Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Beivo

Pages: [1] 2 3 4
1
Üritused / 2022-05-07 Vägeva CQB ja laat!(Airsoftpro24)
« on: April 17, 2022, 15:02:34 »
Taas siis minek Vägevale.
Seekord üritame teha sellise väikse Airsofti asjade laada.Kõik üleliigne kola kaasa ja ehk keegi tahab mingi sümboolse hinna eest omale.
Väikeste asjade jaoks papist kast asjad sinna sisse ja hea oleks kui hinnad küljes.

NB! Registreerimine on kohustuslik!!!Kui sa märgid ennast osalejaks ja mingil põhjusel kohale tulla ei saa siis palume meile teada anda.Kuna on rahvaarvu piirang siis teavitamisega annate võimaluse teistele kes soovivad mängul osaleda.Aitäh!
Mängul on rahvaarvu piirang kuni 40 inimest!

Koguneme 09.30-10.30 Briifing 10.45 ja esimese mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Kohapealt saab osta igasugust airsoftiga seotud kraami.CO2 kapslist kuni relvani välja.Kui on mingi erisoov vm siis teada anda!

Üldine:
Liigume siis taas Vägeva vanasse koolimajja.
Kas mängime tervel alal või ainult majas sees otsustan mõni päev enne mängu ehk et oleneb rahvaarvust.
Teadmiseks siis et tegemist on palju lähikontakte pakkuva alaga.Palun arvestada siis sellega et võib veidi rohkem haiget saada.
 Mängime väga unikaalsel Vägeva vana koolimaja hoones.Kes ei ole veel käinud ja peab lugu ehedast CQB-st siis võtke kindlasti osa.Võin kindlalt väita et te ei pea pettuma.

Stsenaarium:
Teeme lühikesi kiireid mänge erinevate ülesannetega.Võtame kasutusele ka pommi ja ja proovime ka Sääsel mängitud mänge.
Täpsem info briifingul.

Ohutus ja kaitsevarustus:
Tegemist on siis alaga kus on tavapärasest rohkem lähikontakte,seega palun kõigil selleks valmis olla ja vastavalt riietuda ning ka kaitsevarustust kasutada.Osad ei pööra sellele väga tähelepanu ja pärast on probleem et valus oli jne.
Meie soovitus pea kaitseks on kiiver,Suured prillid,suu ja näo kaitseks võrkmask.Jalas võiks kasutada saapaid.Talvesaapad,töösaapad,sõjaväe saapad.Botased ja tossud ei ole soovitatud!
On komistamise ja kukkumise oht seega vaatame kuhu astume ja kuidas liigume.

Reeglid relvale:
Automaat kuni 1,5 J(PIIRANGUTETA)See tähendab et sellise jõuga relval puudub distansi(MED) piirang ehk lasu võib teha ka näiteks 1 meetri kauguselt vaenlase pihta.Sellise olukorra tekkimisel kindlasti tungivalt vältida näo piirkonda laskmist!!!Kellel võimalik siis 1 J peale oma automaat teha.Automaadil siseruumides lubatud vaid üksiklask.
Võtame kasutusele uue reegli et püstolitele on lubatud automaattuli piiranguteta tingimusel et püstol ei ületa 1 J.
Ja palun kellel võimalik siis kasutada võimalikult kerget moona ehk siis 0,20,  0,23,  0,25.Snaiperrelv ei ole seal mängimseks sobilik.
Kellel vähegi võimalik siis palun lugeda foorumist reegleid:
https://airsoftfoorum.ee/index.php?top

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 06.05.2022
Osalustasu on 7 eurot.
Võimalus on maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot).

Täpne asukoht:
https://www.google.com/maps/dir//58.8993454,26.2951581/@58.8995255,26.2946539,577m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0


Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125,+358403205975(Beivo),55591875(Andy)
Kordan veel üle et palun registreerida ennast  mängule!!


Kõik küsimused on teretulnud!
Kohtumiseni Vägeval.


2
Üritused / 2022-04-02 Radar Point (Airsoftpro24)
« on: March 13, 2022, 10:39:48 »
Koguneme alates kella 9.30-st,briifing 10.45 ja mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.Kui mängijaid jagub võime ka pikemalt mängida!
Palun registreerida ennast mängule!FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!

Üldine:
Ilmad lähevad järjest ilusamaks ja ongi paras aeg metsa poole vaadata :)
Vanale heale Pärispea alale.Kes ei ole veel käinud siis nüüd on aeg.Väga hea ala näiteks oma esimsesks airsofti mänguks.
Kui muretsed et sul pole varustust siis meie aitame ehk saab kogu vajaliku rentida.
Pärispeal sobivad mängimiseks kõiki tüüpi relvad.

Stsenaarium:
Kui tuleb palju rahvast oleks plaan suur maaala sisse võtta ehk peaaegu poolsaare tipuni välja.Mäng kestaks terve päeva vältel.(Täpsem info briifingul)
Kui vähem rahvast siis mängime väiksemal alal ehk kämpingute ümbruses võibolla valge majani välja kui liiga märg ei ole.
Proovime ka midagi uut et ei läheks liiga üksluiseks.
Väikse vihjena siis et ka radarist peale selle hõivamist ka kasu oleks siis sellega on võimalik kindlaks teha vastase asukoht.Täpsemalt juba briifil.
Teeme ka standardlahinguid ja kui aega jääb siis möllame ka punases majas.

Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Majas sees kasutame üksiklasku.Majja sisse ja majast välja võib kasutada automaattuld.Toimub relvade kronomine jõu põhiselt (J).
Tossu ja granaatide kasutamise otsustame kohapeal!!!
Alal kasutame granaadina tavalist pauku või siis paberi ,papi ümbrisega ning hernestega täidetud granaati.Plastikümbrisega granaadid on keelatud!Põhjus on lihtne-et endast vähem sodi loodusesse maha jätta.
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult!

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi(M4 enamus).Nüüd on võimalik rentida ka mõned vähe täpsemaid ja kangemaid relvi lisadega(punatäpp,optika,taskulamp jne-Hind 25 eur koos osalustasuga)Rendisoovist teada anda hiljemalt 01.04.2022.
Osalustasu on 7 eurot.
On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot).


