Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Beivo

Pages: [1] 2 3 ... 19
1
Hei hei!
Siin siis väike kokkuvõte.
Seekord siis tuli meid päris palju kokku ja saime hea mängupäeva teha.
Alustuseks ja tutvumiseks selline rahulikum mäng lippudega kus siis domineeris sinine meeskond.Edasi juba raketid kus siis kahes punktis tuli ühel meeskonnal ülesandena need õhku lasta.
Kuna ilm oli kuiv ja ilus siis ei saanud seekord ilutulestiku kasutada.Asendasime selle värvilise tossuga mis pole küll nii efektne aga töötas ka täitsa hästi.
Raketid olid paigutatud nii et üks oli väga keerulises kohas ja teine vähe lihtsamas.
Mõlemal meeskonnal õnnestus üks raket õhku lasta.Huvitav oli see et sinine meeskond sai keerulisema punkti õhku lastud aga lihtsamat mitte.Punane meeskond üritas ka alguses raskemat kohta võtta aga kõva kaitse tõttu viisid nad oma jõud teise punkti mis edukalt hõivati ja ülesanne täideti.Nii et siis enam vähem viik :) St meeskonnad olid täitsa võrdsed vastased üksteisele.
Taaskord polnud ühtki suuremat probleemi.Mõni mittetunnistamine oli mängijate sõnul aga ühtki nö mitte tunnistajat meieni ei jõudnud.Nagu ma ka mängul olen öelnud kui sa ei tule kaebusega meie juurde koos süüdlasega ja me ei ole seda vahetult pealt näinud siis meil on keeruline "mees metsas ei tunnistanud" probleemi lahendada.
Olge julgemad. Kui te olete kindel et mees petab siis minge ja rääkige temaga ja kui ei saa asja lahendatud siis selleks olemegi meie seal platsil et neid asju lahendada.

Üks asi mida Pärnu mehed kasutavad on et kui sa lased kogemata oma mehe ära siis laskja läheb ise spawni.Teadmiseks siis kõigile kui muidugi juhtub veel nii lahkeid inimesi olema siis see ei ole keelatud ja on oma eksimuse korvamine kõige paremal viisil :)

Üldiselt oli taaskord väga äge ja aktiivne päev.Meie täname kõiki et te peate kõikidest reeglitest kinni,olete üksteise vastu sõbralikud ja tänu sellel saavad kõik selle miks nad airsofti üritusele tulevad.Ehk siis kordaläinud hea emotsiooniga mängupäeva.
Erilised tänud Pärnu meestele kes pika teekonna ette võtsid ja mängule tulid.
Suured tänud veelkord kõigile osalejatele ning kohtumiseni juba uutel mängudel.

Mõni pilt ka :
https://drive.google.com/drive/folders/1IhP_Lpsh56cHGSMWLUh7BJ0ZUwzYMBK0?usp=share_link2
Koguneme alates kella 9.30-st,briifing 10.45 ja mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.Kui mängijaid jagub võime ka pikemalt mängida!
Palun registreerida ennast mängule!FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!
 
Üldine:
Tere taas!
Proovime siis minna Lahe rateibaasi.Eelmine katse läks luhta ehk õnnestub seekord siis see vägev selleks hetkeks täitsa suvine mängupäev teha.
Kes pole veel käinud siis alal on natuke hooneid,vana raketibaasi hoone,künkaid,metsa ja natuke lagedat maad.
Parkimise siis teeme samamoodi nagu eelmine mäng.Autosid oli palju aga mahtusime ära.Kindlasti juhendame ja korraldame parkimist.
Mänguala piirid on mõttelised ehk siis orienteeruda saab raketibaasi hoone järgi.Kogu tegevus käib seal ümbruses vastavalt siis sellises suuruses kui palju mängijaid on.

Stsenaarium:
Kuna veel paljud pole sinna alale jõudnud siis alguseks üks standardlahing.(alaga tutvumiseks)
Võtame taas seal kasutusele needsamad raketid.Võibolla muudame nende asukohti ja natuke stsenaariumit aga põhirõhk on rakettidel.

Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Majas sees kasutame üksiklasku.Majja sisse ja majast välja võib kasutada automaattuld.Toimub relvade kronomine jõu põhiselt (J).
Alal kasutame granaadina tavalist pauku või siis paberi ,papi ümbrisega ning hernestega täidetud granaati.Plastikümbrisega granaadid on keelatud!Põhjus on lihtne-et endast vähem sodi loodusesse maha jätta.(granaatide ja tossu kasutamise otsustame mängupäeva hommikul)
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult.
Uuendusena seal alal teeme nii et kuulipildujad ,saiperrelvad ning poolautomaatsaiper relvadega on keelatud raketibaasi hoonesse siseneda!Ehk kõikide relvadega mille jõud on üle 1,5 J.

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi(M4 enamus).Rendisoovist teada anda hiljemalt 26.05.23
Osalustasu on 10 eurot.
On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 25 eurot).

Kontakt:

Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Pildid alast:
https://drive.google.com/drive/folders/1-9K6jbL11csx2gNNEmMKpw17odZctCpY?usp=sharing

Täpne asukoht:
https://www.google.com/maps/place/59%C2%B036'25.5%22N+25%C2%B058'53.2%22E/@59.6070954,25.9792431,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x291c0a75c44d00b3!8m2!3d59.6070927!4d25.9814318

Ootame kõiki osalema et üks tore mängupäev teha!
Kõik küsimused oodatud!
Kohtumiseni mängul!

3
Üritused / Re: 2023-05-06 Vägeva CQB (Airsoftpro24)
« on: May 07, 2023, 13:47:45 »
Tere.
Väike kokkuvõte ka siis mängupäevast.
Kohale tuli meid veidi üle 20 seega täitsa piisav et korralik päev teha.
Päris palju kiireid mänge sai tehtud.Tulemustest siis nii palju et lindita mängijad olid natuke kõvemad mehed kui sinised st enamus mänge võitsid nemad.
Vahepeal tundus et lindita on oluliselt üle ja plaanisime juba meeskondi muuta aga nagu ikka siis päeva keskpaigaks said ka sinised ennast korralikult liikuma.
Mis meile kõige rohkem rõõmu valmistas oli see et mitte ühtki mittetunnistamise kaebust ei tulnud.St kõik mängisid väga ausalt.
Hea seltskond,aus mäng ja ilus ilm võrdub sellega et kõik said hea emotsiooni mängupäevast.

Meie täname kõiki osalejaid ja kohtumiseni juba uutel mängudel.

Proovisin seekord telefoniga filmida ja tulemus kuidas te mängisite on siin :
https://www.youtube.com/watch?v=TtMsopOahHU&t=7s

4
Üritused / Re: 2023-04-29 SO2023 Human Hunt 3: New Horizons
« on: May 01, 2023, 20:47:59 »
Tere!
Väike tagasiside ka minu poolt.Pole ammu kusagil mängul saanud käia seega nautisin seda nii kuis sain.
Esimene vau oli ala.Tõesti väga huvitav ning põnev.Veidi palju võsa mõnes kohas aga muidu ideaalne.
Mängu briif ja algus väga head.Meeskonna juht andis ülesande ja minek.Saime ilusti koos oma meeskonnaga liikuda ja koostöö sujus.
Lõpus kui 2 meeskonda ühinesid läks veidi hulluks.Suruti mööda lagedat maad mäe peale.Me 10 mehega laseme ja keegi ei saa pihta.Kohtunik võiks sellises olukorras ligemal olla.
Aga üldiselt tip top korraldus ja üritus.Mina tänan ja jään uut üritust ootama!

Kõike paremat

5
Üritused / 2023-05-06 Vägeva CQB (Airsoftpro24)
« on: April 27, 2023, 19:51:55 »
 Tere.
Lahe üritus läks aia taha aga pole hullu.Lähme aga vaikselt edasi ja kohtume seekord siis Vägeval.

Koguneme 09.30-10.30 Briifing 10.45 ja esimese mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Kohapealt saab osta igasugust airsoftiga seotud kraami.CO2 kapslist kuni relvani välja.Kui on mingi erisoov vm siis teada anda!

