Tavafoorum > Tehniline pool

Relva täiustamine

(1/5) > >>

coolix:
Kui minu relv tarbib hetkel 9,6Vnimh  siis kas tohib panna järgi 11.1v lipo ?? Relv on D-boy m4 ras2 full metal.

Leivaraisk:
Tohib alati, aga suurema pingega võtad kindlasti suurema riski. Eriti stock relva puhul. Olen ühe üsna uue mootori suutnud läbi küpsetada 11,1 akuga, aga seda ka 140 vedruga. D-Boy puhul ma ei mängiks, kui teisi variante on võtta aku puhul. Parem 7,4V ja suurem discharge rate (C), ütleme 30 ligi. Annab kah väga korraliku ROF-i.

Bjorn:
11.1V lõpetab stock hiina relva piinad kiiresti - kui ei lähe hammasrattad või kolb, siis kõrbeb odav hiina päästiku klemm väga kiiresti. Võta 7.4V ligi ca 2000mah+ ning vähemalt 20C ning edasi tuuni juba mootori ja GB sisuga. Võimaluse korral mine ka Deans T-type või XT60 pistikute peale.

coolix:
Aga mis ma saaks teha 70€ oma relvas paremaks ?

Bjorn:
Oleneb mida sa saavutada tahad. Palju pisiasju saab teha. Mina vaataks kriitiliselt aku ja relva klemmid üle, korralik aku, hea hopi kumm. Kui on stock hiina kamber, siis mõtleks selle vahetuse peale. Ning mis peamine - kasuta kvaliteetset ning sobivas kaaluvahemikus kuuli.

Mõttetu on 200 eurtsi eest teha sisutuuningut, kui kasutatakse 0.2g odavama otsa kuuli seejärel.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version