Kui tuleb terve päev läbi mäng siis me eraldi pausi ei tee.Igaüks teeb ise pausi vastavalt soovile.Kui aga mängime väiksel alal siis teeme mängude vahele ka ühe pausi kus pakume teed,kohvi ning midagi kerget hamba alla.

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Täpne asukoht(Parkla):
https://www.google.com/maps/dir//59.6659604,25.7036797/@59.6660376,25.7004893,1129m/data=!3m1!1e3

Ootame kõiki osalema et üks tore mängupäev teha!
Kõik küsimused oodatud!
Kohtumiseni Pärispeal.


3
Üritused / 2022-03-05 Sääse CQB (Airsoftpro24)Uus!
« on: January 14, 2022, 17:13:08 »
NB! Registreerimine on kohustuslik!!!
Mängul on rahvaarvu piirang kuni 60 inimest!

Koguneme 9.30-10.30.Briifing 10.45 ja esimese mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Kohapealt saab osta igasugust airsoftiga seotud kraami.CO2 kapslist kuni relvani välja.Kui on mingi erisoov vm siis teada anda!

Üldine:
Lähme ja mängime siis kõigile nüüdseks juba hästi tuntud eelkõige oma treppide poolest tuntud Sääse 5 korruselises majas.
Mäng ei jää ära aga lükkub edasi juhul kui ilm on külmem kui -7 kraadi.Annan mõned päevad enne teada kui midagi peaks muutuma.
Miks edasi lükkub? Mängimiseks on selline temperatuur väga sobiv aga elu on näidanud et hakkavad probleemid tehnikaga ehk siis relvadega.
 Meie arvame et ei ole mõtet oma kalli raha eest ostetud varustust lõhkuda :)


Stsenaarium:
Teeme lühikesi kiireid mänge erinevate ülessannetega.
Täpsem info briifingul.

Ohutus ja üldine info:
Tegemist on siis alaga kus on tavapärasest rohkem lähikontakte,seega palun kõigil selleks valmis olla ja vastavalt riietuda ning ka kaitsevarustust kasutada.Osad ei pööra sellele väga tähelepanu ja pärast on probleem et valus oli jne.
Meie soovitus pea kaitseks on kiiver,Suured prillid,suu ja näo kaitseks võrkmask.Jalas võiks kasutada saapaid.Talvesaapad,töösaapad,sõjaväe saapad.Botased ja tossud ei ole soovitatud!
Kogu mäng toimub Ainult hoones sees põhjusel et ligidal on elumajad.Samuti ei kasuta me ühe maja otsa kortereid mängimiseks nimelt neid mis on suunaga elumajade poole.
Niisama suvalises suunas relvaga lasta on KEELATUD!Relva proovilaskmiseks ja paika panemiseks tuleb eraldi tähistaud piirkond.Rõdudel tulevahetus on keelatud ehk siis rõdult rõdule lasta isegi kui sa näed seal vaenlast liikumas.

Reeglid relvale:
Automaat kuni 1,5 J(PIIRANGUTETA)See tähendab et sellise jõuga relval puudub distansi(MED) piirang ehk lasu võib teha ka näiteks 1 meetri kauguselt vaenlase pihta.Sellise olukorra tekkimisel kindlasti tungivalt vältida näo piirkonda laskmist!!!Kellel võimalik siis 1 J peale oma automaat teha.Püstol kuni 1 J.Ehk siis lubatud on ainult üksiklask see kehtib ka püstolitele.
Ja palun kellel võimalik siis kasutada võimalikult kerget moona ehk siis 0,20,  0,23,  0,25.Ausõna seal pole lihtsalt relvale seda kaugust vaja.
Kellel vähegi võimalik siis palun lugeda foorumist reegleid:
https://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=98.0


Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 04.03.2022
Osalustasu on 7 eurot.
Võimalus on maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot).


Täpne asukoht:
https://www.google.com/maps/dir/S%C3%A4%C3%A4se,+L%C3%A4%C3%A4ne-Viru+maakond/59.1605694,26.1269466/@59.1605893,26.1272351,113m/data=!3m1!1e3!4m8!4m7!1m5!1m1!1s0x46936c0ef9c4dff7:0x4c510a17d2bdde08!2m2!1d26.1342459!2d59.1550443!1m0


Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125,+358403205975(Beivo),55591875(Andy)
Kordan veel üle et palun registreerida ennast NIMELISELT mängule!!
Siis teame teiega arvestada.Kes ei soovi foorumis oma nime avaldada vm põhjus siis saab teha seda privaatselt(sms,FB messenger,Foorumis sõnum saates,helistades jne)

Kui on küsimusi siis julgelt küsida.
Kohtumiseni mängul!4
Üritused / 2021-12-18 Vägevad Päkapikud (Airsoftpro24)
« on: November 28, 2021, 12:55:11 »
Tervist rahvas!
Oleme mõnda aega hõivatud olnud teiste üritustega aga nüüd oleme taas olemas.
Aasta hakkab lõppema ja on aeg teha selle aasta viimane mäng.Kunagi olid päkapikud Sääsel.Nüüd on info et nad on kolinud Vägevale :)
Ehk siis mängime väga unikaalsel Vägeva vana koolimaja hoones.Kes ei ole veel käinud ja peab lugu ehedast CQB-st siis võtke kindlasti osa.Võin kindlalt väita et te ei pea pettuma.

NB! Registreerimine on kohustuslik!!!Kui sa märgid ennast osalejaks ja mingil põhjusel kohale tulla ei saa siis palume meile teada anda.Kuna on rahvaarvu piirang siis teavitamisega annate võimaluse teistele kes soovivad mängul osaleda.Aitäh!
Mängul on rahvaarvu piirang kuni 40 inimest!

Kui oled haige või on mingid haiguse tunnused siis püsige kodus.

Koguneme 09.30-10.30 Briifing 10.45 ja esimese mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Kohapealt saab osta igasugust airsoftiga seotud kraami.CO2 kapslist kuni relvani välja.Kui on mingi erisoov vm siis teada anda!

Üldine:
Liigume siis taas Vägeva vanasse koolimajja.Kuna esimene üritus oli suures osas katsetamine siis nüüd proovime teha kohe algusest nii et kõik toimiks.
Võtame sisse kogu ala ka nii et saaks väljas mängida ning ka viimasel korrusel ehk siis kogu territooriumil.
Teadmiseks siis et tegemist on palju lähikontakte pakkuva alaga.Palun arvestada siis sellega et võib veidi rohkem haiget saada.