NB!
Registreerimine on kohustuslik!!!Kui sa märgid ennast osalejaks ja mingil põhjusel kohale tulla ei saa siis palume meile teada anda.Kuna on rahvaarvu piirang siis teavitamisega annate võimaluse teistele kes soovivad mängul osaleda.Aitäh!
Mängul on rahvaarvu piirang kuni 40 inimest!

Üldine:
Liigume siis taas Vägeva vanasse koolimajja.
Kas mängime tervel alal või ainult majas sees otsustan mõni päev enne mängu ehk et oleneb rahvaarvust.
Teadmiseks siis et tegemist on palju lähikontakte pakkuva alaga.Palun arvestada siis sellega et võib veidi rohkem haiget saada.
 Mängime väga unikaalsel Vägeva vana koolimaja hoones.Kes ei ole veel käinud ja peab lugu ehedast CQB-st siis võtke kindlasti osa.Võin kindlalt väita et te ei pea pettuma.

Stsenaarium:
Nagu ikka teeme sellisel alal kiireid lühikesi mänge.Proovime mängu pallidega mida seal me veel pole teinud.Täpsemalt juba briifingul.


Ohutus ja kaitsevarustus:
Tegemist on siis alaga kus on tavapärasest rohkem lähikontakte,seega palun kõigil selleks valmis olla ja vastavalt riietuda ning ka kaitsevarustust kasutada.Osad ei pööra sellele väga tähelepanu ja pärast on probleem et valus oli jne.
Meie soovitus pea kaitseks on kiiver,Suured prillid,suu ja näo kaitseks võrkmask.Jalas võiks kasutada saapaid.Talvesaapad,töösaapad,sõjaväe saapad.Botased ja tossud ei ole soovitatud!
On komistamise ja kukkumise oht seega vaatame kuhu astume ja kuidas liigume.

Reeglid relvale:
Automaat kuni 1,5 J(PIIRANGUTETA)See tähendab et sellise jõuga relval puudub distansi(MED) piirang ehk lasu võib teha ka näiteks 1 meetri kauguselt vaenlase pihta.Sellise olukorra tekkimisel kindlasti tungivalt vältida näo piirkonda laskmist!!!Kellel võimalik siis 1 J peale oma automaat teha.Automaadil siseruumides lubatud vaid üksiklask.
Ja palun kellel võimalik siis kasutada võimalikult kerget moona ehk siis 0,20,  0,23,  0,25.Snaiperrelv ja kuulipilduja ei ole seal mängimseks sobilik.
Kellel vähegi võimalik siis palun lugeda foorumist reegleid:
https://airsoftfoorum.ee/index.php?top

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 05.05.2023
Osalustasu on 10 eurot.
Võimalus on maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 25 eurot).


Täpne asukoht: https://www.google.com/maps/dir//58.8993454,26.2951581/@58.8995255,26.2946539,577m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy)
Kordan veel üle et palun registreerida ennast  mängule!!


Kõik küsimused on teretulnud!
Kohtumiseni Vägeval.6
Üritused / Re: 2023-04-22 Raketid Lahel IV (Airsoftpro24)
« on: April 20, 2023, 18:57:34 »
Tere.
Peame kahjuks teatama et üritust ei toimu.Põhjus on rahva vähene huvi.
Kes on ük teinud kanname raha tagasi või kui soovite mõne tuleva mängu ettemaksuks jätta siis meile kirjutada palun.

7
Koguneme alates kella 9.30-st,briifing 10.45 ja mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.Kui mängijaid jagub võime ka pikemalt mängida!
Palun registreerida ennast mängule!FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!


Üldine:
Hei Rahvas !
Lumi on läinud ja saame jälle metsa ligi ilusti.Seega liigume taas Lahele ja teeme ühe korraliku soenduse enne hooaja avamise mängu.Kes pole talvel mänginud ja varustus seisnud siis nüüd on õige aeg tulla ja proovida kas kõik toimib.
Kes pole veel käinud siis alal on natuke hooneid,vana raketibaasi hoone,künkaid,metsa ja natuke lagedat maad.
Parkimise siis teeme samamoodi nagu eelmine mäng.Autosid oli palju aga mahtusime ära.Kindlasti juhendame ja korraldame parkimist.
Mänguala piirid on mõttelised ehk siis orienteeruda saab raketibaasi hoone järgi.Kogu tegevus käib seal ümbruses vastavalt siis sellises suuruses kui palju mängijaid on.

