Mängufoorum > Mängupaigad

Sinna meid ei lubata

<< < (2/5) > >>

Cato Barbatus:
Kopli Liinide ala sobiks iseenesest suurepäraselt. Majast majja lahing kuskil mahajäetud kalurimajades kõlab ahvatlevalt.

Küll aga ise siin kandis elades võin öelda, et inimesi liigub seal aega-ajalt ajal päris palju. Niisama jalutajad ja mõned narkarid, kes võivad lihtsasti agressiivseks muutuda. Talvisel ajal ning sügise paiku on rahvast muidugi vähe. Samuti on elumajad, kus keegi elab ning mingit laadi lao- või tööstushooned läheduses. Vaevalt neile mundris mehed ja granaadid meeldivad :)

Samas pole ise seal kandis ammu käinud ning mu info võib natuke ajast maas olla. Pole ka antud ala arenguplaane väga uurinud nii, et ei oska täpselt öelda, mis tegevus seal hetkel käib.

Margus:

--- Quote from: Cato Barbatus on December 20, 2015, 16:44:36 ---Samas pole ise seal kandis ammu käinud ning mu info võib natuke ajast maas olla. Pole ka antud ala arenguplaane väga uurinud nii, et ei oska täpselt öelda, mis tegevus seal hetkel käib.

--- End quote ---

Soovitan eriaegadel (päeval ja hämaramas) seal ringi vaadata, et kas on tsiviile liikumas.

Olen käinud seal päevavalges tööpäeval ja puhkepäeval ning kuni kaks tsiviili olen seal kogu ala peale näinud. Aga tsiviilidest oskame ju viisakalt eemale hoida ...

Margus:

--- Quote from: Margus on November 04, 2015, 13:26:18 ---Valdeku 13, endine kool asukohaga:
http://kaart.delfi.ee//?bookmark=2dba6565965f290db9f97e2e645bfee3

--- End quote ---

Uudistes näitas, et KL-i Nõmme malevkond tegi selles koolis lahingut nii, et paugud olid ka ümbruskonda kuulda.
Aga meile ei lubata ka pauguta lahingut.
Eks KL oskab paremini küsida.

Bjorn:
Riigikaitselistel eesmärkidel on vaja lubada. Vaatad teiselt poolt, siis saad aru, et airsofterid on mingid suvalised tüübid kes tahavad linnalt või riigilt saada hooneid selleks et seal midagi korda saata. Milline ametnik tahaks selle enda peale võtta ning vastutada?

Margus:

--- Quote from: Margus on December 20, 2015, 16:33:38 ---Koplis Liinid:

--- End quote ---

Fund Ehitus ütleb, et homme on Kopli Liinidel mingi üritus, viimased päevad, siis hakkavad lammutama.
Netis olevat selle ürituse kohta ka infot, aga ma ei leidnud.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version