Stsenaarium:
Teeme lühikesi kiireid mänge erinevate ülesannetega.Võtame kasutusele ka pommi ja ja proovime ka Sääsel mängitud mänge.
Täpsem info briifingul.

Ohutus ja kaitsevarustus:
Tegemist on siis alaga kus on tavapärasest rohkem lähikontakte,seega palun kõigil selleks valmis olla ja vastavalt riietuda ning ka kaitsevarustust kasutada.Osad ei pööra sellele väga tähelepanu ja pärast on probleem et valus oli jne.
Meie soovitus pea kaitseks on kiiver,Suured prillid,suu ja näo kaitseks võrkmask.Jalas võiks kasutada saapaid.Talvesaapad,töösaapad,sõjaväe saapad.Botased ja tossud ei ole soovitatud!
On komistamise ja kukkumise oht seega vaatame kuhu astume ja kuidas liigume.

Reeglid relvale:
Automaat kuni 1,5 J(PIIRANGUTETA)See tähendab et sellise jõuga relval puudub distansi(MED) piirang ehk lasu võib teha ka näiteks 1 meetri kauguselt vaenlase pihta.Sellise olukorra tekkimisel kindlasti tungivalt vältida näo piirkonda laskmist!!!Kellel võimalik siis 1 J peale oma automaat teha.Automaadil siseruumides lubatud vaid üksiklask.
Võtame kasutusele uue reegli et püstolitele on lubatud automaattuli piiranguteta tingimusel et püstol ei ületa 1 J.
Ja palun kellel võimalik siis kasutada võimalikult kerget moona ehk siis 0,20,  0,23,  0,25.Snaiperrelv ei ole seal mängimseks sobilik.
Kellel vähegi võimalik siis palun lugeda foorumist reegleid:
https://airsoftfoorum.ee/index.php?top

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 17.12.2021
Osalustasu on 7 eurot.
Võimalus on maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot).

Täpne asukoht: https://www.google.com/maps/dir//58.8993454,26.2951581/@58.8995255,26.2946539,577m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0
Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125,+358403205975(Beivo),55591875(Andy)
Kordan veel üle et palun registreerida ennast  mängule!!


Kõik küsimused on teretulnud!
Kohtumiseni Vägeval.5
Üritused / 2021-10-30 Missioon Rutja 3 (Airsoftpro24)
« on: October 02, 2021, 13:39:56 »
Palun lugege ürituse info lõpuni!

Tulge varem kohale kui võimalik.Seda selleks et vältida mängu alguse venimist.
Koguneme alates kell 8.30 Sissepääsu värav läheb lukku kell 10.30.Peale seda enam sisse ega välja ei pääse.Briifinguga alustame kell 10.30.Mängu algus kell 11.00.
Välja hakkame laskma alalt kella 16.00 paiku.Ja iga 1 tunni tagant(järgmine 17.00 jne) Hoiame värava lahti 15 minutit.St iga üksiku auto pärast väravat ei avata!
Päeva lõpetame 19.00 paiku.
Rahvaarvu piirangut ei ole!
Kindlaid pause ei ole.Igaüks teeb oma lõuna ja pausi endale sobival ajal.Lahing toimub terve päeva vältel.
Lasketiirudes võivad toimuda laskeharjutused.Nemad meie tegevust ei sega.
NB! Rangelt on keelatud minna lasketiirudesse ning nende ümbrusesse.

Tervis:
Vastavalt kehtivatele piirangutele seal alal ei pea nõudma me Covid tõendi olemasolu samuti ei pea tegema testi.Briifingul kehtib haiutatuse nõue samuti muudes kohtades kus on rohkem rahvast.Deso vahendit kui soovid küsi korraldaja käest.
Kui oled haige või on mingid haiguse tunnused püsi kodus!


Üldine:
Lõpuks väga suure vaevaga lubatakse meid ilmselt Eesti kõige põnevamale metsaalale mängima.Soovitan kellel vähegi võimalik osa võtta sest ei tea kuna jälle saab ning elamus on garanteeritud!
Meie käsutusse on antud üheks päevaks KL harjutusväljak Rutjal.
Tegemist on ehtsa lahingupaigaga koos metsa,kaevikute ja punkritega.Mängu ala on mõtteliste piiridega ning hõlmab osa lennuväljast.Ühel pool lennuvälja on liitlasvägede poolt ehitatud kaevikutega ja teisel pool eestlaste ehitatud kaevikute liiniga.
Lisaks on veel uusi põnevaid paiku avastamiseks.

Stsenaarium:
Põhimõtteliselt tuleb samasugune mäng nagu oli Missioon Rutja 2 erinevuseks uued põnevad ülessanded.On sees ka vanu häid ülessandeid.
Peamine ülessanne on kindlustada enda kaitseliin mida tuleb siis hoida terve päeva vältel.Samuti tuleb hoida baasis oma ülessannetega teenitud vara.Vastasel on loomulikult võimalus baasi rünnata ja väätuslikku omale võtta.
Valitsusvägede kaitseliin on kaevikud mässuliste territooriumil.Mässulistele see asi ei meeldi ning soovivad oma maaala tagasi saada.Lisaks sellele soovitakse kätte saada valitsusvägede käes olevaid mürske ning muud varustust.
Valitsusvägede ülesanne on mässulised kindlalt tagasi lüüa ning oma kaitseliin kindlustada.
Lisaks on vaja täita ülessandeid erinevates paikades teatud kellaaegadel.Täpsemalt juba briifingul.
Tuleb ka täpne mänguala kaart ülessannete kohtade ning kellaaegadega.

Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Kaevikutes ja punkrites liikudes kasutame üksiklasku.Toimub pisteline relvade kronomine.St kohtunikud on varustatud chronographiga ning võivad igal aja hetkel teie relva kontrollida.
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult!
Granaadid ja toss on esialgu lubatud.Granaadi tappev raadjus on 5 meetrit ja punkrisse heites on see nö puhas.
Tossu kasutades on tossugranaadi heitjal kohustus jälgida et midagi põlema ei läheks.St tuleb olla seal ligidal kuni granaadi täieliku kustumiseni vajadusel minna kontrollima.
Kõik ohutust puudutavad reeglid räägime üle briifingul.
Lisaks saab infot siit: http://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=98.0

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 29.10.21
Relva rent maksab 10 eurot ning see ei muutu.(lisandub osalustasu)
Osalustasu on 15 eurot kuni 20.10.21 päeva lõpuni.Peale seda on osalustasu 20 eurot.
On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.
Palun registreerida ennast mängule..FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!
Kaitseliidu liikmed,noorkotkad ja kodutütred osalustasu 5 eurot.(relvarendi soovil +10 eur)Väravas tuleb tõendada KL liikmeks olemist.
Kõik Tallinnas või Tartus Militaarseikluse trennis käivad lapsed, noored osalustasu 5 eurot!

Pakume ka kergemat keha kinnitust ning,teed,kohvi puljongit,magusat.


Täpne asukoht(parkla): https://www.google.com/maps/dir//59.5417303,26.3326602/@59.5408345,26.3281284,1133m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0

Pildid alast: https://drive.google.com/drive/folders/1GPSGXijO22SWPvsiiCXB7VTFF1mtqkOp

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Kõik küsimused oodatud!
Kohtume tõelisel lahinguväljal!

Tere.
Veel natuke infot.
Kellel ei ole transporti Tallinn-Rutja-Tallinn siis Männiku tee 106 kell 8.00 väljub buss.
Hind on 10 eurot inimene.
Ühendust võtta Marek 56473239 või marek@militaarseiklus.ee.


6
Üritused / 2021-10-16 Radar Point 4 (Airsoftpro24)
« on: September 28, 2021, 18:52:01 »
Koguneme alates kella 9.30-st,briifing 10.45 ja mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.Kui mängijaid jagub võime ka pikemalt mängida!
Palun registreerida ennast mängule!FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!

Üldine:
Liigume siis jällegi metsa.Vanale heale Pärispea alale.Kes ei ole veel käinud siis nüüd on aeg.Väga hea ala näiteks oma esimsesks airsofti mänguks.
Kui muretsed et sul pole varustust siis meie aitame ehk saab kogu vajaliku rentida.
Pärispeal sobivad mängimiseks kõiki tüüpi relvad.

Stsenaarium:

Kui tuleb palju rahvast oleks plaan suur maaala sisse võtta ehk peaaegu poolsaare tipuni välja.Mäng kestaks terve päeva vältel.(Täpsem info briifingul)
Kui vähem rahvast siis mängime väiksemal alal ehk kämpingute ümbruses võibolla valge majani välja kui liiga märg ei ole.
Proovime ka midagi uut et ei läheks liiga üksluiseks.

Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Majas sees kasutame üksiklasku.Majja sisse ja majast välja võib kasutada automaattuld.Toimub relvade kronomine jõu põhiselt (J).
Tossu ja granaatide kasutamise otsustame kohapeal!!!
Alal kasutame granaadina tavalist pauku või siis paberi ,papi ümbrisega ning hernestega täidetud granaati.Plastikümbrisega granaadid on keelatud!Põhjus on lihtne-et endast vähem sodi loodusesse maha jätta.
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult!


Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi(M4 enamus).Nüüd on võimalik rentida ka mõned vähe täpsemaid ja kangemaid relvi lisadega(punatäpp,optika,taskulamp jne-Hind 25 eur koos osalustasuga)Rendisoovist teada anda hiljemalt 15.10.2021
Osalustasu on 7 eurot.
On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot)


Kui tuleb terve päev läbi mäng siis me eraldi pausi ei tee.Igaüks teeb ise pausi vastavalt soovile.Kui aga mängime väiksel alal siis teeme mängude vahele ka ühe pausi kus pakume teed,kohvi ning midagi kerget hamba alla.

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Täpne asukoht(Parkla):
https://www.google.com/maps/dir//59.6659604,25.7036797/@59.6660376,25.7004893,1129m/data=!3m1!1e3

Ootame kõiki osalema et üks tore mängupäev teha!
Kõik küsimused oodatud!
Kohtumiseni Pärispeal.


7
Müük / Taktikalised airsofti riided L suurus Tropical laigus.
« on: September 23, 2021, 19:49:18 »
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4319359281465392&id=100001740885245
Pakkuda enda kasutuses olnud elu näinud airsofti riided.On mõnest kohast parandatud ja üle õmmeldud kuid kestavad veel.Suurus XL aga sobib pigem L.Kaasa panama müts.Mütsi ette üks auk ise tehtud gopro jaoks.
Hinda võib ise pakkuda või ka vahetust mingi airsofti kraami vastu.
Beivo@hot.ee
Tel:56324125
Või kirjutage fb mulle isiklikult või Airsofrpro24 sõnumitesse.

8
Üritused / 2021-09-18 Vägeva CQB 2 (Airsoftpro24)
« on: September 04, 2021, 11:59:13 »
On paar muudatust ka nii et palun lugeda ürituse info läbi.


NB! Registreerimine on kohustuslik!!!Kui sa märgid ennast osalejaks ja mingil põhjusel kohale tulla ei saa siis palume meile teada anda.Kuna on rahvaarvu piirang siis teavitamisega annate võimaluse teistele kes soovivad mängul osaleda.Aitäh!
Mängul on rahvaarvu piirang kuni 40 inimest!

Kui oled haige või on mingid haiguse tunnused siis püsige kodus.


Koguneme 10.30-11.30.Briifing 11.45 ja esimese mänguga alustame kell 12.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Kohapealt saab osta igasugust airsoftiga seotud kraami.CO2 kapslist kuni relvani välja.Kui on mingi erisoov vm siis teada anda!

Üldine:
Liigume siis taas Vägeva vanasse koolimajja.Kuna esimene üritus oli suures osas katsetamine siis nüüd proovime teha kohe algusest nii et kõik toimiks.
Võtame sisse kogu ala ka nii et saaks väljas mängida ning ka viimasel korrusel ehk siis kogu territooriumil.
Teadmiseks siis et tegemist on palju lähikontakte pakkuva alaga.Palun arvestada siis sellega et võib veidi rohkem haiget saada.

