagi läbi ei tohiks tulla kuna kasutusel 2.4mm polycarb ballistiline lens.

23
Üldine jutt / Re: GunFire
« on: December 16, 2017, 18:13:51 »
Miks see peaks fake olema? Irw

24
Üldine jutt / Re: Emerson vesti plussid,miinused
« on: November 27, 2017, 20:01:33 »
Ei usu, et kvalikteetne. kuskil oli video kus võrreldi JPC stiilis replica veste. Soovitati pigem Flyye Sfift plate carrieri.

25
Mis mõte on upitada oma postitust mõne tunni möödudes? Selle RIS kruvi mis hakkab oma pesast välja koolema võiksid ikka kinni keerata. Paras peavalu kui need peaksid kaduma minema.

26
Tehniline pool / Re: Specna - CORE
« on: October 21, 2017, 20:23:41 »
Ei ole CORE seeria omanik, küll aga tavalise (a03).Vaatasin, et sisu tundub nagu parem kui vanematel specna mudelitel. Suisa metallist teeth rack kolvil, delayer ja rotary kamber. Põhimõtteliselt kõik mis enda omal välja vahetasin. Täitsa huvitav ,et kas tava specna metallist kere ei sobi corele? Vahepeal olid need Gunfires korraliku soodukaga. Muideks kas reil on ka plast? Kuskilt jäi kahe silma vahele ,et metall..

27
Condoriga on suht hit&miss. Olen näinud mõnda katkist (molle õmblused purunenud jne, eriti MHV vesti puhul). Ei tea kas julgeks seljapeale kateloki taskut panna kuhu saab toetada rännakul suure seljakoti. Küll aga ei saa õelda, et Condor sitt on. Nende rinnarakmed on üsna OK kvalikteediga (korralikud õmblused, hästi läbimõeldud disain, klambrid jne.) Aga rinnarakmetega pole sul ajateenistuses midagi teha.

Huvitav statement, et 2.JVBR võitlejatel pole uut varustust. Mõned aastad tagasi sai nende meestega kevadtormil punti löödud, ning neil olid kõik uusimad tuled ja viled.

Aga jah, kui osta siis osta korralik. Näiteks nagu härra Ranel mainis.

28
Mõtlen ise sama, sammuti uued killuvestid molle lahendusega. Vaevalt siit midagi leiad mis oleks võrdväärne KV varustuse vastupidavusega (Mõtlen just igasugust hiina nailonit)

29
Tehniline pool / Re: WE Glock 18c gen 4
« on: August 19, 2017, 14:27:32 »
Niipalju tean õelda, et gen 3 igastahes ''real steel'' kydex kabuuridega ei sobi. WE kere on vähe paksem. KSC on enamvähem 1:1 mõõtudes tulirelvaga. Ise olen omanud ASG (KWA OEM) glock 19 umbes 4-5 aastat. ei oska õelda palju lasknud olen, kuid ikka päris mitu tuhat. hooldanud korralikult, ning töötab siiani ilma probleemideta. Küll aga minuteada KSC ja KWA enam Glocke ei tooda.

30
Üldine jutt / Re: Mis vahet on nimh ja lipo akudel?
« on: July 09, 2017, 13:57:56 »
https://www.youtube.com/watch?v=iTBWcBe8rJ4

Tegelikult on siin foorumis juttu ka juba akudest:
http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=18.0

Aga ikka on mõttekas välja vahetada

Pages: 1 [2] 3 4