Tavafoorum > Tehniline pool

Kas oleks hea algajale?

(1/4) > >>

Razta:
Tere airsofterid.
Sooviksin teada, et kas siis Steyr SSG 69 P2 oleks hea algajale? Ma olen 12a vana ja varsti 13 ning tahaks alustada snaipri rolliga. Ja küsimus, et kas keegi teab mõnda tiimi Põlva- või Võrumaal?
Raztatm

Bjorn:
Pakun, et mõtled seda tegelast: http://www.actionsportgames.com/products-search-248.aspx?productid=15433@@SHOP1

Kui jah, siis jääd hätta. Põhiprobleemks on tuuningu võimaluste puudumine juppide mittesobivuse pärast. Laskeomadustelt ei küündi ilmselt tuunitud AEG-le eriti vastu.
Ehk siis tee teene ja jäta see kellegi teise esimeseks põrsaks kotis. Võta ligi kasutatud, kuid kontrollitud AEG või mõni kasutatud snaiperrelv siit foorumist. Liigub küll neid. Kokkuvõttes eelarveks peaks olema 300-500 eur. Alla selle ära snaiprimajanduse peale üldse mõtlegi.

Razta:
Olgu, ja aitäh nõuande eest. Vaatan siis kuskilt mõne parema snaipri kui ültse snaipri. Võibolla võtan mõne siinidega automaadi.
Raztatm

aa:
Ei ole mõtet hakata snaipriks, kui kogemusi pole. Tüdined kiirelt airsoftist ära, kui kellegile pihta ei saa, aga nemad sulle pihta saavad. Suvalise automaadiga ringi jooksmine on algaja jaoks toredam.

Margus:

--- Quote from: aa on March 20, 2014, 10:42:29 ---Ei ole mõtet hakata snaipriks, kui kogemusi pole. Tüdined kiirelt airsoftist ära, kui kellegile pihta ei saa, aga nemad sulle pihta saavad. Suvalise automaadiga ringi jooksmine on algaja jaoks toredam.

--- End quote ---

Toetan arvamust, snaiper pole kerge olla, mõnusam on automaadiga ringi joosta.
Snaipril peab olema hea kannatus ja hea soe niiskuskindel riietus, et paigal oodata. Huvitavad lahingud toimuvad ka majades, põnevust küllaga, aga majas on pika snaiperrelvaga raske liikuda.  Olen oma automaadi G36 väga rahul, majades saab mugavalt väiksemaks teha.
Razta - need siin on vaid teiste arvamused, kui ikka soovid snaipriks saada, on see Sinu otsus. Aga soovitan enne kuulata ka snaiprite arvamusi.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version