Stsenaarium:
Kuna veel paljud pole sinna alale jõudnud siis alguseks üks standardlahing.(alaga tutvumiseks)
Võtame taas seal kasutusele needsamad raketid.Võibolla muudame nende asukohti ja natuke stsenaariumit aga põhirõhk on rakettidel.


Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Majas sees kasutame üksiklasku.Majja sisse ja majast välja võib kasutada automaattuld.Toimub relvade kronomine jõu põhiselt (J).
Alal kasutame granaadina tavalist pauku või siis paberi ,papi ümbrisega ning hernestega täidetud granaati.Plastikümbrisega granaadid on keelatud!Põhjus on lihtne-et endast vähem sodi loodusesse maha jätta.(granaatide ja tossu kasutamise otsustame mängupäeva hommikul)
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult.
Uuendusena seal alal teeme nii et kuulipildujad ,saiperrelvad ning poolautomaatsaiper relvadega on keelatud raketibaasi hoonesse siseneda!Ehk kõikide relvadega mille jõud on üle 1,5 J.

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi(M4 enamus).Rendisoovist teada anda hiljemalt 21.04.23
Osalustasu on 10 eurot.
On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 25 eurot).

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Pildid alast:
https://drive.google.com/drive/folders/1-9K6jbL11csx2gNNEmMKpw17odZctCpY?usp=sharing

Täpne asukoht:
https://www.google.com/maps/place/59%C2%B036'25.5%22N+25%C2%B058'53.2%22E/@59.6070954,25.9792431,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x291c0a75c44d00b3!8m2!3d59.6070927!4d25.9814318

Ootame kõiki osalema et üks tore mängupäev teha!
Kõik küsimused oodatud!
Kohtumiseni mängul!8
Üritused / 2023-04-08 Sääse CQB(Airsoftpro24)
« on: March 27, 2023, 22:39:26 »
NB! Registreerimine on kohustuslik!!!
Mängul on rahvaarvu piirang kuni 60 inimest!
Kes ei ole veel Sääse 5 korruselises majas mängimas käinud siis pilte ja videoid on meie FB Airsoftpro24 lehel selle ala kohta palju.

Koguneme 9.30-10.30.Briifing 10.45 ja esimese mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Kohapealt saab osta igasugust airsoftiga seotud kraami.CO2 kapslist kuni relvani välja.Kui on mingi erisoov vm siis teada anda!

Stsenaarium:
Teeme lühikesi kiireid mänge erinevate ülesannetega.On ka üks uus stsenaarium seal alal mängimiseks ette valmistatud.
Täpsem info briifingul.

Ohutus ja üldine info:
Tegemist on siis alaga kus on tavapärasest rohkem lähikontakte,seega palun kõigil selleks valmis olla ja vastavalt riietuda ning ka kaitsevarustust kasutada.Osad ei pööra sellele väga tähelepanu ja pärast on probleem et valus oli jne.
Meie soovitus pea kaitseks on kiiver,Suured prillid,suu ja näo kaitseks võrkmask.Jalas võiks kasutada saapaid.Talvesaapad,töösaapad,sõjaväe saapad.Botased ja tossud ei ole soovitatud!
Kogu mäng toimub Ainult hoones sees põhjusel et ligidal on elumajad.Samuti ei kasuta me ühe maja otsa kortereid mängimiseks nimelt neid mis on suunaga elumajade poole.
Niisama suvalises suunas relvaga lasta on KEELATUD!Relva proovilaskmiseks ja paika panemiseks tuleb eraldi tähistaud piirkond.Rõdudel tulevahetus on keelatud ehk siis rõdult rõdule lasta isegi kui sa näed seal vaenlast liikumas.


