Tavafoorum > Projektid

DMR projekt: Mk12 SPR Mod0

<< < (2/6) > >>

Sv:
Krono tulemused 0.2 kuuliga:

Maha keeratud hopiga kõigub 114-118ms vahel, energia siis 1.35-1.4J
Tunde järgi paika keeratud hopiga väga stabiilselt 117.5 +- 0.5ms. Polegi nii stabiilset toru näinud.

Vahetasin hopikummi ja spaceri nende vastu:

https://gunfire.com/en/products/super-macaron-hu-bucking-70-aeg-blue-1152224385.html
https://airsoftpro.cz/en/gun-parts-upgrade/aeg-inner-parts-upgrade/hop-up-rubbers/nobs/silikonovy-hopup-valecek-tvaru-omega-detail

Tundub, et see spacer on suurem kui maple leafi oma. Hopi reguleerimine on väga jäik ning sisuliselt laseb relv enamvähem normaalselt ainult hopi nupu kõige madalamas asendis. Aga selles asendis laseb ta 55-60 meetrit, niisiis on range paranenud kuni ~15% võrra. Võiks teise spaceriga proovida, aga niikuinii vahetan hopikoja ära. Võibolla oli kergel miinuskraadil (-1) ka selles jäikuses oma roll?

Sv:
Vahetasin Specna stock hopikoja ära Maxx ME Pro vastu. Jäikus on kadunud, suurt ketast on päris hea keerata ning see võimaldab täpsemat fine-tuningut kui pisikese kettaga M4 standartne hopikoda.
0.2 kuuliga kronos enne 114-118ms, nüüd 119-121ms. Tootja ise väidab järgnevat:

***Test results: FPS might be increased from 10FPS to 30FPS over stock setup. Please check your FPS!

Peab paika, minu puhul siis umbes 10-15 fps.

Täna sai ka range ära testitud. 0.25 kuuliga lasi ära 60 meetrit, 0.3ga efektiivselt 64m, kerge overspiniga 68m. Eelnevalt 0.25 kuuliga 55-60m. Tagantjärgi oleks pidanud ka eelmise katsetuse käigus ära märkima efektiivse ja kerge overspini tulemused, aga võttes praegu efektiivseks nende keskmise ~57m, siis võib öelda et puhtalt hopivahetusega paranes kaugus ~11% võrra, ning seda siis raskema ja stabiilsema kuuliga. Võib rahul olla.

Püüan siinkohal vastata küsimusele kas 70 doltsine Maxxi hop on oma hinda väärt:
Vist on. Tõenäoline, et 25-30 eurine Pro-Wini rotary hop annab samahea tulemuse, aga Maxxil on lisaks latch mis takistab kuulidel välja kukkumast kui salv alt võtta ning lisavõimalusena tracer led ning tühja salve sensor. Ma ütleks, et worth it.

Täna sai ära tellitud Maple Leafi 6.02 vintrauad 250mm, 310mm ja 370mm. Ka nende vahetamist testin isoleeritult, kuigi parima kombo leidmiseks peab ilmselt panema 140se vedru ja eri raskusega kuule eri pikkusega raudades proovima.

Hunduuu:
Ma pole veel kuulnud ega näinud et keegi DMR  kasutab alla 0,36g kuule?

Sv:
Ma ei ole selle peale tulnud, et 120ms relvaga oleks mingit mõtet nii rasket moona proovida, aga tõttöelda ei uskunud ma sedagi, et 0.3 lendaks 120ms juures kaugemale kui 0.25, niiet võibolla peaks proovima.

EHRG:

--- Quote from: Sv on February 04, 2020, 13:51:19 ---Ma ei ole selle peale tulnud, et 120ms relvaga oleks mingit mõtet nii rasket moona proovida, aga tõttöelda ei uskunud ma sedagi, et 0.3 lendaks 120ms juures kaugemale kui 0.25, niiet võibolla peaks proovima.

--- End quote ---
Mis tugevusega vedru sul seal hetkel sees on? Ja kui pikk ja mis sisemõõduga toru?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version