Stsenaarium:
Teeme lühikesi kiireid mänge erinevate ülesannetega.Võtame kasutusele ka pommi ja proovime paari uut stsenaariumi.
Täpsem info briifingul.


Ohutus ja kaitsevarustus:
Tegemist on siis alaga kus on tavapärasest rohkem lähikontakte,seega palun kõigil selleks valmis olla ja vastavalt riietuda ning ka kaitsevarustust kasutada.Osad ei pööra sellele väga tähelepanu ja pärast on probleem et valus oli jne.
Meie soovitus pea kaitseks on kiiver,Suured prillid,suu ja näo kaitseks võrkmask.Jalas võiks kasutada saapaid.Talvesaapad,töösaapad,sõjaväe saapad.Botased ja tossud ei ole soovitatud!
On komistamise ja kukkumise oht seega vaatame kuhu astume ja kuidas liigume.


Reeglid relvale:
Automaat kuni 1,5 J(PIIRANGUTETA)See tähendab et sellise jõuga relval puudub distansi(MED) piirang ehk lasu võib teha ka näiteks 1 meetri kauguselt vaenlase pihta.Sellise olukorra tekkimisel kindlasti tungivalt vältida näo piirkonda laskmist!!!Kellel võimalik siis 1 J peale oma automaat teha.Automaadil siseruumides lubatud vaid üksiklask.
Võtame kasutusele uue reegli et püstolitele on lubatud automaattuli piiranguteta tingimusel et püstol ei ületa 1 J.
Ja palun kellel võimalik siis kasutada võimalikult kerget moona ehk siis 0,20,  0,23,  0,25.Snaiperrelv ei ole seal mängimseks sobilik.
Kellel vähegi võimalik siis palun lugeda foorumist reegleid:
https://airsoftfoorum.ee/index.php?top

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 17.09.2021
Osalustasu on 7 eurot.
Võimalus on maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot).

Täpne asukoht: https://www.google.com/maps/dir//58.8993454,26.2951581/@58.8995255,26.2946539,577m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0

Siin väike video ka mis siis ees ootab kui otsustate osaleda: https://drive.google.com/file/d/1F1Ztv6WMd-6_mvqDHbiyljB0csJHnMV2/view?usp=sharingKontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125,+358403205975(Beivo),55591875(Andy)
Kordan veel üle et palun registreerida ennast  mängule!!


Kõik küsimused on teretulnud!
Kohtumiseni Vägeval.
9
Üritused / 2021-08-28 Lahe lahing 3 (Airsoftpro24)
« on: August 12, 2021, 14:01:24 »
Koguneme 9.30-10.30.Briifing 10.45 ning mängu algus kell 11.00.Päeva lõpetame umbes 16.00 paiku.


Üldine:
CQB on nüüd mängitud ja liigume nüüd kõigile hästi tuntud Lahe baasi piirkonda kus on hooneid,metsa,künkaid,meri ligidal jne.Väga huvitava iseloomuga ala kui arvestada ilmastikutingimusi.
Ala sobib mängimiseks kõikide relvadega!
Kes tulevad autodega siis parkimisega on seal suhteliselt kitsas.
Korraldame parkimise meie nii et kõik ära mahuksid.


Stsenaarium:
Nagu ikka on stsenaariumid meil võimalikult lihtsad.Vast teeme ka mõne kiirema mängu aga üritaks seekord ka midagi mis kestaks natuke pikemalt.
Täpsem info briifingul :)


Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Majas sees kasutame üksiklasku.Majja sisse ja majast välja võib kasutada automaattuld.Toimub relvade kronomine jõu(J) põhiselt pisteliselt.
Toss ja kõik granaadid on esialgu  lubatud!. Otsustame kohapeal!
Alal kasutame granaadina tavalist pauku või siis paberi ,papi ümbrisega ning hernestega täidetud granaati.Plastikümbrisega granaadid on keelatud!Põhjus on lihtne-et endast vähem sodi loodusesse maha jätta.


Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 27.08.20
Osalustasu on 7 eurot.
On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot)


Palun registreerida ennast mängule.FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!


Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy)

Täpne asukoht:
https://www.google.com/maps/place/59%C2%B036'19.3%22N+25%C2%B058'45.8%22E/@59.6053611,25.9772002,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d59.605362!4d25.979399

Ootame kõiki osalema.
Kui on küsimusi siis julgelt küsida.
Kohtumiseni Lahel!

10
Üritused / 2021-08-07 Vägeva CQB (Airsftpro24)
« on: July 30, 2021, 15:56:49 »
NB! Registreerimine on kohustuslik!!!
Mängul on rahvaarvu piirang kuni 30 inimest!

Koguneme 10.30-11.30.Briifing 11.45 ja esimese mänguga alustame kell 12.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Kohapealt saab osta igasugust airsoftiga seotud kraami.CO2 kapslist kuni relvani välja.Kui on mingi erisoov vm siis teada anda!

Tere rahvas.Olime mõnda aega kadunud aga nüüd üritame jälle joone peale tagasi saada.
Tegemist on siis uue ala(vana koolimaja) proovi mänguga.Katsetame kuidas see ala mängimiseks sobib ja mida seal üldse teha kannatab.Ala üle vaatamisel tundub põnev aga mäng ise annab siiski lõpliku pildi.
Ootame mängima muidugi kõiki aga selle ala märksõna on jällegi suhteliselt lähedased kontaktid.Saab liikuda ka osaliselt väljaspool maja ning on päris palju sisse ning väljapääse.

Mõni pilt ka: https://drive.google.com/drive/folders/1f8qT-L290k75gvIP4RDh97DjI4xzdlnq?usp=sharing


Stsenaarium:

Teeme lühikesi kiireid mänge erinevate ülesannetega.
Täpsem info briifingul.

Ohutus ja üldine info:

Tegemist on siis alaga kus on tavapärasest rohkem lähikontakte,seega palun kõigil selleks valmis olla ja vastavalt riietuda ning ka kaitsevarustust kasutada.Osad ei pööra sellele väga tähelepanu ja pärast on probleem et valus oli jne.
Meie soovitus pea kaitseks on kiiver,Suured prillid,suu ja näo kaitseks võrkmask.Jalas võiks kasutada saapaid.Talvesaapad,töösaapad,sõjaväe saapad.Botased ja tossud ei ole soovitatud!
On komistamise ja kukkumise oht seega vaatame kuhu astume ja kuidas liigume.

