Tavafoorum > Projektid

G&G M4A1 DMR

(1/8) > >>

ranel:
Kuna ma olen selle raipe alla nii palju aega ja vaeva pannud, siis teen siia ka teema. Sai siis selline elukas kokku pandud.
Ostsin katkisena, nägi alguses umbes midagi sellist välja. Kandesanga ei olnud.


Nüüd on selline.



XT60 pistik, uus kaitse ja pesa, Tornado F1 mootor, Lonexi kolb, Tornado M140 vedru, SHS metallist laagrite peal vedrujuht, käepideme põhi ventileeritav, ACM täis silinder koos ühes tükis silindri peaga, samast komplektist tuli ka topelttihendiga kolvipea laagritega, 8mm puksid asendatud Lonexi laagritega, shimmitud, kandsanga küljes kolme suunaga sihiku alus, peal Swiss Arms 4x40 sihik, külje peal roheline laser, teadmata firma 280mm täpsustoru, vasaku käe hand crip paigaldatud diagonaalis, relvarihm, kiirkinnitus GoPro jaoks relval, isetehtud sihiku kaitse paksust pleksist, King Arms käepide, 125m/s seade jaoks PDI W-hopi kumm ning G&G hopikamber koos lühikese täpsustoruga, 150m/s seade jaoks ProWini hopikamber koos guarderi kummi ning 455mm Tornado täpsustoruga, Lonexi nozzle, tappet plate delayer, LiPo alarm, lisatud 3 cell LiPo, tasukaga kaba, JeffTron Mosfet unit with Extreme active break kuni m170 vedrule. Salvedel magpullid küljes.

Relv sai oma kaba, kuhu saab asju sisse panna, 455mm täpsustoru,PROWIN-i hopikambri, 3cell lipo, lonexi päästiku kontaktid ning kuni m170 vedru kannatava aktiivse pidurdusega mosfeti.
Laseb hetkel stabiilselt 133m/s 280mm toruga. Sellele jääb orginaal g&g hopup külge. Pikema toruga laseb 152-154m/s ning sel on küljes prowini hopup.

Esimene lahti kiskumine tuli sellest, et relv lasi vähe. Sai korraga juba uus vedru sisse pandud ja silinder tuleviku jaoks ette valmistatud.


Enne mosfetit lasi 150m/s. Peale mosfeti laseb 152-154m/s,


Algselt sai mängitud 2cell aku ja ilma mosfetita. Tulemus oli see.

Nüüd on aktiivse pidurdusega fet vahel.


Hetkel sees m140 vedru. Võrreldes m120 vedruga on seda ikka väga sick sisse panna. Kahe inimesega on paras seda teha.


Sai ka lasersihik külge pandud, aga nagu ma avastasin, siis päevavalguses suht pointless asi.




Ette tuleb ilmselt prožektor(olemas 20Ah ja 36V aku elektrirattalt) ning gopro hoidik läheb ilmselt teisipidi, kuna selles asendis oli ebamugav mängida. Tegeleda tuleb veel lühema toruga, et saada 125m/s peale laskukiirus.


100W, 10W ja SD kaart


M140 vedruga 2 mängu hetkeseisuga selja taga.

Bjorn:
Abomination!

P.S. Optika ette pleksiklaasi ei ole mõtet panna. Optikal on klaasist läätsed, mis on küllaltki paksud ja tugevad. Punatäppidega ei anna võrrelda. See eemal seisev pleksiklaas kogub ainult mustust ning udu ning takistab normaalselt sihtimist.

ranel:

--- Quote from: Bjorn on November 26, 2016, 21:54:03 ---
P.S. Optika ette pleksiklaasi ei ole mõtet panna. Optikal on klaasist läätsed, mis on küllaltki paksud ja tugevad. Punatäppidega ei anna võrrelda. See eemal seisev pleksiklaas kogub ainult mustust ning udu ning takistab normaalselt sihtimist.

--- End quote ---
Praktikas on siiski olukord teine. See pleks on mul juba mingi pool aastat olnud. Ei lähe uduseks, kenasti puhas ning ilusti fookuses. Kui vahetada tahan, siis kaks auku ja uus külge. Omahind 10-20 eurosenti.
Pealegi see isetehtud läätse kaitse on ropult odav ning tugev võrreldes nn letikaubaga, mida olen näinud kaasmängijatel, mis on purunenud mängus. See kannatab kenasti lähedalt ka 150m/s laske.

Scuall:
Hangi täiskaba. Näeb ilusam välja, pluss saab peris palju nodi sisse panna.

ranel:

--- Quote from: Scuall on November 26, 2016, 23:13:13 ---Hangi täiskaba. Näeb ilusam välja, pluss saab peris palju nodi sisse panna.

--- End quote ---
Kui tead, kust võiks leida, siis võid julgelt teada anda.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version