Author Topic: Mis on head käsipüstolid?  (Read 10364 times)

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Mis on head käsipüstolid?
« Reply #15 on: October 21, 2016, 10:49:13 »
Ise eelistan iga ilmaga (pun intended) elektrikaid. Kui lipo sisse paned siis lähevad laadimata paar aastat ning "lisaboonusena" hea lipo puhul saad üksiklasu asemel doubletap'i. Valanguvõimalus kah paljudel mudelitel, saab kiirelt salve tühjaks spreida ruumi sisse.
On olnud kaks gaasikat, kõige kapriissemad relvad üldse. Elektrikas laseb kaugemale kui kumbki neist kahest. Tõe huvides pean ütlema, et CO2'te pole omanud, seda kommenteerida ei oska.
Mõnde head elektri baasil püstolit oskad soovitada?

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Mis on head käsipüstolid?
« Reply #16 on: October 21, 2016, 12:30:22 »
Hei, ma olen seni salves oleva ballooniga relvi kartnud selle tõttu, et salvedel on lekkimise probleeme nagu oluliselt tihedamalt. Kas ei ole nii?

Ei ole, see ikkagi sõltub ventiili ja tihendite korrasolust, vahet pole kas need on relvas või salves. Tõsi, ülemäära külmaks lasta, kohe uus balloon järgi panna ja edasi kütta ei ole hea idee, kuna suure väljalaske juures tekib ballooni kuiv jää, mis jubedalt rabedaks külmutab kõik tihendid ja määrded.

Offline Interrible

  • Tavakasutaja
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: Mis on head käsipüstolid?
« Reply #17 on: October 21, 2016, 21:51:09 »
Quote
Mõnde head elektri baasil püstolit oskad soovitada?

Kui tahad midagi odavamat siis olen Cyma AEP seeria kohta head kuulnud, CM.030 näiteks. Kui aga rahaprobleemi pole siis Tokyo Marui G18C ilmselt kõige parem AEP.
ICS CXP APE ; TM P226R

Offline Paganarh

  • Tavakasutaja
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Mis on head käsipüstolid?
« Reply #18 on: October 24, 2016, 10:37:33 »
Mõnde head elektri baasil püstolit oskad soovitada?

Isiklikult kasutan seda http://gunfire.pl/product-eng-1152201140-CM125-electric-pistol-replica.html
See küll out of stock kuid üldiselt ma arvan, et enamus elektrikaid on ok niiet tasub valida selle järgi mis meeldib ja millel hind ok on (salvede saadavus võiks ka olla lisaboonus)

PS: see jäigi kah veel enne mainimata, et elektrikate kasuks on nende salvede odavus kuna need kipuvad metsa alla jääma püstolitel. Gaasika salv kaob siis on korralik laks vastu rahakotti. CYMA elektrika salv on aga ca 7 ööri.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Mis on head käsipüstolid?
« Reply #19 on: October 24, 2016, 11:31:05 »
Olen proovinud kümneid erinevaid püstoleid, mille hulka kuuluvad AEP, Green Gas GBB, Co2 GBB ning CO2/GreenGas NBB püstolid.

Kokkuvõttes ja hästi lühidalt:
AEP - ei ole usku, sest liiga nõrk ning liiga aeglane üksiklasu reaktsioon. Ainuke eelis on töövõime miinus kraadidega. Ühtegi plussi lisaks sellele ei näe. Korduvalt tõdetud, et lagunevad ja esineb tõrkeid.
NBB ükskõik mis kujul - ei ole usku, sest liiga pikk ja rakse päästikukäik
Green gas GBB - suvel hea, kui temp alla 5 kraadi siis muutub kasutuks lisaraskuseks
Co2 GBB - hea kuni 0  kraadini välja, alla selle pole jumet.

Hetkel oman ja ei soovi välja vahetada: Stark Arms G19 Co2 mudelit. Üldiselt julgen soovitada.

B.