Reeglid relvale:
Automaat kuni 1,5 J(PIIRANGUTETA)See tähendab et sellise jõuga relval puudub distansi(MED) piirang ehk lasu võib teha ka näiteks 1 meetri kauguselt vaenlase pihta.Sellise olukorra tekkimisel kindlasti tungivalt vältida näo piirkonda laskmist!!!Kellel võimalik siis 1 J peale oma automaat teha.Püstol kuni 1,5 J.Ehk siis lubatud on ainult üksiklask see kehtib ka püstolitele.
Ja palun kellel võimalik siis kasutada võimalikult kerget moona ehk siis 0,20,  0,23,  0,25.Ausõna seal pole lihtsalt relvale seda kaugust vaja.
Kellel vähegi võimalik siis palun lugeda foorumist reegleid:
https://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=98.0

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 07.04.2023
Osalustasu on 10 eurot.
Võimalus on maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 25 eurot).

Täpne asukoht:
https://www.google.com/maps/dir/S%C3%A4%C3%A4se,+L%C3%A4%C3%A4ne-Viru+maakond/59.1605694,26.1269466/@59.1605893,26.1272351,113m/data=!3m1!1e3!4m8!4m7!1m5!1m1!1s0x46936c0ef9c4dff7:0x4c510a17d2bdde08!2m2!1d26.1342459!2d59.1550443!1m0

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy)
Kordan veel üle et palun registreerida ennast NIMELISELT mängule!!
Siis teame teiega arvestada.Kes ei soovi foorumis oma nime avaldada vm põhjus siis saab teha seda privaatselt(sms,FB messenger,Foorumis sõnum saates,helistades jne)


Kui on küsimusi siis julgelt küsida.
Kohtumiseni mängul!9
Üritused / 2023-03-25 Radar Pärispeal (Airsoftpro24)
« on: March 12, 2023, 12:11:07 »
Koguneme alates kella 9.30-st,briifing 10.45 ja mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.Kui mängijaid jagub võime ka pikemalt mängida!
Palun registreerida ennast mängule!FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!


Üldine:
Nagu ikka oleme hädas alale ligipääsuga siis et kindel olla läheme taaskord Pärispeale.Võimalik et lumi juba sulanud selleks ajaks aga seda Eesti ilma iial ei tea.
Pärispea ala on väga hea koht sinu esimeseks mänguks.Kui sul ei ole varustust siis kirjuta,helista meile ja anname sulle kogu mänguks vajaliku.


Stsenaarium:
Kui tuleb palju rahvast oleks plaan suur maaala sisse võtta ehk peaaegu poolsaare tipuni välja.Mäng kestaks terve päeva vältel.(Täpsem info briifingul)
Kui vähem rahvast siis mängime väiksemal alal ehk kämpingute ümbruses võibolla valge majani välja kui liiga märg ei ole.
Alustuseks teeme midagi lihtsamat aga edasi siis võtame juba kasutusele radari.
Lühidalt ühel meeskonnal tuleb aktiveerida radar et teada saada vastase asukohad.Keeruliseks teeb asja see et radar asub vaenlase territooriumil ning kõik deaktiveerimiseks või õhku laskmiseks vajalik tuleb ala pealt leida.
Täpsemalt juba briifingul.


Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Majas sees kasutame üksiklasku.Majja sisse ja majast välja võib kasutada automaattuld.Toimub pisteliselt relvade kronomine jõu põhiselt (J).
Tossu ja granaatide kasutamise otsustame kohapeal!!!
Alal kasutame granaadina tavalist pauku või siis paberi ,papi ümbrisega ning hernestega täidetud granaati.Plastikümbrisega granaadid on keelatud!Põhjus on lihtne-et endast vähem sodi loodusesse maha jätta.
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult!


Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi(M4 enamus).Nüüd on võimalik rentida ka mõned vähe täpsemaid ja kangemaid relvi lisadega(punatäpp,optika,taskulamp jne-Hind 25 eur koos osalustasuga)Rendisoovist teada anda hiljemalt 24.03.23
Osalustasu on 10 eurot.
On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 25 eurot).
NB!Kuna on ikkagi naistepäeva kuu siis kõikidele naissoost osalejatele osalustasu 0 eur.Nii et kui sul ei ole veel oma hobi siis nüüd on õige aeg proovida airsofti!