Reeglid relvale:
Automaat kuni 1,5 J(PIIRANGUTETA)See tähendab et sellise jõuga relval puudub distansi(MED) piirang ehk lasu võib teha ka näiteks 1 meetri kauguselt vaenlase pihta.Sellise olukorra tekkimisel kindlasti tungivalt vältida näo piirkonda laskmist!!!Kellel võimalik siis 1 J peale oma automaat teha.Püstol kuni 1 J.Ehk siis lubatud on ainult üksiklask see kehtib ka püstolitele.
Ja palun kellel võimalik siis kasutada võimalikult kerget moona ehk siis 0,20,  0,23,  0,25.Ausõna seal pole lihtsalt relvale seda kaugust vaja.Snaiperrelv ei ole seal mängimseks sobilik.
Kellel vähegi võimalik siis palun lugeda foorumist reegleid:
https://airsoftfoorum.ee/index.php?topi

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 06.08.2021
Osalustasu on 5 eurot.
Võimalus on maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot).


Täpne asukoht: https://www.google.com/maps/dir//58.8993454,26.2951581/@58.8995255,26.2946539,577m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0


Kontakt:

Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125,+358403205975(Beivo),55591875(Andy)
Kordan veel üle et palun registreerida ennast  mängule!!
Siis teame teiega arvestada.Kes ei soovi foorumis oma nime avaldada vm põhjus siis saab teha seda privaatselt(sms,FB messenger,Foorumis sõnum saates,helistades jne)

Kui on küsimusi siis julgelt küsida
Kohtumiseni mängul!11
Üritused / 2021-06-05 Sääse CQB (Airsoftpro24)
« on: May 23, 2021, 11:46:35 »
NB! Registreerimine on kohustuslik!!!
Mängul on rahvaarvu piirang kuni 60 inimest!

Koguneme 9.30-10.30.Briifing 10.45 ja esimese mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Kohapealt saab osta igasugust airsoftiga seotud kraami.CO2 kapslist kuni relvani välja.Kui on mingi erisoov vm siis teada anda!


Metsas käidud ning ning nüüd aeg korralikuks CQB lahinguks.Palju nurgataguseid ja ruume ning loomulikult ohtralt treppe :D


Stsenaarium:
Teeme lühikesi kiireid mänge erinevate ülessannetega.
Täpsem info briifingul.


Ohutus ja üldine info:
Tegemist on siis alaga kus on tavapärasest rohkem lähikontakte,seega palun kõigil selleks valmis olla ja vastavalt riietuda ning ka kaitsevarustust kasutada.Osad ei pööra sellele väga tähelepanu ja pärast on probleem et valus oli jne.
Meie soovitus pea kaitseks on kiiver,Suured prillid,suu ja näo kaitseks võrkmask.Jalas võiks kasutada saapaid.Talvesaapad,töösaapad,sõjaväe saapad.Botased ja tossud ei ole soovitatud!
Kogu mäng toimub Ainult hoones sees põhjusel et ligidal on elumajad.Samuti ei kasuta me ühe maja otsa kortereid mängimiseks nimelt neid mis on suunaga elumajade poole.
Niisama suvalises suunas relvaga lasta on KEELATUD!Relva proovilaskmiseks ja paika panemiseks tuleb eraldi tähistaud piirkond.Rõdudel tulevahetus on keelatud ehk siis rõdult rõdule lasta isegi kui sa näed seal vaenlast liikumas.


Reeglid relvale:
Automaat kuni 1,5 J(PIIRANGUTETA)See tähendab et sellise jõuga relval puudub distansi(MED) piirang ehk lasu võib teha ka näiteks 1 meetri kauguselt vaenlase pihta.Sellise olukorra tekkimisel kindlasti tungivalt vältida näo piirkonda laskmist!!!Kellel võimalik siis 1 J peale oma automaat teha.Püstol kuni 1 J.Ehk siis lubatud on ainult üksiklask see kehtib ka püstolitele.
Ja palun kellel võimalik siis kasutada võimalikult kerget moona ehk siis 0,20,  0,23,  0,25.Ausõna seal pole lihtsalt relvale seda kaugust vaja.
Kellel vähegi võimalik siis palun lugeda foorumist reegleid:
https://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=98.0


Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 04.06.2021
Osalustasu on 7 eurot.
Võimalus on maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot).


Täpne asukoht:
https://www.google.com/maps/dir/S%C3%A4%C3%A4se,+L%C3%A4%C3%A4ne-Viru+maakond/59.1605694,26.1269466/@59.1605893,26.1272351,113m/data=!3m1!1e3!4m8!4m7!1m5!1m1!1s0x46936c0ef9c4dff7:0x4c510a17d2bdde08!2m2!1d26.1342459!2d59.1550443!1m0


Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125,+358403205975(Beivo),55591875(Andy)
Kordan veel üle et palun registreerida ennast NIMELISELT mängule!!
Siis teame teiega arvestada.Kes ei soovi foorumis oma nime avaldada vm põhjus siis saab teha seda privaatselt(sms,FB messenger,Foorumis sõnum saates,helistades jne)

Kui on küsimusi siis julgelt küsida
Kohtumiseni mängul!

12
Üritused / 2021-05-08 Radar Point 3 (Airsoftpro24)
« on: April 23, 2021, 15:35:10 »
Koguneme alates kella 9.30-st,briifing 10.45 ja mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Palun registreerida ennast mängule!FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!

Üldine:
Tere meie poolt ning alustame siis taas oma tegevusega enamusele teada tuntud Pärispea alal.Pikk puhkus on andnud võimaluse oma relvaarsenal viimseni üle vaadata ning korda teha.
Kuna haigus pole kuhugi kadunud aga piirangud lubavad peale 3 maid väliüritusi teha.
Mis siis tuleks tähele panna mängule tulles?Ammu pole oma sõpru ja tuttavaid näinud aga palume hoida piisavaid vahesid teiste mängijatega just sellel ajal kui te saabute.
Briifingu ajal samamoodi seisame nii et ei oleks väga ninapidi koos,kes soovib võib kanda ka maski.Deso vahend asub korraldaja laua peal.
Küsige julgelt lisaks kui ei saa millestki aru või soovite lisainfot.


