Author Topic: Lonex V20 Välk (mosfet)  (Read 3137 times)

Offline sniff

  • Alles registreerunud
  • Posts: 1
    • View Profile
Lonex V20 Välk (mosfet)
« on: April 18, 2021, 20:42:04 »
Küsimus:
Kellelgi on kogemust Lonexi V20 Välguga (mosfet)? Huvi pärast uurin, võibolla soetaks isegi.
https://www.relvad.ee/airsoft/6431-lonex-edf-m4-ffr-105-9254216932674.html

Offline AreYouDolph

  • Tavakasutaja
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Lonex V20 Välk (mosfet)
« Reply #1 on: December 25, 2021, 15:15:31 »
Kas on siis infot kogunenud juba. Oleks endal kah huvi lisa info kohta.

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Lonex V20 Välk (mosfet)
« Reply #2 on: December 29, 2021, 06:57:08 »
Hei, mis huvitab? Mul on see olemas ja ma olen temaga käinud mõnel mängul.
Ütleks, et laseb normaalselt, kuigi jääd mugavalt 1.4J piiridesse. Vedru ei ole kiirvahetatav. Mootor on tavaline, mitte high-torq.
Ehk siis võta, kui tahad kindlasti kolme lõviga ar15 platformil relva. Omaduste poolest saad tõenäoliselt vabalt sama raha eest parema m4 mõnelt teiselt tootjalt (Specna, Cyma platinum). Samas, ma ei kahetse seda ostu, hea tugev tükk, kuskilt ei nagise. Kille saab.

Ma olen vahetanud kaba sarnase versiooni vastu mis R20'l on. See omakorda tingib selle, et nüüd ma saan kasutada ainult buffer tube sisse mahtuvaid akusid, mida õnneks on olemas. Buffer tube samas on tal paksema seinaga kui mõne muu tootja oma, iga buffer tube sisse mõeldud aku ei mahu. Kasutan Gens ACE 3s 1200mAh akut.
Hopikoja vahetasin maxxi hopi vastu - lihtsalt sellepärast, et mulle meeldib, kui kuulid salve vahetades välja ei kuku.
Ühtlasi, rof oli natuke lahja, seega ma proovisin panna sinna high torq mootorit, aga tavaline SHS oma hakkas topeltlasku tegema, oleks tahtnud ka tugevamat vedrut saada. Ma ei ole seni viitsinud gearboxi lahti võtta, seega proovisin muid variante ja hetkel on mul sees ARES slim mootor koos kitsama käepidemega. See töötab.

« Last Edit: December 29, 2021, 07:05:01 by AndrusK »

Offline AreYouDolph

  • Tavakasutaja
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Lonex V20 Välk (mosfet)
« Reply #3 on: December 29, 2021, 23:35:25 »
Lisaküsimused siis hetkel sellised.

Kas sisetoru on terasest lonexi toru või mingi suvaline vask toru?

Kui suur oli rof 11.1 lipo akuga ja originaal mootoriga? Ise pakuksin et 17 ja 20 vahel.

Kas originaal mootor oli Lonex A5 või mõni muu?

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Lonex V20 Välk (mosfet)
« Reply #4 on: December 30, 2021, 13:55:34 »
Hei, ma olen ka sisetoru ära vahetanud, aga minu mäletamist mööda oli seal tavaline pronkstoru. Samas, halvasti ta ei lasknud enne, mulle lihtsalt meeldib erinevaid tooteid relvades proovida, hetkel on seal miski integreeritud r-hopiga Mastermods toru. Mootoril miskeid Lonexi kirju ma ei mäleta et oleks olnud, tavavaline kirjadeta mootor oli, mitte-neodüümmagnetitega (näpuga väga kerge pöörata). Ehk siis, mulje on selline, et väljast on see asi üsna kõva metall, aga seest on nii odav kui saab. Gearboxi pole veel vaadanud. Rof mäletamist mööda oli pigem seal 17 juures.
« Last Edit: December 30, 2021, 14:05:51 by AndrusK »

Offline AreYouDolph

  • Tavakasutaja
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Lonex V20 Välk (mosfet)
« Reply #5 on: December 30, 2021, 21:09:34 »
Ootasin nii kõrge hinnaga relvast vist tõesti liiga palju.
Lootsin et on parem kui krytac aga võta näpust.