Kui tuleb terve päev läbi mäng siis me eraldi pausi ei tee.Igaüks teeb ise pausi vastavalt soovile.Kui aga mängime väiksel alal siis teeme mängude vahele ka ühe pausi kus pakume teed,kohvi ning midagi kerget hamba alla.

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Täpne asukoht(Parkla):
https://www.google.com/maps/dir//59.6659604,25.7036797/@59.6660376,25.7004893,1129m/data=!3m1!1e3

Ootame kõiki osalema et üks tore mängupäev teha!
Kõik küsimused oodatud!
Kohtumiseni Pärispeal.10
Üritused / Re: 2023-02-11 Talve CQB Vägeval (Airsoftpro24)
« on: February 13, 2023, 21:27:51 »
Tere taas.
Väike kokkuvõte ja pildid meie FB lehel Airsoftpro24.
Kohtumiseni juba uutel mängudel!

11
Üritused / Re: 2023-02-11 Talve CQB Vägeval (Airsoftpro24)
« on: February 09, 2023, 09:02:47 »
Üritus kindlasti toimub.
Ootame osalema!

12
Üritused / 2023-02-11 Talve CQB Vägeval (Airsoftpro24)
« on: January 30, 2023, 12:50:09 »
Tere taas!
Metsas saime mängida.Prooviks nüüd siis ka ühe talve CQB teha.Hetkel raske ennustada mis ilm mängupäevaks tuleb aga kui mingil põhjusel peab mängu ära jätma siis lükkame ürituse edasi.
Annan kõik info jooksvalt siis alla ja ka facebooki.Nii et kindlasti kontrollige infot enne kui hakkate üritusele liikuma!Info paneme ülesse mitte hiljem kui 2 päeva enne mängupäeva.

NB! Registreerimine on kohustuslik!!!Kui sa märgid ennast osalejaks ja mingil põhjusel kohale tulla ei saa siis palume meile teada anda.Kuna on rahvaarvu piirang siis teavitamisega annate võimaluse teistele kes soovivad mängul osaleda.Aitäh!
Mängul on rahvaarvu piirang kuni 40 inimest!

Koguneme 09.30-10.30 Briifing 10.45 ja esimese mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.
Kohapealt saab osta igasugust airsoftiga seotud kraami.CO2 kapslist kuni relvani välja.Kui on mingi erisoov vm siis teada anda!

Üldine:
Liigume siis taas Vägeva vanasse koolimajja.
Kas mängime tervel alal või ainult majas sees otsustan mõni päev enne mängu ehk et oleneb rahvaarvust.
Teadmiseks siis et tegemist on palju lähikontakte pakkuva alaga.Palun arvestada siis sellega et võib veidi rohkem haiget saada.
 Mängime väga unikaalsel Vägeva vana koolimaja hoones.Kes ei ole veel käinud ja peab lugu ehedast CQB-st siis võtke kindlasti osa.Võin kindlalt väita et te ei pea pettuma.

Stsenaarium:
Nagu ikka teeme sellisel alal kiireid lühikesi mänge.Võibolla katsetame ka natuke midagi keerulisemat.Täpsemalt juba briifingul.


Ohutus ja kaitsevarustus:
Tegemist on siis alaga kus on tavapärasest rohkem lähikontakte,seega palun kõigil selleks valmis olla ja vastavalt riietuda ning ka kaitsevarustust kasutada.Osad ei pööra sellele väga tähelepanu ja pärast on probleem et valus oli jne.
Meie soovitus pea kaitseks on kiiver,Suured prillid,suu ja näo kaitseks võrkmask.Jalas võiks kasutada saapaid.Talvesaapad,töösaapad,sõjaväe saapad.Botased ja tossud ei ole soovitatud!
On komistamise ja kukkumise oht seega vaatame kuhu astume ja kuidas liigume.


