Tavafoorum > Muud teemad

Jaanipäev

<< < (2/2)

Margus:
Head Jaani kõigile!!!

Pool aastat lendas jälle kiirelt.

Hea on näha, et uusi  korraldajaid on juurde tulnud. Mõned korraldajad on arvanud, et nad ei mahu ära ja siis proovitakse konkurente nõrgestada. Aga õigem oleks ikka korraldajatel koostööd teha ja ühise eesmärgi nimel sõbralikult koos tegutseda.
 
Hea on näha suurt aktiivsuse tõusu Rakvere piirkonna korraldajatelt, kes on meile palju uusi alasid tutvustanud.
Tore üllatus, et Keilas on aktiivne klubi, kes korraldab nii mänge kui ka treenivad airsoftereid ja neil seal päris suur seltskond.

Julgustan veel uusi korraldajaid proovima ja meile vaheldust pakkuma. Eks see algus võib olla raske, aga korraldamise uued kogemused ja elamused annavad elule head vürtsi juurde. Proovige ja teete oma elu põnevamaks. Vaatamata oma 79-le korraldatud mängule on iga uue mängu korraldamine midagi uut ja adrenaliini pakkuv.

Juurde on tulnud ka palju mängijaid. Aitame ja toetame nende kohanemist airsoftiga.
Viimasel poolaastal on ka juurde tulnud kaks väikest ala Tallinna servas, kus saab intensiivsemaid mänge teha.
___________________________________________________________________________

Talvel oli paraku kurjust päris palju nii mängudel kui foorumis, aga eks me läbi raskuste ja erinevate kogemuste õpime teineteist ja airsofti paremini tundma. 
___________________________________________________________________________


Natuke teades, kui suurt tööd teeb Tallinna Militaarseiklus meile uute airsofterite kasvatamisel ja tulemused on juba ammu näha. Väga osavad ja lahedad noored on sealt sirgunud,  kellega lisaks lahingus osalemisele saab ka koos mänge korraldada (minu viimatine  uus kogemus hr Enriko´ga).

Hea oli taas näha kogemustega mängijat ja korraldajat Bjorni meile milsimi korraldamisega. Selliseid raskemaid mänge on paraku väga vähe.

Soovin jõudu ja edu ka aktiivsematele airsofteritele, kes treenivad meid esindama rahvusvahelisteks võistlusteks. Põidlad pihku!
___________________________________________________________________________

Sain juurde palju tutvusi, uus koostöö kogemus RMK-ga, jätkuv koostöö Sega´ga.
Oli ka äraütlemisi alade omanikelt nagu näiteks Vääna puhkekodu ala ja Paljassaares 2 ala.

Hoiame kokku, toetame teineteist ja naudime enda hobi täiega!!! 

Hea oleks ka teiste mõtteid siin lugeda, et kuidas aeg möödus ja mida loodetakse järgnevalt ajalt...

Margus:
Häid Jaanipühi kõigile ja mängude rohket suve algust!!!

Kuigi vaatan, et suvel olen ise ja vist ka paljud mängijad laisemad kui jahedamal ajal.
Minul võttis korraldamise isu natuke alla viimase oma 100-nda mängu korraldamine. Ma ei tea miks, aga seekord tõmbas see korraldus mu päris tühjaks. Nüüd saan aru, mida Marek ja Harald peale oma viimaseid mänge tundsid kui mõlemad siin foorumis mainisid, et mingiks ajaks isu läinud.

Aga õnneks on meil uued korraldajad kohe peal, kes siin Harjumaal meile mänge teevad, tänud Markko ja Tõnule (siin soorbane), et tühja koha täidavad. Jaksu ja edu neile ja loodetavasti tuleb veel korraldajaid juurde, et oleks vaheldust rohkem.   

Eks ma ise ka juba arendan mõtteid selles suunas...

