Multimeedia > Videod

BadgerAirsoft videod

(1/6) > >>

zaG:
Väga palju materjali ei saanud kuid väike videokokkuvõte koos ühe spetsialistiga sai valmis klopsitud.

https://youtu.be/T9W5CAhkdqI

Margus:
Kahju, et leidub surematuid. Aitäh kasutajale zaG video eest!!!, sellised videod ehk panevad ebaausaid mõtlema ja ausamalt mängima...

Margus:
Kui kaks saniprit said ühele pihta ja terminator eitab, siis ikkagi võiks korraldajale teada anda.
Korraldaja ei saa küll tõestada pihta saamist, aga saab terminatoriga vestelda ausa mängu olulisusest.

Oli ka ikkagi väike võimalus, et snaiprid ei saanud läbi võsa lastes vastasele pihta ja kui seda ka vastane kindlalt väidab, siis saaksid snaiprid rohkem teavet oma/relva võimete kohta.

zaG:
No see ei olnud minu jaoks maailma lõpp, lendas küll üks mahlane sõna aga mäng läks edasi ja üldiselt ei viitsi pikalt selliste asjade peale mõelda. Mis puutub pihtasaamisesse siis minu meelest see hääl/plaks erinevatest perspektiividest räägib enda eest (oksa ripsega sellit litakat ei ei ole võimalik saada). Kes tahab rohkem süveneda saab videot youtubes aeglustada, et näha kuuli lendu jne..eks igaüks otsustab ise, mida näha tahab, mina tean, mida ma nägin ja kuulsin.

andres:
Peaks ka enda video kokku klopsima.Ka termikas peaks peal olema.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version