Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Paganarh

Pages: [1] 2 3 ... 6
1
Üritused / Re: 2018-08-18..19 Fallout 3 [Humala]
« on: August 10, 2018, 00:15:44 »
See mäng on 50-50 eesti-venekeelne. Saab väga hästi hakkama ka ilma venekeeleta.
Soovitan keelebarjääri pärast mitte põdeda, ERITI rollimängude puhul, kuna kommunikatsioonivead lisavad teravust ja panevad mõtlema

2
Üldine jutt / Re: Emerson vesti plussid,miinused
« on: November 29, 2017, 09:00:23 »
Esimene vest mille sai ostetud oli Condori MHV, palju aastaid tagasi (6-7). Nüüd on ta lisaks veel saanud üle elada ka 4 aastat aktiivset tegevust KL's. Siiani mitte ühtegi rebendit, isegi niiti ei jookse kuskilt. Ma ei tea kas vaid MHV vest on neil hästi välja kukkunud, aga see asi lihtsalt ei sure. Sellepärast ka esimene ja seni viimane vest- pole muud vaja osta olnud.
Samal ajal ostetud Condori väike patrullkott, mis on peaaegu igapäevaselt kasutuses ja mille ainukeseks miinuseks on kanderihmade mõningane lühisus kui palju kola seljas. Saab hakkama, lihtsalt iga paari kuu tagant tuleb rihm üle pingutada muidu hüppab aasast välja.

Niiet ma ei tea, võibolla on lihtsalt vedanud aga siiani on Condori kraam andnud kõik 100. KL'st antud nänn lagubneb mühinal, aga see on üldiselt ka firmaldet MILle nime me ei nimeta :)

Emerson'iga kogemust pole.

3
Üldine jutt / Droonid mängudel, reeglitesse?
« on: June 15, 2017, 10:16:46 »
Kuna meil üha rohkem ja rohkem piniseb taevas mängude ajal droone, mida kasutatakse kas niisama filmimiseks või mängusisesel eesmärgil, siis võiks olla asi veidi reguleeritud, et oleks kõigile osapooltele ühtemoodi arusaadav.
Ma midagi ise välja mõtlema ei hakkaks, lätlased viisid oma üldreeglitesse just sellise lõigu sisse ja minuarust võiks need suht üksühele üle võtta, või siis mõningate mööndustega.

Tõlgin:
1) Drooni kasutamise peab operaator kokku leppima enne mängu ürituse läbiviijaga
2) Keelatud on drooni sihtida või lasta
3) Ohutus:
- Droon võib lennata mitte madalamal kui 25m. Siseruumides lennata ei tohi.
- Maandumine ja õhkutõus ainult vertikaali pidi, kuni 25m kõrgusele.
- Droonioperaatorid võivad olla ainult täisealised.
4) Kui drooni kasutatakse mängu filmimiseks, peab operaator olema helkurvestis ja käituma nagu mängufotograaf.
5) Droonioperaatori tabamise reeglid paneb paika ürituse läbiviija, kuid kui eraldi pole märgitud siis on vaikimisi reeglid sellised:
- Drooni "hävitamiseks", tuleb tabada drooni operaatorit, kes paneb selga surnuvesti ja maandab drooni lähimas ohutus kohas oma äranägemise järgi. Pärast seda läheb operaator koos drooniga surnuaeda või annab juhtimise üle järgmisele operaatorile.


Droonide kasutamine üha tiheneb, niiet minuarust oleks mõistlik milleski kokku leppida. ma ei näe otseselt ühtegi viga Läti reeglitel, aga ehk on kellelgi teisel kommentaare.
Tegin sarnase postituse ka airsoftgames foorumisse, sealt pole veel vastukaja korraldajate poolt. Kui nad üle võtavad siis annan siia teada, kui jõutakse siin konsensusele, siis annan teada neile.
Geograafiliselt võiks olla ühtne.

Kuna on kogemusi ürituste ajal drooni lennutamisega, siis võin selgitada ühe või teise reegli tagamaid kui küsimusi tekib.

4
Üldine jutt / Re: Mis on head käsipüstolid?
« on: October 24, 2016, 10:37:33 »
Mõnde head elektri baasil püstolit oskad soovitada?

Isiklikult kasutan seda http://gunfire.pl/product-eng-1152201140-CM125-electric-pistol-replica.html
See küll out of stock kuid üldiselt ma arvan, et enamus elektrikaid on ok niiet tasub valida selle järgi mis meeldib ja millel hind ok on (salvede saadavus võiks ka olla lisaboonus)

PS: see jäigi kah veel enne mainimata, et elektrikate kasuks on nende salvede odavus kuna need kipuvad metsa alla jääma püstolitel. Gaasika salv kaob siis on korralik laks vastu rahakotti. CYMA elektrika salv on aga ca 7 ööri.