AJAKIRJANDUS:

Ei tea kõigi seisukohta, aga mulle meeldib, et on hakatud meie hobi tutvustama läbi meedia ja vabaõhuürituste.
Mõistan ka nende seisukohta, kes tegelevad airsoftiga vähe ja eelistavad jätkata vaikse hobina.
Arvan, et kui vaikselt üritame tegeleda, siis võib olla tavakodaniku ehmatus suurem meid märgates. Mis on õigem, seda ei tea.  Aga arvan, et kapis pole mõtet enam istuda ja pigem tutvustada elanikkonnale meie ala. Tean tean, kui midagi juhtub, siis on Teil hea süüdistada...
Kapis oleku üks tagajärg võib ka see olla, et meist arvatakse valesti, meid ei mõisteta ja meil on raskem edaspidi enda soove ja eesmärke ellu viia.

Ma ise kogesin Raku järve koristuslahingu teavitamisega Delfis ja Nõmme LOV i kaudu, et vähemalt mõni sai meist midagigi teada. Loodetavasti lisandub selliseid korraldajaid juurde, kes meie hobi esile tõstavad, jõudu ja edu!!!
___________________________________________________________________________

Meeldjäävamaid lahinguid viimase poole aasta jooksul eriti polnud, kõik mängud olid omamoodi head. Hea, et sai Lohusalu pansionaadi järgi proovida. Et nagu ise näete, nii nagu jääb mängu alasid vähemaks, nii ka otsitakse juurde. Soovin aktiivsetele tulemuslikku otsimist ja julget korraldust!!!   


Hoiame kokku ja püüame sõbralikult nautida ja arendada meie airsofti!!!

Hea oleks siin lugeda ka teiste arvamusi möödunu kohta...

Margus:
Häid jätkuvaid Jaanipühi Teile!!!

Kahjuks lendab aeg liialt kiirelt ja jälle vihises pool aastat mööda. Õnneks võttis natukenegi möödavihiseva aja hoogu maha põnevad airsofti mängud Teie seltsis, aitäh Teile!!!

Aasta algas väga aktiivselt:
Jaanuaris oli isegi nädalavahetusel 25-26 jaan oli üle eesti neljas kohas mäng, mida airsoftfoorumis ja Pärnakate lehel näha võis, osales umbes 150. Mõni üksik oli jõudnud mõlemal päeval mängida, aga selline suur arv talvel näitab, et isegi talvel on meil korraga päris palju mängijaid. Pole miskit arvamust, et ollakse talveunes.

Ka järgneval mõnel kuul oli airsoft väga aktiivne, ei tea kas mõjus ka soe talv...

Kahju, et ma ei jõudnud Magasini tn Tallinna endises vanglas mängu teha, kuhu oli laekunud ligi 100 huvilise avaldust. Üks päev enne mängu kuulutati välja enneolematu eriolukord koroona viiruse pärast ja eks see periood võttis vist enamustel hoo maha, nii ka minul.

Peale seda aga õnneks antakse täie hooga edasi.

Tundub, et lisandus mängualade nimekirja Rakvere... Loodetvasti kuuleb sellest ka varsti.
Minule oli tore uus avastus Kesk-Sõjamäe 2 suure siseala proovimine 2 korda.
 
Kahjuks ei tea mis toimub idas või lääne osariikide kahel suurimal saarel, lõuna osariiikides Tartus ja Valgas, loodetavasti ei uinuta seal talveunes? Idast (Narvast) on kuulda, et kas ligi 5000m2 sisehall on valmimas???

Tore, et Habe tõi Harjumaale sisukamaid mänge ja hakkas aktiivselt korraldama. Tänu temale jõudsime Suur-Sõjamäe alalt võtta viimast enne lammutamist. Sellega sai läbi ühe lahedama ala põli siin Tallinnas.

Soovin Habele palju jaksu, rahulikku närvi ja edu airsofti katusorganisatsiooni loomisel!!! Ta on väga suure eeltöö teinud ja loodame, et varsti saab regatud ja avalikult rohkem infot jagada...

Palju palju jaksu ja edu korraldajatele!!!
Tundub, et suurima rahava arvuga mängud korraldab Beivo ja Andy, vähemalt need mida olen foorumites näinud. Eks igaüks korraldab omamoodi ja tänu sellele on Teil valikut.

Kui keegi oskab, siis keerake mingit kruvi, mis paneks aja aeglasemalt liikuma, et ei jõuks kohe jõulutervituseni...

Kõike parimat Teile!!!

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version