Ärifoorum > Müük

Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)

(1/3) > >>

Bjorn:
Ikka tekib muresid kus üks või teine kasutaja ei ole müügitingimustest kinni hoidnud.

Siia teemasse võib lisada kasutajaid koos omapoolsete põhjendustega miks ühe või teise isikuga äri ei ole sujunud. Selle alusel saavad teised oma arvamuse luua ning vajadusel vältida sama isikuga äri ajamast tulevikus.

NB! Postituse sisu peab olema viisakas ning detailne. Kõiksugune vihakõne jms üksteise sõimamine läheb kustutamisele ning kasutaja vajadusel bännitakse. 

Oru:
Tervist

Ma siis hakkan otsast vaikselt pihta. Nimelt, ostsin ma siit foorumist u 2 kuud tagasi endale 15€ eest raadiosaatjad, kasutajalt nim jonasjo või siis päris nimega jonas jõekallas.
Lubas posti panna, pole ikka kätte saanud, tema tahab jällegi tõestada, et mina petan teda oma jutuga.
Palusin siis tśeki numbri saata, tõestuseks, muidugi tal polnud seda ja kui palusin pangaülekandest pildi saata, mis ta posti eest oli maksnud omnivasse, väitis ta, et ei saa pangale ligi.
Küll ma siis aeg ajalt talle seda jälle meelde tuletasin ja isegi pärast mitme nädalast kirjavahetust ja telefoni kõnesid, ei olnud olukord absoluudselt muutunud.
Õnneks mul on kõik sõnumid alles ja kes tahab täpsemaid asjaolusid teada saada, saatku PM, saadan meeleldi!
Põhjus siis miks ma siia kirjutan on see, et jumala eest ärge tehke selle inimesega nn postitehinguid, see kujuneb väga ebameeldivaks ja tüütuks.
Õnneks raisku läinud raha oli veel väike, et ei olnud nii suur kaotus aga siiski.

PS: Kui jonas jõekallas näeb seda siis ma kirjutasin sulle, et ma seda niisama ei jäta :)

Olge mõnusad!

ranel:

--- Quote from: Hr.Oru on September 12, 2016, 22:56:18 ---Tervist

Ma siis hakkan otsast vaikselt pihta. Nimelt, ostsin ma siit foorumist u 2 kuud tagasi endale 15€ eest raadiosaatjad, kasutajalt nim jonasjo või siis päris nimega jonas jõekallas.
Lubas posti panna, pole ikka kätte saanud, tema tahab jällegi tõestada, et mina petan teda oma jutuga.
Palusin siis tśeki numbri saata, tõestuseks, muidugi tal polnud seda ja kui palusin pangaülekandest pildi saata, mis ta posti eest oli maksnud omnivasse, väitis ta, et ei saa pangale ligi.
Küll ma siis aeg ajalt talle seda jälle meelde tuletasin ja isegi pärast mitme nädalast kirjavahetust ja telefoni kõnesid, ei olnud olukord absoluudselt muutunud.
Õnneks mul on kõik sõnumid alles ja kes tahab täpsemaid asjaolusid teada saada, saatku PM, saadan meeleldi!
Põhjus siis miks ma siia kirjutan on see, et jumala eest ärge tehke selle inimesega nn postitehinguid, see kujuneb väga ebameeldivaks ja tüütuks.
Õnneks raisku läinud raha oli veel väike, et ei olnud nii suur kaotus aga siiski.

PS: Kui jonas jõekallas näeb seda siis ma kirjutasin sulle, et ma seda niisama ei jäta :)

Olge mõnusad!

--- End quote ---

Ma ütleks selle kohta, et karma is a bitch. Su mulle müüdud MP5 laskekiirus oli 69m/s. Mootoril oli hammakas sisuliselt otsast ära kulunud. Juba esimesel mängul olid korralikud probleemid sellega, et relv vahel lasi ja vahel mitte. Kui lahti võtsin, siis oli selge ka põhjus, kuna hopi kumm oli kivistunud barreli ümber. 
Asi oli kaugel korralikust, aga sel hetkel täiesti 0 alustajana ei oskanud seda ise kontrollidagi. Asjast on nüüd 8 kuud möödas, aga esimene kogemus airsoftiga oli päris mõru seetõttu.

Kuna oled teema ära kustutanud, aga mul oli see arvutisse salvestatud, siis leiab selle järgnevalt lingilt.

https://www.upload.ee/files/6191282/Muua_korralik_ja_hea_MP5_koos_lisadega---105eur.-__hind_pole_kivist_.html.html

Oru:
Mina pole midagi ära kustutanud, teemad kuhu alla on kirjutatud müüdud, need eemaldatakse või vähemalt selline sõnum mulle tuli.
Siis kui mina tolle relva ostsin ja mängule läksin, oligi kiirus 95ms, peale seda ma polnud ma seda mõõtnud.
Tegu oli siiski CQB relvaga ja oleks varem teada andnud, et probleeme on, oleks meelsasti aidanud.
Mina lihtsalt hoiatan teisi foorumlasi, et ei teeks sama viga mis mina ja see on kõik.

ranel:

--- Quote from: Hr.Oru on September 25, 2016, 23:42:45 ---Mina lihtsalt hoiatan teisi foorumlasi, et ei teeks sama viga mis mina ja see on kõik.

--- End quote ---
Sama siin, et selle mehe müügikuulutuse juttu tegelikult uskuda ei tasu.

Või kui polnud meelega nii, siis vähemalt pole pädev hindama oma müüdava kauba kvaliteeti.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version