Author Topic: 2018-06-16..17 Diversioon ja luure. (milsim) [V.A.L. Airsoft & Softair.ee]  (Read 4788 times)

Offline Remius

 • Tavakasutaja
 • Posts: 725
  • View Profile
  • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/


Mänguplaan:
24h milsim tüüpi mäng. Mäng jaguneb 2 osaliseks. Esimene osa on päevane mäng mis algab kell 12:00, seega kogunemine kella 11:00´ks. ning mäng kestab kuni 18:00.

 Mängu stsenaarium on baasi kaitsmine ja ründamine, iga mäng kestab 1 tund, igal mängijal on 1 elu, kuid on võimalik meediku abi 2 korda ehk siis lahinguväljalt lahkuma ei pea, kuid tuleb oodata kaaslase abi kes paneb haavatule sideme peale. Kolmas kord pihta saades tuleb mängijal minna surnualasse parklasse. mängijate arv jaguneb pooleks.

Alates 18:00 algab öise mänguosa mängijate kogunemine, aega 2 tundi seada üles turvaalas oma telk, ettevalmistus, ohutus briifing ja stsenaariumi tutvustus, mäng algab kell 20:00 ning kestab kuni 03:00.

 Öömängul jagunevad mängijad suurem osa mängijatest baasi kaitse ja patrullid ning luure/diversioonigrupp kellel on kasutada öövaatlusseadmed. Baasi kaitsjate ülesanne on patrullida baasi perimeetrit ja territooriumi ning vajadusel astuda tulekontakti luure/diversioonigrupiga. Luure/diversioonigrupi ülesanne on paigutada vastavalt käsule baasi territooriumile pomm, see aktiveerida ning lahkuda baasi territooriumilt lahinguga enne pommi aktiveerumist.

Öisel mängul nagu ka päeval on kõigil mängijatel 1 elu ning 2 meediku abi sidumist, surma saades ehk kolmandat korda tabamuse saades tõstab mängija üles käe ja relva ning lahkub mängualalt telkimisalale andes selge häälega regulaarselt märku, et ta on surnud vältimaks kogemata tuld enda pihta. Kui meedik ei pääse haavatuni 5 minuti jooksul, siis jalutab haavatu surnualasse, saab seal sideme peale ning jätkab mängu.

Elavatel mängijatel on keelatud varjuda surnute sekka või teeselda surnuid vältimaks segadust. Haavatule appi minev meedik peab veenduma eelnevalt, et haavatule lähenemine on ohutu, ehk et vastane kusagil varitsust läheduses ei pea mis on lubatud

.Hooned alal saavad olema märgitud kui: Staap, Kasarmu, Moonaladu, Köök, KLP-kontroll läbilaskepunkt, Garaažid, Peldik (:D ). Luure/diversioonigrupp saab õhitava objekti teada mängu alguses, vastasel pole sellest aga kuni lõpuni õrnaaimugi milline objekt täpselt õhitakse. Öisel mängul granaadid rangelt keelatud (arvestame öörahuga).

 Ohutuse mõttes lubame öisele mängule mängijad alates 16 eluaastast tingimusel kui on koos 21 aastase mängijaga kes tema eest vastutab, muul juhul alates 18 eluaastast. Mängijate arv on piiratud max 50 mängijat ehk siis kui registreerumisel täitub 50 mängijat läheb registreerumine lukku ning mängu on võimalik pääseda ainult ootamatult loobuvate mängijate asemel.

Vältimaks segadust registreerumisel mängule (et poleks duubeldust), siis palume mängule registreeruda meie emaili teel:viikingairsoft@outlook.com  hiljemalt teisipäeva õhtuks kella 20:00´ks 12.juuni 2018. Ehk siis arvesse lähevad AINULT emailile saadetud registreerimistaotlused.

 Päevase mängu osalustasu on 5€ ja öise mängu osalustasu on 5€, 24 h mängutasu on 10€.

 Samuti loosime välja ühele mängijale öövaatlusseadme kasutamisõiguse mängul ning seega osaluse luure/diversioonigrupi poolel. Luure/diversioonigrupp on kõigi eelduste kohaselt umbes 10 liikmeline (võib olla ka rohkem). Ehk siis kui kellegil on olemas öövaatlusseade pääseb ta mängima luure/diversioonigrupi poolele.

Toitlustus ja mängutasu: Mängijad kes soovivad osaleda mängul 24h on osalustasu 10€, päevasel mängul osalustasu 5€ nagu ka ainult öisel mängul. 24h mängijatele pakume telkimisalal ka sõdurisuppi kõhutäiteks, seame üles ka grillimiskoha, et soovijad saavad ka ise omale sooja sööki teha kui soovivad. Mängutasu tasumine korraldajale kohapeal nagu alati sularahas vastavalt registreerimisnimekirjale.

