Author Topic: Küsimused airsoftiga alustamise kohta  (Read 5945 times)

ralftalts

  • Guest
Küsimused airsoftiga alustamise kohta
« on: January 12, 2017, 21:31:24 »
Tere
Tahtsin küsija kellegi (kes teab airsoftist palju) arvamust
Ma kavatsen alustada airsoftiga ja tahan teada et kas see oleks normaalne "stardipakett"
Ma olen eelnevalt mänginud airsofti ja tean milline see on aga nüüd tahaks sporti tõsisemalt siseneda
http://www.relvad.ee/shop/shopping_cart.php
Nägemist

Offline Dimitri

  • Tavakasutaja
  • Posts: 90
  • Airsoft 4 Life
    • View Profile
Re: Küsimused airsoftiga alustamise kohta
« Reply #1 on: January 12, 2017, 21:47:55 »
ise soovitaks .25 kuule ja veel koguda ning lonex osta. talvel nagunii vahem mänge
677

ralftalts

  • Guest
Re: Küsimused airsoftiga alustamise kohta
« Reply #2 on: January 12, 2017, 21:56:51 »
.25 kuulid on hea soovitus aga relvi kavatsen ma osta niikuinii märtsi aprilli paiku ja ma ei taha maksta 300+ eurot relva eest
kuigi ma kavatsen endale lonexi kunagi osta

Offline Martin!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: Küsimused airsoftiga alustamise kohta
« Reply #3 on: January 12, 2017, 23:04:53 »
Antud relv on tip-top.

Arvesta, et mingi hetk pead hammakad ja pistoni välja vahetama. Aga see on anyway loomulik osa. Hopi kummi võid ka ära vahetada. System-a (http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_72_85&products_id=3665) täitsa idekas seal.

Ausalt, relvaga jääd sa rahule ;) Nad on paari aastaga oma mudelitel mõned parandused/uunedused ka teinud.

Offline Cato Barbatus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 102
  • Luurerühm Reval
    • View Profile
Re: Küsimused airsoftiga alustamise kohta
« Reply #4 on: January 13, 2017, 13:43:51 »
Mainiks, et mulle ja sõbrale see Gen 3 võrkmask ei sobinud, väga ebamugav oli kanda. Kui vähegi võimalik siis soovitan enne ostu järgi proovida, et ega ta sihtimist takista.

Offline Antsmeister

  • Tavakasutaja
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: Küsimused airsoftiga alustamise kohta
« Reply #5 on: January 13, 2017, 17:22:00 »
Alustuseks ja ka edaspidi on Specna hea valik, kui on ka tulevikus plaan upgradeda. Ise olen omanud sa-a03 üle aasta, ning siiamaani pole temaga probleeme esinenud. Kuna ta ei ole minul isiklikult esimene relv, kaalusin ka Lonexi üle. Specna värv kerel ja rail ( DD ris II koopia ) jättis minule sümpaatsema mulje. Sisu on tal veidi etem kui mõnel teisel Hiina tootjal ( korralikumad hammasrattad ,8mm laagrid,metallist hopikoda jne ), kuid jääb Lonexile alla. Lonexit sai küll kaitseväes suhteliselt palju kasutatud kuid minule isiklikult ta sellist muljet ei jätnud et ''kogu veel ja osta Lonex''.

Offline WeekendWarriors

  • Tavakasutaja
  • Posts: 131
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/weekndWarriors/
Re: Küsimused airsoftiga alustamise kohta
« Reply #6 on: January 13, 2017, 19:19:56 »
Isiklikult Lonexiga kogemust pole, aga koguaeg öeldud et Lonex ja Specna ühel pulgal enamvähem (rohkem isegi kuulnud et Specna parem) ... Meie pundi Specnad on praegu veel üsna hästi vastu pidanud... 
Aga geari ostmise kohta - soovitan gunfire'st osta :)  - Kui oled pärnust, siis saan sind ka tiimi allahindlusega -10 % aidata.
Meil just üks kutt eelmine nädal ostis selle sama Red Edition Specna - maksis 177 selle eest :)
Weekend Warriors   W-01
Facebook : https://www.facebook.com/weekndWarriors/

