Author Topic: Erinevad allikad kust toimuvaid üritusi otsida  (Read 3042 times)

Offline Dark.Knight

  • Tavakasutaja
  • Posts: 46
    • View Profile
Erinevad allikad kust toimuvaid üritusi otsida
« on: May 17, 2021, 10:03:19 »

Kui ma airsoftiga alustasin siis oli paras tegemine, et üldse leida kohta kuhu saaks mängule minna.
Olgem ausad, peab ikka teadma kust otsida ja mis foorumeid jälgima, kui tahad airsoftiga tegeleda.
Kuskilt tuttava kaudu sain teada, et siin foorumist leiab üritusi ja peab pidevalt silma peal hoidma.
Poleks ma seda infot saanud, siis ilmselt oleks minul see üritus katki jäänud.

Siia võiks postitada linke, kust võib huviline endale sobiva mängu leida.




Offline Smrize

  • Tavakasutaja
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Erinevad allikad kust toimuvaid üritusi otsida
« Reply #2 on: May 21, 2021, 23:04:47 »
Päris lihtne on leida. Paned vaid google otsingusse "airsoft eesti" või "eesti airsoft" ja hakkab tulema. Olen ise hetkel huviline ja olen infot otsinud kuskil nädalake. Esimesena leidsin poed ja siis kohe selle foorumi ja hiljem ka airsofti liidu leht kus on päris hästi tehtud selgeks kuidas käituda lahinguväljal, et vältida enda ja teiste vigastusi. On ka facebooki grupid ja linnapõhised FB grupid jne jne jne. Alusta kust tahad. Infot on lausa nii palju, et sain mõne päevaga selgeks relvatüübid - nende plussid ja miinused ning kuidas mingi asi töötab jne. Olen leidnud kõik üritused üles. Eesti airsofterid on ikka korraliku tee alustajatele rajanud. Kokku olen vist aega matnud uurimisele mingi 10h max. Inimesed lihtsalt ei viitsi otsida ja lugeda.

Offline Dark.Knight

  • Tavakasutaja
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: Erinevad allikad kust toimuvaid üritusi otsida
« Reply #3 on: May 29, 2021, 09:33:48 »
See ei ole otseselt minu mure aga üldise airsofti arengu mõttes on oluline, et tuleks peale uusi mängijaid. Uued huvilised vajavad natuke rohkem käe hoidmist. On neid kes ise uurivad ja puurivad nädalaid ning neid kes tahavad, et kõik kandikul kätte tuuakse ja siis need kes jäävad kuhugi sinna vahele.

Näiteks nüüd on tekkinud olukord kus osa aktiivsust on kolinud Airsofti Liidu foorumisse (tunnustan eestvedatajate initsiatiivi muuta asju paremaks). Kui ma oleks uus inimene, siis võin jääda infosulgu.