Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Beivo

Pages: [1] 2 3 ... 16
1
Üritused / Re: 2022-05-07 Vägeva CQB ja laat!(Airsoftpro24)
« on: May 08, 2022, 18:17:33 »
Tavaks saanud kokkuvõte ka siis Vägeval toimunud mängust.
Kokku tuli meid 20.Nagu välja tuli siis täiesti okei arv et korralik mängupäev oleks.
Täiesti vastand mäng Pärispeal toimunud üritusele selles osas et mitte ühtegi rikkumist ei esinenud ning mõlemad osapooled keskendusid ül täitmisele.Vbl mõni nö üle laskmine ainult 🙂
Soojenduseks üks TDM ja siis juba pomm mängu mis muutis seisu kohe hoopis aktiivsemaks.
Kasutasime esimest korda pommil liigutamisele reageerivat andurit mis siis pani aja kiiremini jooksma.Ühe korra sellepärast jäi ka pomm kahjutuks tegemata.Aega nagu oli aga kui rabistama hakata liigub aeg topelt kiirusega.
Ei hakka kirjutama kes võitis jne.Olid väga aktiivsed mängud ja näha oli et kõik mängisid nii hästi kui oskasid ja keskendusid ülesandele.
Suur pluss seal alal on ka kindlasti see et spawni on lühike maa minna ja seega ei esine ka mitte tunnistamist.
Oli väga tore päev toreda seltskonnaga.
Meie täname kõiki osalejaid ning kohtumiseni juba uuel mängul!
Klopsisin mingi video ka kokku.Kes viitsib see vaatab mis siis toimus 🙂

https://youtu.be/rgJWWKB_7Wc


2
Üritused / 2022-05-07 Vägeva CQB ja laat!(Airsoftpro24)
« on: April 17, 2022, 15:02:34 »
Taas siis minek Vägevale.
Seekord üritame teha sellise väikse Airsofti asjade laada.Kõik üleliigne kola kaasa ja ehk keegi tahab mingi sümboolse hinna eest omale.
Väikeste asjade jaoks papist kast asjad sinna sisse ja hea oleks kui hinnad küljes.

NB! Registreerimine on kohustuslik!!!Kui sa märgid ennast osalejaks ja mingil põhjusel kohale tulla ei saa siis palume meile teada anda.Kuna on rahvaarvu piirang siis teavitamisega annate võimaluse teistele kes soovivad mängul osaleda.Aitäh!
Mängul on rahvaarvu piirang kuni 40 inimest!

Koguneme 09.30-10.30 Briifing 10.45 ja esimese mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Kohapealt saab osta igasugust airsoftiga seotud kraami.CO2 kapslist kuni relvani välja.Kui on mingi erisoov vm siis teada anda!

Üldine:
Liigume siis taas Vägeva vanasse koolimajja.
Kas mängime tervel alal või ainult majas sees otsustan mõni päev enne mängu ehk et oleneb rahvaarvust.
Teadmiseks siis et tegemist on palju lähikontakte pakkuva alaga.Palun arvestada siis sellega et võib veidi rohkem haiget saada.
 Mängime väga unikaalsel Vägeva vana koolimaja hoones.Kes ei ole veel käinud ja peab lugu ehedast CQB-st siis võtke kindlasti osa.Võin kindlalt väita et te ei pea pettuma.

Stsenaarium:
Teeme lühikesi kiireid mänge erinevate ülesannetega.Võtame kasutusele ka pommi ja ja proovime ka Sääsel mängitud mänge.
Täpsem info briifingul.

Ohutus ja kaitsevarustus:
Tegemist on siis alaga kus on tavapärasest rohkem lähikontakte,seega palun kõigil selleks valmis olla ja vastavalt riietuda ning ka kaitsevarustust kasutada.Osad ei pööra sellele väga tähelepanu ja pärast on probleem et valus oli jne.
Meie soovitus pea kaitseks on kiiver,Suured prillid,suu ja näo kaitseks võrkmask.Jalas võiks kasutada saapaid.Talvesaapad,töösaapad,sõjaväe saapad.Botased ja tossud ei ole soovitatud!
On komistamise ja kukkumise oht seega vaatame kuhu astume ja kuidas liigume.