----------------------------------------------


Offline Martin!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: Küsimused airsoftiga alustamise kohta
« Reply #7 on: January 13, 2017, 20:16:41 »
Minu enda kahe aasta tagune specna (SA-A03) ost oli ka täiesti tip-top. Hammakate kohta ma ise sama ei julge väita. Lendasid suure hammaka (mootori kontakthammakas) hambad suht ruttu minema (loe kulusid ära). Lisaks upgrade pistoni sobitamisega oli samuti väikene probleem mahutavusega, kuid nokitseja nagu ma olen, sain asja ise korda. Aga nagu ma ka ennist mainisin, on relv ka aastaga väikesed veaparandused saanud ning minu isendil juhtunud vead ei heiduta mind kohe üldse seda relva soovitamast. Gearboxi seinad on isegi tal veidi paksemad ehk muudab asja külmas samuti vastupidavamaks.

Offline Dimitri

  • Tavakasutaja
  • Posts: 90
  • Airsoft 4 Life
    • View Profile
Re: Küsimused airsoftiga alustamise kohta
« Reply #8 on: January 14, 2017, 00:27:06 »
specna on küll väga hea. endal ka sa a01, aga enda arust jääb lonex peale. aga vaata ise. mõlemad head.
kui huvi, siis selle saad 295€ http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=2929

 
677

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Küsimused airsoftiga alustamise kohta
« Reply #9 on: January 14, 2017, 18:01:31 »
Lühidalt - igal relval ja igal tootjat on omad tugevused ja nõrkused. Ka kõige kallimatel tootjatel on mõned halvasti disainitud või koostatud nõrgad kohad olemas, millele peaks tähelepanu pöörama.

Ilma pikemalt lahkamata ütlen ühte - Lonex ja Specna ei ole siiski omavahel võrreldavad. Lonex on nagu ka hind ütleb, peajagu Specnast üle. See aga ei tähenda, et Specna halb oleks.

Ei tasu vaadata ainult relva hinda. Kui ikka varustust üldse ei ole, siis osta parem odavam relv, aga hea aku, midcap salvesid 4tk minimaalselt, veidi varustust ning kaitseprillid jms. Kokkuvõttes moodustab sinu nt. esimese aasta airsofti kogukuludest relva hind vaid ühe osa.

Offline rastaman

  • Tavakasutaja
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Küsimused airsoftiga alustamise kohta
« Reply #10 on: January 16, 2017, 00:17:21 »
Mm no mina olen ka oma lonexiga rahul . Ostsin igaksjuhuks tagavaraks ka veel ühe aps relsiga lonexi . Kui tahad tõe truud siis täismetall muidu lihtsalt ostad relva ja pärast siis saad aru et plastik on mänguasi . Ärge nüüd valesti aru saage pole midagi plastiku vastu . Ütleme nii et selle aja jooksul vist alustasin novembrist 2016 ise selle hobiga olen ma raha alla pannud ca 400+240+50+32+50+120
Laias laastus siis
Esimene sats täismetall lonex koos pudipadiga ca 430. kuulid laadja aku ja miskit veel .
240 aps kerega loneks tagavaraks kindlam et mäng ei takerduks .
50 vest
32 mid salved 3tk
50prillid ja näokaitsmed
120 punatäpp /kuulid  ja võrk suukorv ja tavalised prillid kuna täppi on halvem vaadata kummiäärsete prillidega .

Seega kui alustad alles märtsis /aprillis siis soovitan raha koguda veel korralikuma jaoks kui vb lonex või muu selline .ja seniks rendi  kuna talvel on jh vähem mänge samas ostad relva ära ja saad juba ilusti sisse töödata ja n.ö tutvuda . Maitse asi ütleks .