Author Topic: 2021-05-08 Radar Point 3 (Airsoftpro24)  (Read 1064 times)

Offline Beivo

 • Administraator
 • Tavakasutaja
 • *****
 • Posts: 210
  • View Profile
2021-05-08 Radar Point 3 (Airsoftpro24)
« on: April 23, 2021, 15:35:10 »
Koguneme alates kella 9.30-st,briifing 10.45 ja mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Palun registreerida ennast mängule!FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!

Üldine:
Tere meie poolt ning alustame siis taas oma tegevusega enamusele teada tuntud Pärispea alal.Pikk puhkus on andnud võimaluse oma relvaarsenal viimseni üle vaadata ning korda teha.
Kuna haigus pole kuhugi kadunud aga piirangud lubavad peale 3 maid väliüritusi teha.
Mis siis tuleks tähele panna mängule tulles?Ammu pole oma sõpru ja tuttavaid näinud aga palume hoida piisavaid vahesid teiste mängijatega just sellel ajal kui te saabute.
Briifingu ajal samamoodi seisame nii et ei oleks väga ninapidi koos,kes soovib võib kanda ka maski.Deso vahend asub korraldaja laua peal.
Küsige julgelt lisaks kui ei saa millestki aru või soovite lisainfot.


Stsenaarium:
Kuna esimene mäng siis teeme lihtsaid mänge harjumiseks.Pommimäng,4 lipu mäng jne.
Ala suuruse Pärispeal valime rahvaarvu järgi.Kui on vähem rahvast siis mängime rohkem kämpingute ümbruses kui rohkem siis näpistame poolsaare osast juurde.Panen kaardi ka kui enam vähem osalejate arv teada.

Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Majas sees kasutame üksiklasku.Majja sisse ja majast välja võib kasutada automaattuld.Toimub relvade kronomine jõu põhiselt (J).
Tossu ja granaatide kasutamise otsustame kohapeal!!!
Alal kasutame granaadina tavalist pauku või siis paberi ,papi ümbrisega ning hernestega täidetud granaati.Plastikümbrisega granaadid on keelatud!Põhjus on lihtne-et endast vähem sodi loodusesse maha jätta.
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult!
Samuti olen sunnitud siia kirjutama selle et peaksite lugu teistest mängjatest(liigne ropendamine,sõimamine,solvamine jne)Kui on probleem tulevad mõlemad asjaosalised kohtuniku juurde kas siis parklasse või otsite meid üles mänguväljakult.Kõiki probleeme saab lahendada rauhmeelselt.
NB! Reeglid relvadele ja muud reeglid on täpselt sellised nagu nad olid ka enne.Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi(M4,AK enamus).Rendisoovist teada anda hiljemalt 07.05.2021
Osalustasu on 7 eurot.
On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot)

Teeme mängupäeval ka ühe pausi kus pakume teed,kohvi,küpsiseid ja kommi.Toekam söök tuleb omal kaasa võtta.

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Asukoht:
https://www.google.com/maps/dir//59.6659604,25.7036797/@59.6660376,25.7004893,1129m/data=!3m1!1e3

Kaardil märgitud koht on parkla asukoht kuhu koguneme.

Ootame kõiki osalema et üks tore mängupäev teha!
Kõik küsimused oodatud!
Kohtumiseni Pärispeal.Offline Beivo

 • Administraator
 • Tavakasutaja
 • *****
 • Posts: 210
  • View Profile
Re: 2021-05-08 Radar Point 3 (Airsoftpro24)
« Reply #1 on: May 06, 2021, 12:38:29 »
Hetke seisuga mängule tulemas 40-50 inimest.Kui nii jääb siis mängime väiksema ala peal.Täpsemalt juba mängul.Ootame osalema!

Offline Beivo

 • Administraator
 • Tavakasutaja
 • *****
 • Posts: 210
  • View Profile
Re: 2021-05-08 Radar Point 3 (Airsoftpro24)
« Reply #2 on: May 08, 2021, 22:17:49 »
Niih!
Üle pika aja sai üks mänguke tehtud mis algselt oli plaanitud sellise rahuliku kulgemisena ning airsofti meelde tuletamisena.
Läks hoopis vastupidi ja väga aktiivsed olid kõik 3 päeva jooksul toimunud mängu.
Enam jäi meelde päeva teine lahing kus siis sinistel õnnestus mängu alguses punaste lipp kätte saada ning oma baasi viia.Kasutati ära hetke kus kõik liikusid vastase lipu poole ja oma baasi valves oli vaid paar meest kes kiiresti maha võeti.Punased nagu ei saanud moment arugi kuidas see juhtus aga siis koondati väed ja hakkas väga aktiivne surumine.Tiheda rünnaku ning tossu abiga suhteliselt suurte kaotustega(sai palju võitleiaid surma) saadi oma lipp kätte.Ning mõni hetk hiljem tuldi ka vastase lipu järele mis samuti suure vaevaga ikkagi kätte saadi.Sinised kaitsesid mis jaksasid ja ei olnud punastel kerge.
Üldiselt olid kõik mängud väga kontakti rohked ja tegevust oli tervel alal.Väga hea oli vaadata kuidas liiguti,kuidas prooviti siit sealt väiksemate tiimidega ning suurema massiga vaenlasele peale minna.Kasutati väga huvitavaid taktikaid.
Väga ei mäletagi nii aktiivset mängu nagu see seekord oli.
Kokku kogunes meid sinna poolesaja kanti.
Meie täname kõiki osalejaid!Teised kes ilma pärast (hommikul sadas natukene)tulemata jätsid soovitan olla julgem.Vihm ei tee midagi pigem heal mängupäeval mõnus jahutus.
Veelkord suur kummardus kõigile osaljatele ning kohtume peagi juba uuel mängul ja hoopis teises kohas.
Pildid mängust:
https://drive.google.com/drive/folders/1ZF-IdMcVIPSUFtN1acUnSL-K_9rqOdtJ?usp=sharing