Reeglid relvale:
Automaat kuni 1,5 J(PIIRANGUTETA)See tähendab et sellise jõuga relval puudub distansi(MED) piirang ehk lasu võib teha ka näiteks 1 meetri kauguselt vaenlase pihta.Sellise olukorra tekkimisel kindlasti tungivalt vältida näo piirkonda laskmist!!!Kellel võimalik siis 1 J peale oma automaat teha.Automaadil siseruumides lubatud vaid üksiklask.
Võtame kasutusele uue reegli et püstolitele on lubatud automaattuli piiranguteta tingimusel et püstol ei ületa 1 J.
Ja palun kellel võimalik siis kasutada võimalikult kerget moona ehk siis 0,20,  0,23,  0,25.Snaiperrelv ei ole seal mängimseks sobilik.
Kellel vähegi võimalik siis palun lugeda foorumist reegleid:
https://airsoftfoorum.ee/index.php?top

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 06.05.2022
Osalustasu on 7 eurot.
Võimalus on maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot).

Täpne asukoht:
https://www.google.com/maps/dir//58.8993454,26.2951581/@58.8995255,26.2946539,577m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0


Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125,+358403205975(Beivo),55591875(Andy)
Kordan veel üle et palun registreerida ennast  mängule!!


Kõik küsimused on teretulnud!
Kohtumiseni Vägeval.


3
Üritused / Re: 2022-04-02 Radar Point (Airsoftpro24)
« on: April 03, 2022, 14:53:09 »
Tere.
Kirjutan siia siis mis üritusel Radar Point toimus ehk väike kokkuvõte.
Kõigepealt mis oli head.Ilmaga meil jälle vedas võib öelda.Päike andis suhteliselt kargel päeval natuke sooja,tuult peaaegu ei olnud ehk siis ka snaiperrelvade omanikud said relva potentsiaali ilmselt maksimaalselt ära kasutada.
Terve päeva vältel olid võidukamad sinine meeskond.Esimeses lipu mängus oli pusimist ja punased andsid kõvasti vastu aga päris hea juhtimise ja surumisega said sinised ikkagi lipu kätte.
Uus stsenaarium.Esimeses osas said punased võtme ja ka radari käivitada aga siniste plaan oligi lasta neil seda teha ehk korraldati päris korralik varitsus.Nüüd võin punasele meeskonnale öelda et te oleksite pidanud hoidma ka sinist lippu kus asus kood radari deaktiveerimiseks.Aga väga lihtsalt anti vastasele võimalus see kood kätte saada.
Kui neil ei oleks koodi olnud poleks sellest varitsusest ka midagi kasu olnud ehk nad oleks küll radarini jõudnud aga deaktiveerida poleks seda saanud. Kui te oleksite sinist lippu kaitsnud siis oleksite saanud radari juurest tagasi tõmbuda ja infot juba vastase asukoha kohta küsida.Lootsin et tiim natuke ka ise mõtleb ja tabab ära kuidas käituda.Ehk siis minu plaan oligi standard lahingute kõrvale natuke midagi muud teha kus peaks ka natuke mõtlema ja tiimitööd rohkem kasutama.Midagi valesti ei tehtud aga seekord siis nii.Järgmiseks korraks midagi kõrva taha panna.
Teine mäng sama stsenaariumi järgi kulges jälle nii et alguses prooviti võtit saada mõlema meeskonna poolt aga see ebaõnnestus.Jäeti asi sinnapaika ja hakati hoopis radarit varitsema ja kaitsma.Jäi mulje et lihtsalt ei julgeta seda aktiveerida kuna keeruline kaitsta jne :) lõpuks sinised ikkagi aktiveerisid radari 5 min enne mängu lõppu seega võit sinistele.

