Tavafoorum > Üldine jutt

Aus Mäng ja vene foorum

(1/6) > >>

Margus:
Härra Paganarh

Räägime suu puhtaks:
Mulle väga meeldivad vene foorumi lahingud, äge pealetung, valangud majades, jne ning olen osalenud alates detsembrist kõigis vene lahingutes.

Samas olen tahtnud kutsuda ka sinna osalema rohkem sõdalasi eesti foorumitest. Aga ainuke probleem on kahes sõnas - AUS MÄNG, ei taheta tulla mängima kuna ei tunnistata pihta saamist.
Olen ka arutanud mängude korraldajatega, et kas võin panna mängude reklaami vene foorumi - vastus on enamasti EITAV, samal põhjusel - AUS MÄNG.

Kas Sa (Paganarh) oled nõus algatama vene foorumis teema AUSAM MÄNG, et tulevikus saaksid meie sõdalased paremini läbi?


Kui moded leiavad sellele teemale parema koha, siis tõstavad ehk mujale. Samas puudutab ka see teema (aus mäng) järgnevat Kahala (24h) lahingut, kus ilmselt on osalemas ka suuremad vene grupid.

Hea koostöö nimel

andres:
See võiks olla mõnes teises teemas?Ma kirjutaks ka siis natuke sel teemal.

Bjorn:
Nonii - teema on ümber tõstetud. Jätkake arutelu.

andres:
Kaks asja miks see nii on.Vähemalt mina arvan nii.
1.Mängu korraldajad mingil määral aksepteerivad seda.Kui ütled,et nad tegid sobi siis vastus on järgmine"adrenaliin ja tänu sellele ei tundnud"
Täpselt sellist vastust olen saanud ka mängijalt!
2.Paljud mängud on ülesehitatud massi lahingutega.See juba eeldab vähem ausust.
3.Mis see annab kui sa sobi teed?arvad,et oled osavam jne.Tegelikult petad ainult ise ennast!(see käis kõigi nende kohta kes sobi teevad eestlaste ja venelaste)

Aus mäng ennekõike!

Pahandus:
Mina olen kohanud selliseid mängijaid nii eestikeelsete kui venekeelsete mängijate hulgas.
Minu lahendus on siiamaani olnud ülelaskmine või siis lihtsalt leppimine, et tegemist on indiviidiga, kes ei saagi sellistest asjadest aru ning ei ole mõtet ka kohapeal minna replika kabaga õpetust andma.
Pakun, et sedalaadi probleemid esinevad igas maailmanurgas ja lahendatakse neid ka erinevalt.
Cheaterid on igal pool cheaterid

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version