Author Topic: Low voltage  (Read 3252 times)

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Low voltage
« on: April 22, 2021, 17:06:47 »
Tere!

Talve jooksul on LiPo aku veidi tühjaks vajunud.

Panin laadima aga võta näpust, LOW VOLTAGE

Kas selle Electro River laadiaga ( see kollase korpusega) on võimalik mingi nipiga ellu äratada

paappartel

  • Guest
Re: Low voltage
« Reply #1 on: April 22, 2021, 23:12:54 »
Minu teada ei anna, aga olen neid low voltage akusid oma 10 nii korda saanud, et pannud nimh laadijaga otse seina 3-5min, siis tuleb kiiresti lahti ühendada ja õige lipo laadija otsa panna. See muidugi tahab, et sul oleks mini tamiya otsik ja seal peab jälgima, et aku kuumaks ei läheks või paisuma ei hakkaks. Peale 10min muutub tasapisi õhupalliks ja teeb mõnusa litaka või lausa tulekahju. Teine võimalus mõne odava lipo laadijaga proovida, nood vahest ei saa aru sellest low voltage probleemist, aga nii olen vaid korra proovinud.

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: Low voltage
« Reply #2 on: May 26, 2021, 08:43:34 »
Proovisin siis seda trikki, et ergutasin LiPo akut selle nikli akulaadiaga.
Täitse töötab see meetod

Võtsin ühe vana Low voltage aku
Kontrollisin, et ta ikka on Low
Ühendasin vana laadiaga
Hoidsin 1 min sees
Ühendasin LiPo laadiaga ja hakkas uuesti laadima

Täitas huvitav. Ilmselt ongi vaja väikest ergutust. 10 min on vist isegi liiast

Offline Smrize

  • Tavakasutaja
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Low voltage
« Reply #3 on: May 26, 2021, 09:34:03 »
Minu teada ei anna, aga olen neid low voltage akusid oma 10 nii korda saanud, et pannud nimh laadijaga otse seina 3-5min, siis tuleb kiiresti lahti ühendada ja õige lipo laadija otsa panna. See muidugi tahab, et sul oleks mini tamiya otsik ja seal peab jälgima, et aku kuumaks ei läheks või paisuma ei hakkaks. Peale 10min muutub tasapisi õhupalliks ja teeb mõnusa litaka või lausa tulekahju. Teine võimalus mõne odava lipo laadijaga proovida, nood vahest ei saa aru sellest low voltage probleemist, aga nii olen vaid korra proovinud.

On selle kohta olemas video/tekst kus räägib probleemist rohkem? Kui on, saaksid palun jagada? Tahaks lähemalt tutvuda kuidas täpselt see maja mahapõletamine käib. Kuna olen endale soetamas AEG relva siis soovin rohkem infot, et võimalikult palju probleeme ennetada :)

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: Low voltage
« Reply #4 on: May 26, 2021, 16:29:59 »
See ergutamine ikka toimib päris hästi, taastasin nii neli vana akut...

Offline EHRG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Low voltage
« Reply #5 on: May 26, 2021, 21:43:09 »
Toimib jah. Laadisin sama laadijaga nimh funktsioonis ilma balance pistikuta 10V peale. Ja siis panin Lipo funktsioonile ja hakkas ilusasti laadima. Tegemist on 11,1V 3s akuga