Reeglid relvale:
Automaat kuni 1,5 J(PIIRANGUTETA)See tähendab et sellise jõuga relval puudub distansi(MED) piirang ehk lasu võib teha ka näiteks 1 meetri kauguselt vaenlase pihta.Sellise olukorra tekkimisel kindlasti tungivalt vältida näo piirkonda laskmist!!!Kellel võimalik siis 1 J peale oma automaat teha.Automaadil siseruumides lubatud vaid üksiklask.
Ja palun kellel võimalik siis kasutada võimalikult kerget moona ehk siis 0,20,  0,23,  0,25.Snaiperrelv ja kuulipilduja ei ole seal mängimseks sobilik.
Kellel vähegi võimalik siis palun lugeda foorumist reegleid:
https://airsoftfoorum.ee/index.php?top

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi.Rendisoovist teada anda hiljemalt 10.02.2023
Osalustasu on 10 eurot.
Võimalus on maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 25 eurot).

Täpne asukoht: https://www.google.com/maps/dir//58.8993454,26.2951581/@58.8995255,26.2946539,577m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy)
Kordan veel üle et palun registreerida ennast  mängule!!


Kõik küsimused on teretulnud!
Kohtumiseni Vägeval.13
Üritused / Re: 2023-01-21Talvemäng Pärispeal (Airsoftpro24)
« on: January 22, 2023, 15:28:50 »
Tere.
Hea meel on et saime selle mängu kenasti tehtud.Rahvast tuli ka selline 20+ selline paras arv et väiksemal alal mängida.
Hommikul kodust liikuma hakates oli külma-13.Alale jõudes -6 ja 16.00 paiku ainult -1.Rannikul on soojem ja see peab paika.Mis kindlasti veel parem ei olnud üldse tuult mis seal alal on jällegi suhteliselt haruldane.
Ühesõnaga väga ideaalne ilm airsofti mängimiseks talvetingimustes.
Päeva alustasime standardlahinguga milleks oli lipumäng.Teised kaks siis uue stsenaariumi järgi.Nagu ikka uue asjaga võid mõelda kõik detailid läbi aga reaalne mäng ikkagi toob väiksed puudujäägid välja .Teiseks mänguks parandasime need ja kõik sujus kenasti ja tundub et stsenaarium sobis kõigile.
Terve päeva domineeris rohkem punane meeskond.Peamine põhjus oli see et nende poolel mängis väga kogenud ja kiire mängja kes tegi väga palju tööd üksi ära.Selge on ka see et kogenud mängijad keskenduvad rohkem ülesandele et see lahendada ja niisama passimist nad väga ei harrasta.Kuidas muidugi keegi mängib,mis taktikaga kuidas liigub jne pole korraldaja asi.Igaüks mängib nii nagu oskab ja nii nagu harjunud on.
Sinine meeskond sai nagu viimase mängu lõpus jalad alla ja väga hea oli vaadata kuidas liiguti edasi.Ühesõnaga kuigi sinised olid veidi passiivsemad olid siiski mõlemad meeskonnad tublid.
Nagu ikka talvel siis päeva lõpuks sai nii mõnelgi aku tühjaks ja olid ka muud pisemad relvaprobleemid.

Kes mingil põhjusel talvel ei mängi airsofti siis ütlen et tasuks ikka proovida.See on omaette kogemus ja kindlasti te seda ei kahtese.Seega kutsun kõiki üles ka talvemängudest osa võtma.

Täname kõiki osalejaid kes kohale tulid.Oli selline talvemäng nagu me soovisime ja muidugi loodame ka et osalejad rahule jäid.
Veebruaris proovime ka ühe talve CQB teha.Jälgige siis Airsoftpro24 FB lehte ja www.airsoftfoorum.ee

Mõned pildid ka mis õnnestus teha.
Täname veelkord ja kohtumiseni juba uuel mängul!

https://drive.google.com/drive/folders/1qIbmQjFXdIgrCNvBHzYMc3LRptF1s_0r?usp=share_link

14
Üritused / Re: 2023-01-21Talvemäng Pärispeal (Airsoftpro24)
« on: January 19, 2023, 18:35:08 »
Hea rahvas!
Laupäevaks lubab ilusat talvist ilma.Hetkel on küll osalejaid vähe aga otsustasime ürituse Talvemäng Pärispeal ikkagi korraldada.
Ootame osalema!