Kurbusega pean ütlema seda et kui viimased mängud on päris head olnud just pihtasaamise mittetunnistamise osas siis see mäng oli erakordselt kaebuste rohke just selle reegli rikkumises.
Ehk siis oli rämedalt pihtasaamise mittetunnistamisi.Tegime märkuseid ühele ja teisele poole ja enne viimast mängu sai kõigile öeldud et olge palun ausad.
Kuna asi läheb tundub et käest ära siis hakkame omalt poolt pidama nimekirja rikkujatest alates juba sellest mängust.Nimekiri on kasutamiseks ainult meile ja kolmandatele isikutele neid andmeid ei jagata.
Mängijatele edaspidi kui sa tuled kohtuniku juurde ja esitad kaebuse kellegi peale siis on kohustus täpselt teada kelle peale kaebus esitatakse.Ehk mängija kohustus on kindlaks teha rikkuja ja kasvõi koos rikkujaga kohtuniku juurde tulla.(erand on see kui kohtunik on olukorra juures ja näeb rikkumist)Enam ei arvesta me kaebusi mis on umbmäärased ning üks või teine osapool pole kindlalt teada.
Näide : Seal mees põõsa all lasin teda mitu korda ta ei tõsta kätt.Kiiver oli peas ja relv oli käes.Tema vaatas minu poole ja lasi mu maha!(kes lasi ei tea)--Sellist kaebust me enam vastu ei võta.
Näide 2: seal mäe otsas seisis mees relvaga müts oli peas ja prillid ees lasi mind väga valus oli.Vist relv ei vasta reeglitele(kes lasi ei tea kindlalt) --Seda tullakse öeldakse siis pausi ajal kohtunikule parklas.

Ehk kui sul on kaebus kellegi osas siis peab koheselt sellest teada andma ning teadma täpselt kes on reeglite rikkuja.
Igasuguseid ebamääraseid  kaebusi me enam vastu ei võta.
Kui on küsimusi selle kohta siis küsige.

Kokku tuli meid peaaegu 50 inimest seega oli ala suurem ja möllu jagus igale poole.
Meie täname kõiki osalejaid ja kohtumiseni juba uutel mängudel!

4
Üritused / 2022-04-02 Radar Point (Airsoftpro24)
« on: March 13, 2022, 10:39:48 »
Koguneme alates kella 9.30-st,briifing 10.45 ja mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.Kui mängijaid jagub võime ka pikemalt mängida!
Palun registreerida ennast mängule!FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!

Üldine:
Ilmad lähevad järjest ilusamaks ja ongi paras aeg metsa poole vaadata :)
Vanale heale Pärispea alale.Kes ei ole veel käinud siis nüüd on aeg.Väga hea ala näiteks oma esimsesks airsofti mänguks.
Kui muretsed et sul pole varustust siis meie aitame ehk saab kogu vajaliku rentida.
Pärispeal sobivad mängimiseks kõiki tüüpi relvad.

Stsenaarium:
Kui tuleb palju rahvast oleks plaan suur maaala sisse võtta ehk peaaegu poolsaare tipuni välja.Mäng kestaks terve päeva vältel.(Täpsem info briifingul)
Kui vähem rahvast siis mängime väiksemal alal ehk kämpingute ümbruses võibolla valge majani välja kui liiga märg ei ole.
Proovime ka midagi uut et ei läheks liiga üksluiseks.
Väikse vihjena siis et ka radarist peale selle hõivamist ka kasu oleks siis sellega on võimalik kindlaks teha vastase asukoht.Täpsemalt juba briifil.
Teeme ka standardlahinguid ja kui aega jääb siis möllame ka punases majas.

Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Majas sees kasutame üksiklasku.Majja sisse ja majast välja võib kasutada automaattuld.Toimub relvade kronomine jõu põhiselt (J).
Tossu ja granaatide kasutamise otsustame kohapeal!!!
Alal kasutame granaadina tavalist pauku või siis paberi ,papi ümbrisega ning hernestega täidetud granaati.Plastikümbrisega granaadid on keelatud!Põhjus on lihtne-et endast vähem sodi loodusesse maha jätta.
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult!

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi(M4 enamus).Nüüd on võimalik rentida ka mõned vähe täpsemaid ja kangemaid relvi lisadega(punatäpp,optika,taskulamp jne-Hind 25 eur koos osalustasuga)Rendisoovist teada anda hiljemalt 01.04.2022.
Osalustasu on 7 eurot.
On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot).