Mängu orienteeruv lõpp on hiljemalt öösel 03:00, peale mida kes soovivad saavad kohe koju sõita ja kes soovivad võivad lõkke ääres vorsti grillida ja mängu muljetada või magama minna. Tähelepanu! Mängu alal leidub auke mis pimedas ei pruugi hästi näha olla mistõttu öisel ajal mängides tuleb alal eriti ettevaatlikult liikuda ning vaadata kuhu te astute. Teeme siis katse korraldada sellise pikema milsim laadse mängu, et loodan, et mängijad ei pane pahaks kui korraldusel peaks esinema mingeid mööda laskmisi ja segadust, sest meie jaoks on see esimene kord sellist tüüpi üritust korraldada ja eks me siis ka õpime edaspidiseks, seepärast on ka mängijate üldine piirang kuni 50 mängijat kogu 24h peale. PS! Vajadusel jätame endale võimaluse muuta mängu stsenaariumi, aega, asukohta ja muid ettenägematutest juhtumitest tulenevaid asju millest kindlasti aegsasti kommentaarides teada anname. Relvarendi soovidest palume anda aegsasti teada privaatsõnumites korraldajale hiljemalt 10.juuni õhtuks, et jõuaksime kõik rendirelvad soovijatele ettevalmistada.


Asukoht:
Kunda metskond 24, Rutja küla, Lääne-Virumaa
Koordinaadid: 59.554984, 26.350679

Muu info:
Öösel vanusepiirang 18+.
21+ vastutava mängijaga 16+.

Mängijate arv on piiratud kuni 50 mängijat, ehk siis kui registreerumisel täitub 50 mängijat,
läheb registreerumine lukku ning mängu on võimalik pääseda ainult ootamatult loobuvate mängijate asemel.

MÄNGULE REGRISTEERUMINE AINULT EMAILI TEEL:
Osalusest anna teada emailil viikingairsoft@outlook.com Kune on veel mõned vabad kohad, siis saab registreerida kuni vabu kohti jagub. Registreerimine lukku 14.juuni õhtul 23:00


Osalustasu on päevasele mängule 5€ ja öisele samuti 5€, mis tuleb maksta kohapeal korraldajale.
Osalustasu sees on kuum tee ja kohv. 24h registreerumine 10€, osalustasu sees ka sel juhul supp.

Alla 16-aastastel vajalik vabas vormis vanemate nõusolek koos vanemate kontaktidega.

V.A.L. Airsoft https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Email: viikingairsoft@outlook.com
Telefon: 56715856

Öövaatlusseadme kasutamise õiguse ühele mängijale loosib välja https://www.falconclaw.eu/

Softair.ee auhinnaloos:
Kuni 20 mängijat = 10€ kinkekaart
21-30 mängijat = 15€ kinkekaart
31-40 mängijat= 20€ kinkekaart
41+ mängijat = 25€ kinkekaart + tasuta viikingite mäng

Reeglid:
Automaat kuni 130m/s piiranguteta.
Kuulipilduja või poolautomaat snaiper kuni 155m/s, piirang ~20m ja backup relv vajalik.
Üksiklasuline poltlukk snaiper kuni 205m/s piirang ~40m ja backup relv vajalik.
Kiirusemõõtmised toimuvad 0,2g kuuliga.

Automaadid mis lasevad üle 130m/s loetakse poolautomaat snaiper relvadeks, lubatud ainult üksiklasud, piirang ~20m ja backup relv vajalik.

Majades sees üksiklasud. Majast õue, õuest majja ja õues piiranguteta, kui on tagatud miinimumdistants. Pimetuli keelatud!
Alko ning narkojoobes mängul osalemine keelatud!

Granaadid: KEELATUD (tuleohutus)
Suits: KEELATUD (tuleohutus)
Laserid ja strobod: ÖÖSEL KEELATUD

Raadiosaatjad:

admin kanal 1
eriüksus kanalid 2-4
baasi kaitse kanalid 5-8


Probleemid kohapeal:
Kui tekib vaidlus, EI HAKKA keegi asju klaarima mänguväljal vaid pöördutakse mängu korraldaja poole ja lahendatakse tüli mängualast väljas.
Tuletan meelde, et tegu on hobiga mitte võitlusega elule ja surmale. Lihtsam on alati käsi üles tõsta ja jalutada spawni, kui on kahtlus, et saite surma.
Mängida saab terve päeva, seega surmaga ei lõppe teie lõbu.

Eksides reeglite vastu järgneb kas hoiatus või ürituselt lahkumine. Üritusest osa võttes nõustud eelpool toodud reeglitega.
Korraldaja otsused ei kuulu edasi kaebamisele.

Ajakava (umbkaudne):
11:00 : kogunemine, crono, ettevalmistus
11:45 : briifing
12:00-15:00 : 1-3. mäng
15:00-15:30 : lõuna
15:30-17:30 : 4-5. mäng
18:00 : öise mängu kogunemine, crono, ettevalmistus
19:45 : briifing
20:00 : öömängu algus
03:00 : mängu lõpp
12:00 : asjad kokku ja koju

Peale mängu otsustate ise, kas jääte telkima või sõidate koju.

Relva rent:
Relvarent broneerimisega. Kirjuta facebookis kasutajale Ants Punning.

