Ärifoorum > Müük

Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)

<< < (2/3) > >>

jonasjo:
Kuule Hr.Oru mina panin need posti maksin 2ra omnivasse see pole minu probleem et sina neid k2tte ei ole saanud v6i oled ja on meel teistele paska keerata helistanud omnivasse ja kysinud kuhu mu pakk j22b!

Napalm:

--- Quote from: jonasjo on November 19, 2016, 16:53:11 ---Kuule Hr.Oru mina panin need posti maksin 2ra omnivasse see pole minu probleem et sina neid k2tte ei ole saanud v6i oled ja on meel teistele paska keerata helistanud omnivasse ja kysinud kuhu mu pakk j22b!

--- End quote ---

Tšeki numbrist või pangaülekandest tõestuse (näiteks pildi) saatmine pole ju ometi ülejõukäiv? Saada Hr. Orule saate-või maksetõestus ja siis saab Hr. Oru oma küsimusega Omnivasse pöörduda.

Everest:
TraXy

Selle kuulutuse põhjal: http://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=5409.msg30825#msg30825

Ostsin härralt kuulutuses oleva MP5. Kokkuleppe oli, et kannan talle raha üle ning tema järgmisel päeval paneb mulle asja postiga teele.

17.01.2019 - sõlmisime digiallkirjastatud lepingu ja ma kandsin raha üle. TraXy - rohelisega.


18.01.2019 - mina ei ole midagi saanud, TraXy ei andnud kah endast märku, kas ta saatis midagi või mitte. Aga olen kannatlik ja endal palju teha, ootan. 19., 20., 21., 22. jaanuar ikka vaikus.


23., 24. jaanuar ei juhtunud midagi. Lõpuks sain TraXy-ga ühendust ja ta sõnas, et hapras kaup ju, ei taha postiga saata, toob kohale, kuna ise on Jõhvis nädalavahetusel. Leppisime kokku, et võtame ühendust.

26. jaanuar püüdsin talle helistada, ei võtnud toru.

27. v 28. jaanuar sain lõpuks ühendust ja TraXy sõnas, et ta püüdis mulle helistada, aga tal ei õnnestunud. Minul vastamata kõnesid ei olnud.

29. jaanuar TraXy sõnas, et 30. jaanuar tuleb kuller asjale järele ja Jõhvi asi jõuab samal või järgmisel päeval.

30. jaanuar TraXy sõnas, et saatis asja bussijaama, toksis sisse mu numbri ja mulle peaks tulema SMS või midagi, millise teenusega saatis, ei öelnud.

Ma käisin bussijaamas Cargobus teenuselt igaks juhuks küsimaks, ega mulle pakend ei tulnud. Ei tulnud. Mingit teavitust ma kah ei saanud. Ja rohkem TraXy ega tema tüdruk (mul on tema number, kuna algul TraXy helistas mulle enda tüdruku numbrilt ja hiljem enda omalt) minult toru ei võta ja e-postile ei vasta.

Mitu korda lubas saata, ei teinud seda kordagi ja kordagi ei teatanud, et ei saatnud misiganes põhjusel ja teeb seda hiljem.
Mul on ka telefonikõnede salvestused, ei pidanud vajalikuks neid praegu siia lisada. Lisan kui vaidluseks vms läheb.

zaG:

--- Quote from: Everest on February 11, 2019, 20:05:20 ---TraXy

Lisan kui vaidluseks vms läheb.

--- End quote ---
See on uskumatu kui kiiresti asjad liikuma hakkavad, kui sellistele politsei helistab (korduvalt testitud) :D Soovitan avaldust proovida, sul materjali piisavalt.

Scuall:
Eeldan, et tegu Karl Erik Heinlaht nimelise härraga.
https://www.facebook.com/Karl%20Erik%20Heinlaht

Googlest saab päris palju inffi.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version