15
Üritused / 2023-01-21Talvemäng Pärispeal (Airsoftpro24)
« on: January 13, 2023, 11:45:14 »
Koguneme alates kella 9.30-st,briifing 10.45 ja mänguga alustame kell 11.00.Päeva lõpetame 16.00 paiku.Kui mängijaid jagub võime ka pikemalt mängida!
Palun registreerida ennast mängule!FB siis ürituse alla OSALEN,foorumis +1 jne või siis telefoni,maili teel,osalustasu ülekandega.Aitäh!

Meie siiralt loodame et on mängijaid kes soovivad ka talvel metsas mängida.Pärispea sobib ideaalselt ka sinu esimeseks airsofti mänguks väga hästi.Info toimumise kohta:
Tere kõigile ja head seda aastat!Proovime siis selle aasta esimese mängu teha.Nagu juba teada siis sõltub see palju ilmast ja sellest kuidas alale ligi pääseb.
Mäng toimub kui külma ei ole rohkem kui -8 kraadi.(Üldiselt rannikualadel on soojem alati)Eelnevalt teeme kindlaks kas alale juurdepääs on hea.
Annan hiljemalt neljapäeva õhtuks teada milline on olukord ja kas üritus toimub või mitte.Kui on jahedam ilm siis teeme lõkke kus kõik ennast oote ajal soojendada saavad.
Palun siis jälgida foorumit ja ka meie fb lehte Airsoftpro24.


Stsenaarium:
Oleme ettevalmistanud 2 erinevat episoodi.Vastavalt siis rahvaarvule see tähendab kui suurel alal mängime.
Täpsem info briifingul.

Reeglid:
Automaat kuni 1,5 J piiranguteta.Kuulipilduja ja poolautomaat snaiper 2,5 J backup relv kohustuslik,distansi piirang 15m.
Poltlukk snaiper 4J backup vajalik ja distansi piirang 25m.
Majas sees kasutame üksiklasku.Majja sisse ja majast välja võib kasutada automaattuld.Toimub relvade kronomine jõu põhiselt (J).
Tossu ja granaatide kasutamise otsustame kohapeal!!!
Alal kasutame granaadina tavalist pauku või siis paberi ,papi ümbrisega ning hernestega täidetud granaati.Plastikümbrisega granaadid on keelatud!Põhjus on lihtne-et endast vähem sodi loodusesse maha jätta.
Palun veenduge et teie relv vastab nõuetele ja oskate kinni hoida distantsi piirangust.Kõik sihilikud reeglite rikkujad lähevad pingile või lahkuvad mängult!

Rent ja osalustasu:
Võimalik on rentida erinevaid relvi(M4 enamus).Nüüd on võimalik rentida ka mõned vähe täpsemaid ja kangemaid relvi lisadega(punatäpp,optika,taskulamp jne-Hind 25 eur koos osalustasuga)Rendisoovist teada anda hiljemalt 20.01.2023
Osalustasu on 10 eurot.
On võimalus maksta ka ülekandega:a/a EE042200221071401679  MTÜ Airsoftpro24.Ülekande tegemine registreerib selgitusse kirjutatud inimesed mängule st eraldi kuskil oma tulekust pole vaja siis teada anda.Mängupäeva alguses peab tulema meie juurde ning teavitama enda kohalolekust.Kui ülekanne on tehtud aga inimene mingil põhjusel mängule siiski tulla ei saa siis maksame raha tagasi!Seda teeme juhul kui olete meid teavitanud.Relvakomplekti rendi soovist kirjutada nt +1 rent või +2 rent jne.(ühe relvakomplekti hind koos osalustasuga maksab 25 eurot).

Kontakt:
Mind saab kätte kõige paremini fb vahendusel peaaegu igal ajal.
E-mail :airsoftpro24@online.ee ja telefon 56324125(Beivo),55591875(Andy).

Täpne asukoht(Parkla):
https://www.google.com/maps/dir//59.6659604,25.7036797/@59.6660376,25.7004893,1129m/data=!3m1!1e3

Ootame kõiki osalema et üks tore mängupäev teha!
Kõik küsimused oodatud!
Kohtumiseni Pärispeal.

Pages: [1] 2 3 ... 19