Tavafoorum > Projektid

DMR projekt: Mk12 SPR Mod0

<< < (3/6) > >>

Sv:
Relva põhjaks on stock Specna SA-G02, raua pikkus on 510mm, läbimõõtu võib ainult oletada. Vedru ma pakun 120.
Lähiajal võtan kasti esimest korda lahti ja panen jefftroni mosfeti ja kõvema vedru. Otsustasin, et Leviathan DMRi sees on suhteliselt mõttetu ja see odavam jefftron on mul juhtumisi olemas.

EHRG:

--- Quote from: Sv on February 04, 2020, 16:14:42 ---Relva põhjaks on stock Specna SA-G02, raua pikkus on 510mm, läbimõõtu võib ainult oletada. Vedru ma pakun 120.
Lähiajal võtan kasti esimest korda lahti ja panen jefftroni mosfeti ja kõvema vedru. Otsustasin, et Leviathan DMRi sees on suhteliselt mõttetu ja see odavam jefftron on mul juhtumisi olemas.

--- End quote ---

Mul on Lonex M4 14,5" ja ka 510mm Madbull 6,03 toruga. Panin Lonexi 130 vedru sisse ja puhus 1,9J 0,3bb-ga välja.  Ilmselgelt läks üle võlli tavalise automaadi jaoks.

Sv:

--- Quote from: EHRG on February 04, 2020, 16:23:40 ---
--- Quote from: Sv on February 04, 2020, 16:14:42 ---Relva põhjaks on stock Specna SA-G02, raua pikkus on 510mm, läbimõõtu võib ainult oletada. Vedru ma pakun 120.
Lähiajal võtan kasti esimest korda lahti ja panen jefftroni mosfeti ja kõvema vedru. Otsustasin, et Leviathan DMRi sees on suhteliselt mõttetu ja see odavam jefftron on mul juhtumisi olemas.

--- End quote ---

Mul on Lonex M4 14,5" ja ka 510mm Madbull 6,03 toruga. Panin Lonexi 130 vedru sisse ja puhus 1,9J 0,3bb-ga välja.  Ilmselgelt läks üle võlli tavalise automaadi jaoks.

--- End quote ---

Ma olen päris korralikult researchinud mis see optimaalne raua pikkus olema peaks, aga ühest vastust pole - ilmselt liiga palju muutujaid. Üldine konsensus paistab olevat, et raskemat kuuli läbi pika vintraua ajada nõuab rohkem õhku, seega vaatan lühemaid raudu. Proovin mitmeid, ehk saan targemaks. Plaan on ikkagi 2.5J kätte saada. Kogu projekt on tegelikult selline natuke longshot, et kui ikkagi AEG'na ei õnnestu saada vibu mis oleks täpne ja märkimisväärselt parema rangega kui AEG, siis ilmselt aretan HPA'ks edasi. See on minujaoks õpikogemus samapalju nagu ta on praktiline projekt.

Hunduuu:
Rohkem õhku, siis vaja kinnist silindrite, ja toidab pikema toru ära ka. Muidugi sõltub kui õhukindel kõik on.

Oma dmr sain 455mm 6,02, 155 vedru ja 0.4g  2,48j kätte

Sv:

--- Quote from: Hunduuu on February 04, 2020, 18:19:37 ---Rohkem õhku, siis vaja kinnist silindrite, ja toidab pikema toru ära ka. Muidugi sõltub kui õhukindel kõik on.

--- End quote ---

Jah, aga mis selle mõte on? Täpsust ja range'i see pikem toru ei anna. Mu loogika järgi, lihtsam on panna lühem vintraud kui hakata kasti selleks timmima.
Muide, kui kaugele lased selle toruga?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version