5
Üldine jutt / Re: Mis on head käsipüstolid?
« on: October 21, 2016, 09:08:50 »
Ise eelistan iga ilmaga (pun intended) elektrikaid. Kui lipo sisse paned siis lähevad laadimata paar aastat ning "lisaboonusena" hea lipo puhul saad üksiklasu asemel doubletap'i. Valanguvõimalus kah paljudel mudelitel, saab kiirelt salve tühjaks spreida ruumi sisse.
On olnud kaks gaasikat, kõige kapriissemad relvad üldse. Elektrikas laseb kaugemale kui kumbki neist kahest. Tõe huvides pean ütlema, et CO2'te pole omanud, seda kommenteerida ei oska.

6
Üritused / Re: FALLOUT 6-7 august 2016
« on: August 05, 2016, 12:26:17 »
laupäeva hommikul saan pärnust peale võtta paar võitlejat kui vaja. 53315290

7
nagu aru sain siis just selleks ajaks on laskmised möödas
mitte sellel üksusel kus ussikesed pesitsevad :)

kahju et vahele jääb, loodan, et raadil toimub asju veel tulevikus- ma krt elan nüüd 15 minuti kõnni kaugusel sealt :D

8
njah, paljudel tartlastel lahinglaskmised samal ajal

9
Üritused / Re: FALLOUT 6-7 august 2016
« on: July 12, 2016, 11:44:29 »
reegleid ja lisareegleid tõlkisin siia kah http://www.dragon.ee/foorum/viewtopic.php?f=6&t=13007

10
Üritused / Re: 2.-3. juuli Lätis STALKER
« on: June 21, 2016, 10:02:57 »
Igaksjuhuks räägin veel üle paar põhireeglit, juhul kui keegi siit veel minemas - et ei oleks erireeglitega segadust kohapeal:

- Kui oled vabastalker, siis võib sul olla kaasas püstol ja pump või mõni boltaction relv. Automaatrelv on suletud ja kotis.
- Kui oled ära tapnud vastase kellel on automaat (sõdur, mõni vingem bandiit, monoliit, misiganes) siis lähed laiba juurde ja puudutad teda, seejärel võid liikuda max 10m kaugemale ning välja võtta oma isikliku automaadi ja 3 salve (igas salves max 100 BB'd). Vastase relvi, salvi, kuule ära ei võta. Luutimine annab sulle lihtsalt õiguse kasutada oma automaatrelva. Kui sind ära tapetakse või sõjaväelased "konfiskeerivad" sinu relva, siis läheb automaat koos salvedega kotti tagasi ja on seal seni kuni leiad automaadi uuesti. Püstol ja bolter jäävad sulle alati alles.
- Granaatidega on sarnane lugu aga keerulisem - need peavad sul samamoodi endal kaasas olema ning neid saab ainult osta baarimehe käest (annad talle summa raha, võid välja võtta vastava koguse granaate, max 5 korraga). Variant on ka ära vallutada sõjaväelaste baasi, siis "saab" nende moonakasti juures ärakäimisega 5 granaadi kasutamise õiguse.

Granaadid on tähtsad kuna ainult nende abil võib tappa kolle. Nuga või kuul kollile peale ei hakka. Kollide tulistamine on KEELATUD.

Ja veel, baari saab sisse ainult artefaktiga. 1 artefakt - 3 inimest.

Kui surma saad, pead kogu oma mängukola maha viskama sinna - artefaktid, raha ning muu kraam mis mängugaseotud (mingid missiooni jaoksvajalikud dokumendid, whatever).

tsoonis näeme.

11
Üritused / Re: 2.-3. juuli Lätis STALKER
« on: June 17, 2016, 14:22:33 »
(vahendan) Pärnust on üks auto minemas, 4 vaba kohta. Helistage talle numbril 58344306, "Leo"

12
Üritused / Re: 2.-3. juuli Lätis STALKER
« on: June 09, 2016, 10:10:49 »
Разгрузы- the fuck does that mean?

Vest/rakmed

13
Üritused / Re: Uue airsoftiala suurpuhastustalgud RAADI, TARTU
« on: June 02, 2016, 14:40:18 »
peaks olema võimalik tulla

14
Üritused / Re: Vene Hooaja avamine 09 Aprill
« on: February 01, 2016, 10:18:32 »
Kui NATO poolepeale sihid siis seal on juba vorminõude tõttu päris palju eestlasi
ca 20 maggotsit läeb ka sinna

15
Arhiiv / Re: 24OKT2015: “Warzone” @ Pahkla raketibaas
« on: October 29, 2015, 11:17:25 »
Mulle ka see meedikusüsteem meeldis, sai seda tšehhis nähtud ning kui sealsetes massides toimib siis miks ei võiks siin väiksemas ringis. Aga jah, see suht tähtis, et "kasutatud vigastused" maha tõmmata, siis meedikul piiratud ressurss käes :) Eks järgmine kord saab paremini.

Pages: [1] 2 3 ... 6