Kui tuleb terve päev läbi mäng siis me eraldi pausi ei tee.Igaüks teeb ise pausi vastavalt soovile.Kui aga mängime väiksel alal siis teeme mängude vahele ka ühe pausi kus pakume teed,kohvi ning midagi kerget hamba alla.

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Täpne asukoht(Parkla):
https://www.google.com/maps/dir//59.6659604,25.7036797/@59.6660376,25.7004893,1129m/data=!3m1!1e3

Ootame kõiki osalema et üks tore mängupäev teha!
Kõik küsimused oodatud!
Kohtumiseni Pärispeal.


5
Üritused / Re: 2022-03-05 Sääse CQB (Airsoftpro24)Uus!
« on: March 06, 2022, 18:48:24 »
Väike kokkuvõte ka siis.
Oli päris pikk paus vahel ning erinevate takistuste tõttu ei saanud mänge teha.Kevad kohe ukse ees ja seega üritame ka järjest rohkem üritusi  teha.
Samuti üle pika aja kohtusime taas Sääse 5 korruselises majas.
Kes käinud see teab et märksõna on seal trepid 🙂
Briifi alguses sai ka öeldud et ärge kohe kõvasti peale minge sest muidu raske 3-4 tundi vastu pidada.Mõned kuulasid seda mõned mitte.Kes väsis ,puhkas natuke ja ei olnud hullu kellegil midagi.
Tegime tavapäraseid stsenaariume.Kõige põnevam oli võibolla maja võtmine kust siis korrus korruse haaval tuli nö puhastada.
Võib öelda et mõlemad meeskonnad said maja puhastatud ja peaaegu isegi võrdse ajaga e 45 minutiga.Jätame selle aja meelde siis järgmine kord hea võrrelda 🙂
Oli plaan veel üks uus mängu stsenaarium teha aga aeg läks kiiresti ja lihtsalt ei jõudnud ehk et jääb siis järgmiseks korraks.
Meie täname kõiki kes kohale tulid ilusat ilma ja mängupäeva nautima.Headmeelt tegid ka päris pika pausi vahele teinud vanad mängijad kes kohale tulid.Oli ka päris mitu täitsa uut mängijat kellele oli see esimene mäng.Loodame et meeldis ja kohtume juba uutel ja teistsugustel mängudel!
Üks halb uudis ka nimelt Sääsel asuv kanala on ilmselt omanikku vahetanud ja hetkel seda lammutatakse.Meie jõudsime seal ühe mängu teha millest siis mälestuseks pildid ning videod.
Mõned pildid ka vaatamiseks ning kohtumiseni juba uuel mängul!

https://drive.google.com/drive/folders/1bWc8BosmYYQ_L1NjZmwQlcpjpTs2bpFs?usp=sharing

6
Üritused / Re: 2022-03-05 Sääse CQB (Airsoftpro24)Uus!
« on: February 13, 2022, 15:17:34 »
Uus kuupäev ehk uus katse.Loodame et seekord läheb kõik hästi.
Ootame osalema!

7
Üritused / 2022-03-05 Sääse CQB (Airsoftpro24)Uus!
« on: January 14, 2022, 17:13:08 »
NB! Registreerimine on kohustuslik!!!
Mängul on rahvaarvu piirang kuni 60 inimest!

Koguneme 9.30-10.30.Briifing 10.45 ja esimese mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Kohapealt saab osta igasugust airsoftiga seotud kraami.CO2 kapslist kuni relvani välja.Kui on mingi erisoov vm siis teada anda!

Üldine:
Lähme ja mängime siis kõigile nüüdseks juba hästi tuntud eelkõige oma treppide poolest tuntud Sääse 5 korruselises majas.
Mäng ei jää ära aga lükkub edasi juhul kui ilm on külmem kui -7 kraadi.Annan mõned päevad enne teada kui midagi peaks muutuma.
Miks edasi lükkub? Mängimiseks on selline temperatuur väga sobiv aga elu on näidanud et hakkavad probleemid tehnikaga ehk siis relvadega.
 Meie arvame et ei ole mõtet oma kalli raha eest ostetud varustust lõhkuda :)


Stsenaarium:
Teeme lühikesi kiireid mänge erinevate ülessannetega.
Täpsem info briifingul.