Stsenaarium:
Kuna esimene mäng siis teeme lihtsaid mänge harjumiseks.Pommimäng,4 lipu mäng jne.
Ala suuruse Pärispeal valime rahvaarvu järgi.Kui on vähem rahvast siis mängime rohkem kämpingute ümbruses kui rohkem siis näpistame poolsaare osast juurde.Panen kaardi ka kui enam vähem osalejate arv teada.

Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Majas sees kasutame üksiklasku.Majja sisse ja majast välja võib kasutada automaattuld.Toimub relvade kronomine jõu põhiselt (J).
Tossu ja granaatide kasutamise otsustame kohapeal!!!
Alal kasutame granaadina tavalist pauku või siis paberi ,papi ümbrisega ning hernestega täidetud granaati.Plastikümbrisega granaadid on keelatud!Põhjus on lihtne-et endast vähem sodi loodusesse maha jätta.
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult!
Samuti olen sunnitud siia kirjutama selle et peaksite lugu teistest mängjatest(liigne ropendamine,sõimamine,solvamine jne)Kui on probleem tulevad mõlemad asjaosalised kohtuniku juurde kas siis parklasse või otsite meid üles mänguväljakult.Kõiki probleeme saab lahendada rauhmeelselt.
NB! Reeglid relvadele ja muud reeglid on täpselt sellised nagu nad olid ka enne.Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi(M4,AK enamus).Rendisoovist teada anda hiljemalt 07.05.2021
Osalustasu on 7 eurot.
On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot)

Teeme mängupäeval ka ühe pausi kus pakume teed,kohvi,küpsiseid ja kommi.Toekam söök tuleb omal kaasa võtta.

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Asukoht:
https://www.google.com/maps/dir//59.6659604,25.7036797/@59.6660376,25.7004893,1129m/data=!3m1!1e3

Kaardil märgitud koht on parkla asukoht kuhu koguneme.

Ootame kõiki osalema et üks tore mängupäev teha!
Kõik küsimused oodatud!
Kohtumiseni Pärispeal.13
Üritused / 2020-11-14 Warzone Linnuvabrik (Airsoftpro24)
« on: November 01, 2020, 14:09:51 »
Koguneme alates kella 9.30-st,briifing 10.45 ja mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Päevad on järjest lühemad ja et mänguaega rohkem oleks ning saaks õigel ajal alustada siis saabudes tulla kohe registreerima ja chronoma.
Palun registreerida ennast mängule!FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!

Üldine:
Ootame teid osalema võibolla isegi unustatud alale mängima.Tegemist siis Sääsel asuva Kanalaga kompleksiga.
Viimasest seal toimunud mängust on omajagu aega möödas ja hooned on selle ajaga päris palju jõudnud laguneda.Sellepärast pole ka terve ala mänguala sees.(vt mänguala kaarti)
Loomulikult teeme kõik et tagada ohutus aga palun teil ennast häälestada ettevaatlikusele.Kindlasti kaasa võtta taskulamp sest pimedaid ruume ja kohti on palju.
Mäng käib terve päeva vältel ehk eraldi pausi ei tee.Kohvi,tee ,söögi pausi teeb igaüks omale sobival ajal.

Stsenaarium:
Mahajäetud Kanala kompleksi on üheaegselt sattunud kaks rivaalitsevat jõuku.Mõlemad tahavad oma uhke äri seal püsti panna aga enne tuleb munad kokku korjata.Meie oleme veendumusel et muna oli ikkagi ennem kui kana seega mida rohkem mune seda parem 🙂
Sellest aga ainuüksi ei piisa sest samal ajal tuleb ka domineerida alal ja vastavad punktid oma valdusesse saada.
Tehnikat kahjuks me seekord kaasata ei saa aga lisajõudu saab kasutada õhutõrje näol.Täpsemalt juba mängul.Samuti võime anda ka lisaülesandeid.

Reeglid:
NB! Reeglid on samad nagu koguaeg on olnud.Ei maksa tulla jutuga aga seal kuskil mängul oli 1,6 ja ma ei hakka relva ringi tegema.On piisavalt aega teha oma relv reeglitega vastavaks.
Kui su relv laseb üle 1,5 J pead kasutama ainult üksiklasku ja kinni pidama distansi piirangust(15m).
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper1,5- 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper kuni 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Majas sees kasutame üksiklasku.Majja sisse ja majast välja võib kasutada automaattuld.Toimub relvade kronomine jõu põhiselt (J).
Toss ja granaadid on lubatud.
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult!
Kordan veel ka selle üle et Airsoftil on väga suur osa aususel.Ehk et väga tähtis on olla aus nii enda kui teiste mängijate vastu.
Pihtasaamise mittetunnistamine on jätkuvalt aktuaalne.

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi(M4,AK enamus).Rendisoovist teada anda hiljemalt 13.11.20.
Osalustasu on 8 eurot.
NB!On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679 MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot).

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Täpne asukoht:
https://www.google.com/maps/dir/P%C3%B5drangu+tee,+S%C3%A4%C3%A4se,+L%C3%A4%C3%A4ne-Viru+maakond/59.1602557,26.1400339/@59.1602966,26.138893,573m/data=!3m2!1e3!4b1!4m8!4m7!1m5!1m1!1s0x46936c10fe23c523:0xd343f64726c53eba!2m2!1d26.1402286!2d59.160299!1m0

Kõik küsimused oodatud!
Kohtumiseni mängul.

14
Üritused / 2020-10-24 Radar Point 2 (Airsoftpro24)
« on: October 13, 2020, 17:36:17 »
Koguneme alates kella 9.30-st,briifing 10.45 ja mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Palun registreerida ennast mängule!FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!


Üldine:
Nüüd kenasti Rutjast kõik puhanud :)
Lähme taas Pärispeale et enne lume tulekut seal üks põnev mängupäev teha.Ala suurs seal nagu ikka teeme vastavalt rahvaarvule.

