Author Topic: AK v3 feedimis probleem  (Read 1471 times)

Offline Aramis8

  • Tavakasutaja
  • Posts: 17
    • View Profile
AK v3 feedimis probleem
« on: May 10, 2022, 21:33:07 »
Ehk oskab keegi soovitada keadgi kes oleks nõus mu ak üle vaatama, endal juba mõistus otsas. Ostsin relva nö mitte töötavana. Siiani on vahetatud hammasrattad, toru, hopi kumm ja shimmitud (ise tegin dr.google abil, ei ole kindel kas on õigesti, kuid tundub, et on). Keegi on eelnevalt muud gb osad ka välja vahetanud. Relva tagurpidi keerad siis feedib paremini, aga mitte ideaalselt. Oleks vaja ka juhtmestik üle käija, vahest mootorisse vool ka ei jõua.

Offline Light

  • Tavakasutaja
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: AK v3 feedimis probleem
« Reply #1 on: May 12, 2022, 09:39:03 »
1. Proovi erinevaid salvesid.
2. Erinevaid kuule.
3. Üle vaadata hopi ja nozzle kooslus. Akki nozzle ei liigu piisavalt tagasi? Või kummi huuled liiga sügaval feeding tubes?
4. Tappet plate üle vaadata, ega liigselt kulunud pole. Tappet delayer on?

Need esimesed asjad mis ma üle vaataks/katsetaks.

Offline Aramis8

  • Tavakasutaja
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: AK v3 feedimis probleem
« Reply #2 on: May 17, 2022, 18:12:16 »
1. Proovi erinevaid salvesid.
2. Erinevaid kuule.
3. Üle vaadata hopi ja nozzle kooslus. Akki nozzle ei liigu piisavalt tagasi? Või kummi huuled liiga sügaval feeding tubes?
4. Tappet plate üle vaadata, ega liigselt kulunud pole. Tappet delayer on?

Need esimesed asjad mis ma üle vaataks/katsetaks.

Salvesid ja kuule olen olen vahetanud, tappet plate tundub heas korras, delayerit pole. Kui gb relvast väljas siis nozzle liigub ühlaselt. Kokku panna siis hopist sisse vaadates jääb vahest nagu poole tsükkli peale seisma, see normaalne? Nozzlesid olen proovinud nii alust short ja long variante ja plastikust orginaali. Hopi kummi vahetasin ära, seda pole veel teise pilguga üle vaadanud