Author Topic: 2019-01-20 Metsseajõuk 8 Paljassaare tee 40  (Read 22512 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2019-01-20 Metsseajõuk 8 Paljassaare tee 40
« Reply #45 on: January 23, 2019, 09:38:31 »
Pole püüdnud väita, et minu tegutsemine on ainuõige. Magusa ja tee olemasolu või mitte olemasolu ilmselt ei mõjuta minu und, arvan, et see mu und ei võta. Ja ma ei oska õelda, mis võtab mu une ära. Aga nagu näha, on veel selliseid korraldajaid. Andresel on ilmselt parem kogemus ja paremad närvid.

Ei olegi veel aru saanud Andrese eesmärgist. Kui ta mind oma klubisse kutsus, siis alguses vaidlesin vastu, aga tema väitis, et klubiga on koos parem tegutseda. Seni olengi nautinud selles klubis olemist, aga omapärane stiil on juhil oma klubikaaslasel avalikus foorumis motivatsioonile külma vett peale kallata. Ja see ei ole ju esimene kord.
Mina oma klubi kaaslast avalikult nii ei „toetaks“, pigem räägiksin temaga omaette kui miski häirib, aga eks inimesed on erinevad. Ju siis on Andrese mõistes selline „koostegutsemine“ temale omane. Ja kui keegi veel toetab tema arvamust, siis minnakes kohe mõnuga motivatsiooni kallale. Ei saagi veel aru eesmärgist, väga loodan, et ta pole kade ja õel inimene.

Olen jah omapärase mõtlemisega, teistest erinev. Minule võib otse välja õelda kui minu eksisteerimine kahjustab klubi mainet ja paluda klubist lahkuda, ma isegi ei küsi miks. Ma ei solvu ja mõistan täielikult...

Mõni on võibolla märganud, et seltskonnas pole ma jutustaja, ma ei oska olla seltskondlik, pigem väljendan ennast kirja teel.
« Last Edit: January 23, 2019, 11:11:44 by Margus »

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: 2019-01-20 Metsseajõuk 8 Paljassaare tee 40
« Reply #46 on: January 24, 2019, 10:36:51 »
Oma arvamuse avaldamine ei ole motivatsiooni langetamine🙂Margus....sa kirjutasid siia esimesena!Mille peale ma kade peaks olema??🙂?Õel?....no kui sa nii arvad!

Offline nike

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: 2019-01-20 Metsseajõuk 8 Paljassaare tee 40
« Reply #47 on: January 24, 2019, 20:53:01 »
Kes tahab, see võtab, me püüame lihtsalt pakkuda mängijatele teenust, et neil mugavam oleks. Kui sulle see ei meeldi, siis ongi sul valik omaette mängida mitte aga vinguda nagu pubekas siin.


Äkki sa siis lõpetad üldse korraldamise ära ja hakkad toitlustamis teenust pakkuma üle eesti?

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2019-01-20 Metsseajõuk 8 Paljassaare tee 40
« Reply #48 on: January 24, 2019, 21:35:54 »
Äkki tuleb sul see samune püksi, tegelen sellega mis mulle meeldib ja sinu äkki mind ei huvita.

Kes tahab, see võtab, me püüame lihtsalt pakkuda mängijatele teenust, et neil mugavam oleks. Kui sulle see ei meeldi, siis ongi sul valik omaette mängida mitte aga vinguda nagu pubekas siin.


Äkki sa siis lõpetad üldse korraldamise ära ja hakkad toitlustamis teenust pakkuma üle eesti?
F... calm, die in battle and go to Valhalla!