Stsenaarium:
On sarnane viimasele Radar Point mängule.Ehk et tuleb leida erinevad Radari osad(need tuleb ka kõikide osade olemasolul kokku panna!).Üks tiim peab need leidma ja teine tiim peab neid võimalikult palju segama.
Rohkem ette ei ütle ja täpsem info juba briifingul.
Mängupäeva lõpus  Rünnak punasele majale-täpsem info mängu alguses.

Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Majas sees kasutame üksiklasku.Majja sisse ja majast välja võib kasutada automaattuld.Toimub relvade kronomine jõu põhiselt (J).
Toss ja granaadid on lubatud.NB! Saab osta ka meie käest kohapeal.
Alal kasutame granaadina tavalist pauku või siis paberi ,papi ümbrisega ning hernestega täidetud granaati.Plastikümbrisega granaadid on keelatud!Põhjus on lihtne-et endast vähem sodi loodusesse maha jätta.
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult!
Viimased mängud on reeglite kinnipidamises väga ilusad olnud.Jätkame samamoodi!

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi(M4,AK enamus).Rendisoovist teada anda hiljemalt 23.10.20.
Osalustasu on 5 eurot.
NB!On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 15 eurot)

Arvatavasti teeme ka väikse pausi vahele kus pakume teed,kohvi,küpsiseid ja kommi.Toekam söök tuleb omal kaasa võtta.

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Asukoht:

https://www.google.com/maps/dir//59.6659604,25.7036797/@59.6660376,25.7004893,871m/data=!3m1!1e3

Kõik küsimused oodatud!
Kohtume mängul!15
Kindlasti peab registreerima ennast mängule!

Üldine:
Teeme siis koostöös Militaarseiklus Tallinnaga ühe põneva MilSim mängu Rutjal.Üritus kestab umbes 20-24 tundi.Palun siis valmis olla ööbimiseks metsas.Kuidas keegi seda teeb on vaba valik(oma telk,ehitada magamisase jne ) aga on võimalik ööbida ka jaotelgis väikse lisatasu eest(3 eur).Kindlasti teada anda oma soovist!
Öörahu ei ole ehk mäng käib ka öösel aga vähe rahulikumalt.Kõik kes magada tahavad saavad magada ses mõttes et ööbimiseks mõeldud telke rünnata ega muud moodi häirida ei tohi.
Õhtul pakume ka süüa kõigile ning see on kõik osalustasu hinna sees,samuti joogid (tee,kohv,vesi).Midagi näksimiseks või hommikul söömiseks palume endal kaasa võtta.Kohapealt on ka võimalik osta erinevaid toidupakke.Samuti saab osta kohapealt igasugust airsoftiga seonduvat kaupa.
Alaealised kes tulevad mängule üksinda on vaja vanemate kirjaliku vabas vormis kirjutatud nõusolekut koos kontaktidega.
Tallinnast tuljatel on võimalik mängule ja sealt tagasi saada bussiga.Samuti palume sellest kindlasti teada anda.

Koguneme 19 septembri hommikul kella 10.00-12.00.Mängu algus orienteeruvalt kell 14.00.Üritus lõppeb 20 septemril u 11.00-12.00 ajal.Kui kõik on kohal siis läheb sissepääsu värav lukku.Järgmine päev hakkame välja laskma vastavalt vajadusele.

Stsenaariumid:
Kui tuleb piisavalt rahvast siis on mängus 3 osapoolt.Sinised,punased ja UN ehk rahuvalvajad.UN liikmed on kõik vähese airsofti kogemusega mängijad see tähendab et kogenud mängijad sinna ei saa.Samuti on nende ülessanded natuke lihtsamad ja võibolla on ka natuke vähem väga aktiivset mängu.Peamine ülessanne on kaitsta oma baase! Kindlasti peab olema korraldatud valve ja kaitse.Baasid peavad osapooled ise omale ehitama .Selleks antakse aega ja vahendid.(ei ole midagi keerulist ega konti murdvat).Jooksvalt tulevad erinevad ülessanded eraldi näiteks mõnele meeskonnale,tervele tiimile,ainult snaipritele jne.Ülessannete täitmise eest saab punkte.Üesannete täitmiseks antakse piisavalt aega et saaks rahulikult mängida et mitte ennast mõne tunniga tühjaks joosta.
Väga oluline on leida mõlemale meeskonnale juht(võib ka mitu).Keegi kellel on vastav kogemus,on julge,oskab erinevates olukordades tegutseda jne.Kes soovib omale selle kohustuse võtta siis palun meile teada anda.

Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Kaevikutes ja punkrites liikudes kasutame üksiklasku.Toimub relvade kronomine jõu põhiselt (J).
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult!
Granaadid ja toss on esialgu lubatud.Otsustame seda mängupäeva hommikul.

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 18.09.20.
Osalustasu on 15 eurot kuni 15.09.20 päeva lõpuni.Peale seda on osalustasu 20 eurot.
Relvakomplekti rendi hind on 10 eurot ja see ei muutu.
On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.
Palun registreerida ennast mängule..FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!
Kaitseliidu liikmed,noorkotkad ja kodutütred osalustasu 5 eurot.
Lisaks viimase MTÜ Airsoftpro24 juhatuse koosoleku otsusega ei tagastata osalustasu ja renditasusid kui mängija jätab üritusele tulemata olenemata põhjusest.Kui te ei ole tulekus kindel siis alati saab osalustasu ja ka rendi eest üritusel kohapeal sularahas tasuda.

Täpne asukoht: https://www.google.com/maps/place/Rutja+lennuv%C3%A4li/@59.5365997,26.3104015,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4693a24cc65e5507:0x947592d8bb2f2d74!8m2!3d59.5365997!4d26.3125902
Paneme teedele ka vastavad märgid kust liikuda saab et ei sõidetaks valesti.

Pildid alast:
https://drive.google.com/drive/folders/1GPSGXijO22SWPvsiiCXB7VTFF1mtqkOp?usp=sharing
Mänguala jääb esialgu selliseks nagu kaardil näha.Vajadusel saame ala suurendada.

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Selline üritus korraldada on meie jaoks esimene kogemus.Mängu tempo on kindlasti rahulikum kui tavalistel mängudel.Anname endast parima koos Tallinna Militaarseiklusega et teile hea üritus teha.

Kõik küsimused on oodatud.
Kohtume peagi Eesti ühel põnevamal metsaalal.


Pages: [1] 2 3 4