Author Topic: Esimese relva valimine  (Read 3343 times)

Offline kobra51

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile

Offline Kriss

  • Tavakasutaja
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Esimese relva valimine
« Reply #1 on: April 12, 2017, 12:30:35 »
https://gunfire.pl/product-eng-1152211653-L4-PR-02-14-5-Assault-Rifle-Replica-Black.html

See relv on mul endal olemas, küll tan värvis. Sõbral on 10,5" must variant.

Siiani oleme mõlemad märganud, et pikalt tuleseadurit üksiklasu peal kasutades läheb mingil hetkel peale kaitseriiv.
Tuleseadur ise asendit ei muuda. Siiani on probleemi lahendanud tuleseadur automaadi peale lükata ja väike valang anda.

Sõbra relval sõidab kaba täiesti otsast ära kui seda seadistada.

Oluline on veel see, et kere on sellel Lonexil plastikust, ilmselt metallist kerega relv oleks veidi parem.

Kui veel midagi huvitab võid mulle kirjutada.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Esimese relva valimine
« Reply #2 on: April 12, 2017, 12:56:39 »
Gunfires ei ole hetkel normaalset soodukat. Kui kannatab, siis oota natuke. Nädala-paari pärast on neil tõenäoliselt mingi uus kampaania käima lükatud. Seda plastik-kerega Lonexit müüdi vahepeal jupi maad odavamalt. Enda oma eest maksin vist 220€ ringis(?)

Offline Antsmeister

  • Tavakasutaja
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: Esimese relva valimine
« Reply #3 on: April 12, 2017, 18:34:55 »
Endal on Sa-a03, kuid Enter&Convert süsteemiga. Ei ole SAEC süsteemiga kokku puutunud, küll aga tulevikus võid ilmselt kabatoru akud( mitte ,et keegi neid väga fännaks ) ära unustada.Selle raha eest saad väga hea relvakere (pulbervärvitud; kerel/relsil ei esine mitte mingisugust loksu vähemalt minu mudelil)ja sisu aitab ka algajale väga hästi. Minu oma tuli suhteliselt kuiva gearboxiga ja väga kehva shimminguga, kuid need puudused likvideerisin ise praktiliselt peale ostu. Olen lugenud siit foorumist, et osadel on tekkinud hammakatega ja hopiga probleeme, enda mudelil neid probleeme pole esinenud, kuid shimmides suustsin murda ühe mootori kontakti katki, need tundusid küll suhteliselt haprad. Ise ostsin relvad.ee'st, kuna tahtsin enne ostu üle vaadata. Netist võib ju igasuguseid põrsaid kotis osta.

Üldiselt julgeksin soovitada.