Ohutus ja üldine info:
Tegemist on siis alaga kus on tavapärasest rohkem lähikontakte,seega palun kõigil selleks valmis olla ja vastavalt riietuda ning ka kaitsevarustust kasutada.Osad ei pööra sellele väga tähelepanu ja pärast on probleem et valus oli jne.
Meie soovitus pea kaitseks on kiiver,Suured prillid,suu ja näo kaitseks võrkmask.Jalas võiks kasutada saapaid.Talvesaapad,töösaapad,sõjaväe saapad.Botased ja tossud ei ole soovitatud!
Kogu mäng toimub Ainult hoones sees põhjusel et ligidal on elumajad.Samuti ei kasuta me ühe maja otsa kortereid mängimiseks nimelt neid mis on suunaga elumajade poole.
Niisama suvalises suunas relvaga lasta on KEELATUD!Relva proovilaskmiseks ja paika panemiseks tuleb eraldi tähistaud piirkond.Rõdudel tulevahetus on keelatud ehk siis rõdult rõdule lasta isegi kui sa näed seal vaenlast liikumas.

Reeglid relvale:
Automaat kuni 1,5 J(PIIRANGUTETA)See tähendab et sellise jõuga relval puudub distansi(MED) piirang ehk lasu võib teha ka näiteks 1 meetri kauguselt vaenlase pihta.Sellise olukorra tekkimisel kindlasti tungivalt vältida näo piirkonda laskmist!!!Kellel võimalik siis 1 J peale oma automaat teha.Püstol kuni 1 J.Ehk siis lubatud on ainult üksiklask see kehtib ka püstolitele.
Ja palun kellel võimalik siis kasutada võimalikult kerget moona ehk siis 0,20,  0,23,  0,25.Ausõna seal pole lihtsalt relvale seda kaugust vaja.
Kellel vähegi võimalik siis palun lugeda foorumist reegleid:
https://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=98.0


Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 04.03.2022
Osalustasu on 7 eurot.
Võimalus on maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot).


Täpne asukoht:
https://www.google.com/maps/dir/S%C3%A4%C3%A4se,+L%C3%A4%C3%A4ne-Viru+maakond/59.1605694,26.1269466/@59.1605893,26.1272351,113m/data=!3m1!1e3!4m8!4m7!1m5!1m1!1s0x46936c0ef9c4dff7:0x4c510a17d2bdde08!2m2!1d26.1342459!2d59.1550443!1m0


Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125,+358403205975(Beivo),55591875(Andy)
Kordan veel üle et palun registreerida ennast NIMELISELT mängule!!
Siis teame teiega arvestada.Kes ei soovi foorumis oma nime avaldada vm põhjus siis saab teha seda privaatselt(sms,FB messenger,Foorumis sõnum saates,helistades jne)

Kui on küsimusi siis julgelt küsida.
Kohtumiseni mängul!8
Üritused / Re: 2021-12-18 Vägevad Päkapikud (Airsoftpro24)
« on: December 19, 2021, 13:39:15 »
Tere.
Väike kokkuvõte ka siis.
Kohale tuli meid 20 ringis ja eks võibolla natuke vähe sinna alale aga kui ainult majas mängida siis isegi täitsa saab ilusa mängupäeva.
Päeva esimene mäng läks natuke vett vedama ja oli natuke arusaamatusi aga vahel juhtub ka seda.
Terve päeva vältel domineerisid mütsita mängijad ja päkapikud olid kohe päris hädas nendega :)
Kasutasime oma uut pommi peaaegu terve päeva.See muutis kohe kõik palju aktiivsemaks ning põnevamaks.
Seekord ma ei tea mis juhtus aga päris palju oli mitte tunnistamist.Kuna saime ka ise mängida siis ka minule sattus ette paar mängijat kes mõtlesid kas tõsta käsi või mitte.
Siinkohal pean meelde tuletama et Airsoft on ehitatud aususe peale.Väga oluline on olla aus.Kui sa seda ei suuda siis kahjuks pole see hobi sinule.Liiatigi mängisime alal kus surnuala on kiviviske kaugusel ehk ei ole vaja meeletud maad kõndida et uuesti mängu saada.Paljud mängijad kasutavad tracerit ehk siis kuuli mis helendab.Hämarates ja pimedates kohtades on väga hästi näha lühikeselt distantsilt kuhu kuul lendab ehk on oluliselt lihtsam näha kas sa saad kellegile pihta või mitte.
Kutsun kõiki mängijaid olema ausad ja mitte ainult meie mängudel vaid kõikidel mängudel kus käite!
Üldiselt võib rahule jääda sest olid päris kõvad lahingud ning naha sai ikka korralikult märjaks.
Pausi ajal sõime suppi(loodame et maitses :D ) jõime kohvi,teed ja muljetasime niisama.
Kohal oli ka jõuluvana isiklikult.Kingitusi ta seekord tuua ei raatsinud aga vähemalt kommi jagas :D Tänud talle sellegi eest !

