Multimeedia > Videod

BadgerAirsoft videod

<< < (2/6) > >>

vanakaru:
No distants oli ka pikk ja vastu rakmeid tabades ei tunne. Mingi plaks ei ole näitaja, mask ja suukaitse piiravad tajumist ka kõrvadele.

Kui sa oled snaiper siis peabki sellega arvestama, et sinu plakse ei panda tähele.

zaG:

--- Quote from: vanakaru on May 15, 2018, 23:02:36 ---No distants oli ka pikk ja vastu rakmeid tabades ei tunne. Mingi plaks ei ole näitaja, mask ja suukaitse piiravad tajumist ka kõrvadele.

Kui sa oled snaiper siis peabki sellega arvestama, et sinu plakse ei panda tähele.

--- End quote ---
Ma arvan, et ei ole mõtet kommenteerida, ilma videot vaatamata. Esiteks tal ei olnud mingit suukaitset ega maski ees, mis piiraks midagi, ainult prillid ja mingi kalts peas. Samas oli suukaitse minul ja andresel ja me mõlemad kuulsime seda isegi sinna pika distantsi peale.
Teiseks on videos üsna hästi aru saada, et seda laksu pandi tähele.
Loomulikult juhtub olukordi, kus tõesti ei tunne/kuule pihtasaamisi, kuna mäng lihtsalt on selline ja selliseid hetki ma videosse ei pane! Küll aga lähevad pilti just sellised tegelased, kes teadlikult huiavad mängu.

andres:

--- Quote from: vanakaru on May 15, 2018, 23:02:36 ---No distants oli ka pikk ja vastu rakmeid tabades ei tunne. Mingi plaks ei ole näitaja, mask ja suukaitse piiravad tajumist ka kõrvadele.

Kui sa oled snaiper siis peabki sellega arvestama, et sinu plakse ei panda tähele.

--- End quote ---
Kui pikk distants oli?Krt mul peas nokakas,gopro kaamera rihmad ning mask aga kuulen kuidas vastane saab 50-60m pihta.Kus see loogika on,et tema ei kuule?

Margus:
Seal lähedal ehitise katusel oli ka selline juhus, kus noorem mängija ei saanud aru, kas teda tabas kuul või mesilane, kes kiirelt tema vastu lendas, aga tõstis käe üles ja läks surnuaeda. Ta igaksjuhuks vaatas ka ringi, et kas võiks kuskil laskja olla või äkki oligi mesilane, aga ta aus ja lahkus surnuaeda.

Selles olukorras, kus kaks snaiprit lasevad ühte ja vastased on teineteisele näha, siis ei tohiks kõhklust olla kas plõks oli kuul või mis muu iganes asi.

Püüame ikka snaipreid austada ja nende kulutusi ning vaeva relvale ka hinnata.

Ma ei teagi mis oleks parim lahend, kas näiteks snaiper läheb siis „termika“ juurde ja vestleb viisakalt. Viisakas vestlus mõjub paremini kui karjumine.
Kui ei aita, siis kaasab ka kohtuniku/korraldaja. Meid ei ole nii palju, et ei jõukas kõigile selgeks teha ausa mängu eelised.   Kohutunik/korraldaja ei jõua mängus igale poole, sellepärast võiksid mängijad ise ka aidata ausa mängu selgitamisel „termikatele“. Seal videos ka snaiper küsib viisakalt, et kas Sa ei saanud pihta ja lööb käega lahkudes.
Käega löömine ja lahkumine ei ole lahend, aga loodetavasti pani „termika“ mõtlema.
Mõtlen, et paremini mõjub kui laskja läheb juurde ja arutavad koos.

Palju aitavad ka sellised vidod ja kui saaks veel „termikast“ mingi pildi, aga see vist tehniliselt liiga suur töö?

Termikas on mul sellepärast jutumärkides, kuna ma ei näinud pealt ja ei saa kindlalt süüdistada.
Ausat mängu soovides Head Sõbrad!!!

Margus:
Mida oskan snaipritle soovitada, kui vähegi võimalik, laske seisvat vastast. Kui märklaud liigub krõbiseval teel ja eriti kui läbi võsa, siis ei pruugi tõesti seda üksikut plõksu kuulda/eristada, sest läbi võsa liikumisel okste klõbin vastu relva/vesti/kiivrit/ pole eristatav kuuli plõksust.
Aga käesolevas videos minu meelest liikus märklaud võsa taga, mitte võsa vahel, seega peaks olema eristatav kuuli plõks.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version