Ärifoorum > Müük

Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)

<< < (3/3)

RaitV:
Facebooki järgi tundub päris karm vana, kindel et menti tahate anda? Äkki peaks peitu pugema?

Everest:

--- Quote from: zaG on February 11, 2019, 20:23:14 ---See on uskumatu kui kiiresti asjad liikuma hakkavad, kui sellistele politsei helistab (korduvalt testitud) :D Soovitan avaldust proovida, sul materjali piisavalt.

--- End quote ---

Mõtlesin ka avaldust teha, aga tegelikult politseile sellised avaldused ei meeldi ja see võtaks aega. Selle asemel leidsin fb-s tema tüdruku ja ema ja otsustasin nendele kirjutada. Ja ilmselt, kui ema saab teada, et täiskasvanud poeg kelmitseb internetis, siis saab olla seal ainult "yes, mom". Üks päev ja mp5 on minu käes :)
Siin kirjavahetus emaga


Samas TraXy ei "tere" ei "head aega", palus mult andmed postisaadetise jaoks ja siis ütles, millal kätte saab. Ja see ju tähendab, et rääkides, et 30. jaanuaril kuller võttis pakki, ta otseselt valetas mulle.



Ei seletust, ei vabandust, ei vastust minu viimasele küsimusele. Erinevalt tema tüdrukust ja emast, kellele eraldi tänusõnad, kes ilmselt hoolitsevad selle poisi kohustuste ja puhta karistusregistri pärast rohkem kui ta ise. Oli see laiskus või lootis ta endale nii raha kui ka mp5 jätta, teab ilmselt ainult TraXy.

Aga mp5 laseb ja lõpp hea, kõik hea :) Ja siin ka selle loo kangelane, kelle pärast kogu see jama juhtus:


PS Tüdrukuga kirjavahetust ei viitsinud kokku kleepida, aga tema oli ka tubli selles olukorras :P Poisil naistega enda ümber vedas, küll aga naistel...

EDIT: Lisasin mp5 pildi ja modisin kirjavahetuse kollaaži, et nimed paremini kinni värvida

EDIT2: TraXy vastas mulle messengeris ja andis omad seletused, miks kuu aega ei saanud oma lepingulist kohustust täita. Minu silmis selgitused vett ei pea, aga rohkem jaurada sel teemal vist ei ole mõtet.

Scuall:
Kristo Ehrlich https://www.facebook.com/kristo.ehrlich / Kass-3 https://airsoftfoorum.ee/index.php?action=profile;u=2261
Kunas ma pole esimene, kes temaga maadelnud on/maadleb, siis arvan, et antud isiku peab avalikustama.
Kokkulepetest kinni ei pea. Pidev valetamine ja vassimine.
Kaks kokkupuudet:
1: Laenasin baofeng proge kaablit. Raske oli kätte saada asja. Kogu aeg mingid vabandused, miks tagasi ei saa tuua.
2: HPA hooldus. Laenasin isikule peale seda hpa line ja otsiku. Kunas tema omad olid pmt kohe xforcest posti pandamas. /hiljem osutus siiski valeks/
Ei toonud asju tagasi, kui oli kokku lepitud, teadis, et need mul ,,töölooma,, küljest. Alles peale korduvat eskalatsiooni, julges tagasi tuua.
Jällegi oli mingid põhjendused ja vabandused. Mingid haigused, töökoormus jne. Asukoht Rakveres minust u 1km kaugusel.

Lisak ka huias ühte teist kommuuni kasutajat. Ignoreeris sõnumeid ,,ala pole lugenud,,. Paraku tahtis jälle abi abi tänu sellele pidi aga kasutajaga ühendust võtma.
Siiani aga pole see siiski tulemust andnud.

Enda poolt siis hoiatan kõiki, Kristo Ehrlich´i nimelise noorhärraga diili tegemisest. Asukoht Rakvere.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version