Meie täname kõiki osalejaid.Ilusaid ja rahulikke pühi kõigile.
Kohtumiseni uuel aastal!

Pildid : https://drive.google.com/drive/folders/1Sz0I7QsMPZ2CkIDq77ytmICm68wNALW6?usp=sharing

9
Üritused / Re: 2021-12-18 Vägevad Päkapikud (Airsoftpro24)
« on: December 16, 2021, 20:59:05 »
Tere!

Üritus toimub st mingeid takistusi mängu ära jätmiseks ei ole.
Vabu kohti on veel küllaga nii et pange ennast kirja ning kohtume juba laupäeval.

10
Üritused / Re: 2021-12-18 Vägevad Päkapikud (Airsoftpro24)
« on: December 11, 2021, 20:01:28 »
Tere.Vabu kohti on hetkel palju!

11
Üritused / Re: 2021-12-18 Vägevad Päkapikud (Airsoftpro24)
« on: December 11, 2021, 17:56:15 »
Tere.
Natuke infot.Mäng ei jää ära aga lükkub edasi juhul kui külma tuleb rohkem kui -5 kraadi.Mäng lükkub edasi ka juhul kui peaks tekkima äärmuslikud liiklemistingimused(nt jäävihm).
Täpsema info ürituse toimumise kohta kirjutan siia ja FB ürituse alla neljapäevaks (16.12.21) siis peaks juba teada olema enam vähem mis ilm tuleb.
Parkimisel siis palun arvestada tee laiusega et vastu tulevad autod ilusti mööda mahuksid.
Lumi jah eks lund ole praegu igal pool ja minu arust teeb see asja veel põnevamaks.Ehk siis lume paksuse pärast alal kindlasti mäng ära ei jää ega edasi ei lükku!
Eelmisel päkapiku mängul sai kuuma suppi pakutud ja nii on ka seekord.Lisaks siis kohvi teed ja magusat.
Teeme ühe mõnusa spordipäeva koos supi ja toreda seltskonnaga ehk peame pühi Airsoftpro24 moodi :D

Nii et pange ennast kirja ja kohtumiseni Vägeval!

12
Üritused / 2021-12-18 Vägevad Päkapikud (Airsoftpro24)
« on: November 28, 2021, 12:55:11 »
Tervist rahvas!
Oleme mõnda aega hõivatud olnud teiste üritustega aga nüüd oleme taas olemas.
Aasta hakkab lõppema ja on aeg teha selle aasta viimane mäng.Kunagi olid päkapikud Sääsel.Nüüd on info et nad on kolinud Vägevale :)
Ehk siis mängime väga unikaalsel Vägeva vana koolimaja hoones.Kes ei ole veel käinud ja peab lugu ehedast CQB-st siis võtke kindlasti osa.Võin kindlalt väita et te ei pea pettuma.

NB! Registreerimine on kohustuslik!!!Kui sa märgid ennast osalejaks ja mingil põhjusel kohale tulla ei saa siis palume meile teada anda.Kuna on rahvaarvu piirang siis teavitamisega annate võimaluse teistele kes soovivad mängul osaleda.Aitäh!
Mängul on rahvaarvu piirang kuni 40 inimest!

Kui oled haige või on mingid haiguse tunnused siis püsige kodus.

Koguneme 09.30-10.30 Briifing 10.45 ja esimese mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Kohapealt saab osta igasugust airsoftiga seotud kraami.CO2 kapslist kuni relvani välja.Kui on mingi erisoov vm siis teada anda!

Üldine:
Liigume siis taas Vägeva vanasse koolimajja.Kuna esimene üritus oli suures osas katsetamine siis nüüd proovime teha kohe algusest nii et kõik toimiks.
Võtame sisse kogu ala ka nii et saaks väljas mängida ning ka viimasel korrusel ehk siis kogu territooriumil.
Teadmiseks siis et tegemist on palju lähikontakte pakkuva alaga.Palun arvestada siis sellega et võib veidi rohkem haiget saada.

Stsenaarium:
Teeme lühikesi kiireid mänge erinevate ülesannetega.Võtame kasutusele ka pommi ja ja proovime ka Sääsel mängitud mänge.
Täpsem info briifingul.

Ohutus ja kaitsevarustus:
Tegemist on siis alaga kus on tavapärasest rohkem lähikontakte,seega palun kõigil selleks valmis olla ja vastavalt riietuda ning ka kaitsevarustust kasutada.Osad ei pööra sellele väga tähelepanu ja pärast on probleem et valus oli jne.
Meie soovitus pea kaitseks on kiiver,Suured prillid,suu ja näo kaitseks võrkmask.Jalas võiks kasutada saapaid.Talvesaapad,töösaapad,sõjaväe saapad.Botased ja tossud ei ole soovitatud!
On komistamise ja kukkumise oht seega vaatame kuhu astume ja kuidas liigume.

Reeglid relvale:
Automaat kuni 1,5 J(PIIRANGUTETA)See tähendab et sellise jõuga relval puudub distansi(MED) piirang ehk lasu võib teha ka näiteks 1 meetri kauguselt vaenlase pihta.Sellise olukorra tekkimisel kindlasti tungivalt vältida näo piirkonda laskmist!!!Kellel võimalik siis 1 J peale oma automaat teha.Automaadil siseruumides lubatud vaid üksiklask.
Võtame kasutusele uue reegli et püstolitele on lubatud automaattuli piiranguteta tingimusel et püstol ei ületa 1 J.
Ja palun kellel võimalik siis kasutada võimalikult kerget moona ehk siis 0,20,  0,23,  0,25.Snaiperrelv ei ole seal mängimseks sobilik.
Kellel vähegi võimalik siis palun lugeda foorumist reegleid:
https://airsoftfoorum.ee/index.php?top

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 17.12.2021
Osalustasu on 7 eurot.
Võimalus on maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 20 eurot).

Täpne asukoht: https://www.google.com/maps/dir//58.8993454,26.2951581/@58.8995255,26.2946539,577m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0
Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125,+358403205975(Beivo),55591875(Andy)
Kordan veel üle et palun registreerida ennast  mängule!!


Kõik küsimused on teretulnud!
Kohtumiseni Vägeval.13
Üritused / Re: 2021-10-30 Missioon Rutja 3 (Airsoftpro24)
« on: November 06, 2021, 10:07:09 »
Meie täname neid kes leidsid aja ja väike tagasiside mängule anda.Pole vaja öelda kui oluline see on ja loomulikult saavad ka teised lugeda kus ja mis toimus.
Marekule veel nii palju et pole sellest midagi hullu et te ühte või teise kohta ei jõudnud kuna minu plaan oligi selline et teil oleks nö vaba kava.
Aga päev oli lihtsalt nii lühike seal alal et ega suht raske nii kiiresti kõike toimima saada.
Veelkord suur tänu ning kohtumiseni juba uutel mängudel!

14
Üritused / Re: 2021-10-30 Missioon Rutja 3 (Airsoftpro24)
« on: October 31, 2021, 12:23:11 »
Tere.
Kokkuvõte üritusest.
Üle pika aja sai siis jällegi selline suurem üritus tehtud.Meile on see alati olnud suur väljakutse ja väga huvitav taas ennast proovile panna.
Rahvast oli palju ja sellisel alal peabki korralik armee olema et hea mänguelamus saada.
Mäng käis siis kogu päeva vältel.Mängijad said ise valida kas täidavad etteantud ülesandeid,kaitsevad oma baasi,ründavad vastase baasi või püüavad kaevikute liine enda valdusse saada.
Üllatusena oli alal ka veel kolmas osapool kellele sai ülesandeks mõlemaid osapooli segada ül täitmisel ja üldse nende liikumist igati takistada ning häirida.
Nr 2 ülesanne oli väga kolmanda osapoole külje all seega jäid nad kahe tule vahele.Käisid väga hoogsad lahingud päris pikka aega liitlasvägede kaevikute ümbruses.
Siinkohal suur kummardus Militaarseiklus Tallinnale väga ägeda töö eest.Noored olid väga tugevad vastased mõlemale osapoolele nagu juurikad keda ei suudetudki murda :)

Esimesed 2 ülesannet suutsid võita punased päris arvestava ülekaaluga.Järgmised 2 ül täitmisel ei andnud sinised punasetele ühtki võimalust.
Radari punkris oli mõni minut enne ül algust 2 sinise meeskonna liiget.Küll möllati et neid sealt välja saada.See siiski suure ülekaalu ning tugeva pressimisega punastel ka õnnestus.
Kuna abi ei tulnud said punased rahulikult vaenlase radari kahjutuks teha ning radari oma baasi viia.
Viimase ülesande võitsid samuti punased kus siis oli 25 min aega eestlaste kaevikute liinid enda valdusse saada täies ulatuses.

Aga üllatus oli suur sest punaste baas oli täiesti tühjaks viidud väärtuslikest asjadest.Seega sinistel olid kõik vahendid vastasele tulevikus rakettide,radarite ja muude seadmetega vastu astuda.
Võin saladuskatte all öelda et see lugu jääb siinkohal pooleli ning jätkame juba kevadel veelgi huvitavamate ülesannetega kus tulevad väga kasuks needsamad asjad mis seekord enda valdusse saadi :)
Väga tasavägine ja tugevad lahingud igal pool.Prooviti liikuda igas suunas.Nagu näha üks meeskond punastel võttis oma ül kõik asjad punaste baasist ära tuua.Päeva jooksul olid nende operatsioonid edukad.Samas punastel osad hoidsid väga hästi siniseid eestlaste kaevikutes tagasi jne.

Ilmaga võib öelda et meil vedas jälle meeletult.Polnud tuult ei sadanud vihma ühesõnaga peaaegu ideaalsed tingimused kõikide relvadega mängimiseks.Ainuke mure et päevad on juba lühikesed ja ül jaoks pidin aja päris kokku tõmbama ning algsest plaanist neid natuke muutma.
Päeva lõpetasime vahetult enne pimedat 17.30 paiku.Veidi varem plaanitust sellepärast et keegi ei jääks pimedas alale või seal ära eksiks.

Suured tänud meie kallitele naistele (väravas,kohvi laud),Martin Mäeküngas(kohtuniku rollis),Militaarseiklus Tallinn(3 osapool) ning loomulikult täname kõiki osalejaid.
Minuni ei jõudnud ühtki suurt probleemi ega tüli jne.Oldi üksteisega viisakad,relvad olid korras ja ei tulnud nende kohtagi ühtki kaebust.Mõned väiksemad mitte tunnistamised jne ikka olid mis on iga mängu ikkagi paratamatu osa.

Veelkord suur tänu kõigile ja loodame et saite sellelt alalt ja meilt oodatud mängupäeva.
Rutjal kohtume ilmselt juba kevadel kui kõik hästi läheb.Seniks jätkame igasugste muude mängudega.

Kohtumiseni!
 
Pildid:
https://drive.google.com/drive/folders/18jnE6k3Yd-pnjG_Oa9RrBUxXHQrqLqFm?usp=sharing


15
Üritused / Re: 2021-10-30 Missioon Rutja 3 (Airsoftpro24)
« on: October 26, 2021, 14:31:42 »
Tere.
Veel natuke infot.
Kellel ei ole transporti Tallinn-Rutja-Tallinn siis Männiku tee 106 kell 8.00 väljub buss.
Hind on 10 eurot inimene.
Ühendust võtta Marek 56473239 või marek@militaarseiklus.ee.

Pages: [1] 2 3 ... 16