Oled osaleja?
Märgi ennast ka facebookis osalejaks: Et oleks ka teistel parem ülevaade osalejate avust siis kirjutage ka siia a la "+1". https://www.facebook.com/events/236133377159196/


Tähelepanu, kõik mängijad kes on juba mängule registreerunud ei pea ümber registreeruma ning mäng toimub plaanipäraselt, muutunud on ainult korraldaja nimi ja meeskonna koosseis korraldusel.

Pildid mänguplatsilt:
« Last Edit: June 25, 2018, 23:10:41 by Remius »
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline AIFO

 • Administraator
 • Tavakasutaja
 • *****
 • Posts: 198
 • #551|GHK M4 CO₂ + 1911 HiCapa 5.3 CO₂
  • View Profile
  • AIFO
+1
❰tel: ⑤⑥⑥0⑨⑦⑨⑤❱ ❰FB: AIFO❱ ❰yt: AIFO❱

Offline Remius

 • Tavakasutaja
 • Posts: 725
  • View Profile
  • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Kaardi pildid õige asukohaga siis eraldi.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

 • Tavakasutaja
 • Posts: 725
  • View Profile
  • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Veel on võimalus registreeruda mängule, pool registreerunute arvust on hetkeseisuga täis. :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline kuurberg

 • Tavakasutaja
 • Posts: 119
  • View Profile
  • AIRSOFTER.EE
Osalejate arvu võiks kirja siia panna, palju päevaks ja palju ööks..
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee

Offline Remius

 • Tavakasutaja
 • Posts: 725
  • View Profile
  • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Täpsustus kui palju mängijaid mis ajal osaleb ja mis ajal mängijate arv täis saab tuleb vastavalt vajadusele, hetkel on pooled kohad regatud nii öösel kui päeval.


Osalejate arvu võiks kirja siia panna, palju päevaks ja palju ööks..
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

 • Tavakasutaja
 • Posts: 725
  • View Profile
  • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Täpsustuseks:

Seame randa üles grillimisala, et vältida tuleohtu, seega kes soovivad õhtuse 2 tunnise pausi ajal ja peale mängu grillida ärge unustage võtta kaasa grilli. Ise soovitan ühekordset grilli, hea mugav ja võtab vähe ruumi :) Korraldaja poolt piisavas koguses vett, kohvi/teed ja kommi kõigile soovijatele. Olemas kaks 30L külmakasti, seega vesi peaks olema palaval päeval mõnus jahe ning kui mahub saavad mängijad ka oma jooke kastides jahutada :) Kordan ka üle, et 24 tunni mängijatele kausitäis suppi korraldaja poolt on juba osalustasu sisse arvestatud :)

F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Scuall

 • Tavakasutaja
 • Posts: 1010
 • 471
  • View Profile
Alkohol ja soft ei käi kokku. Mainin.
SUBSCRIBE
https://www.youtube.com/channel/UCySy20kKblvyrThM4OfG66A

OBLIVION ARMORY
https://www.facebook.com/Oblivion-Armory-160224574628437/

TM JSDF Type 89,
G&G PDW15
G&G GR-25 F2
TM G3 SAS
STTI Mk23 Handcannon
A&K M249 saw para

Offline Remius

 • Tavakasutaja
 • Posts: 725
  • View Profile
  • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Just ja seepärast ka reeglites kirjas, et ilmsete joobetunnustega/lõhnadega pole meie mängule asja. Alkomeetrit küll pole, et eks peab igal mängijal endal mõistust olema, et mängule tulles ja mängides ollakse kained, lastehoiuga me ei tegele, kotte läbi otsima ei hakka, seega loodame inimeste mõistvale suhtumisele, et pidu ja pillerkaar jäägu RMK puhkealadele või mujale selleks sobilikesse kohtadesse :)

Alkohol ja soft ei käi kokku. Mainin.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

 • Tavakasutaja
 • Posts: 725
  • View Profile
  • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Hetke ilmaennustus mängulalale 16-17.juuni.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

 • Tavakasutaja
 • Posts: 725
  • View Profile
  • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Kui kellegil mängule tulijatest on vabu kohti autos ja olete nõus ka teisi mängijaid peale võtma, siis andke siin kommentaarides sellest teada, et kust tulete ja mitu vaba kohta teil autos on, nii saame viia kokku need kes soovivad oma transpordi kulusid vähendada ja need kellel transport puudub. Samuti võivad kommentaaridesse kirjutada need kellel endal transporti pole, aga soovivad mängul osaleda :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

 • Tavakasutaja
 • Posts: 725
  • View Profile
  • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Saan teatada, et 16-17.juuni mängule "Diversioon ja Luure" Rutjal on tulemas ka youtuber Kris Kärner :) Tervitagem siis teda airsofteritele kohase viisakuse ja korraliku tuleristsetega :D Söödame talle korraliku pisiku sisse millest enam lahti ei saa :D https://www.youtube.com/channel/UCuGGjmkVe_MCzmlfuoT8Pqg
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

 • Tavakasutaja
 • Posts: 725
  • View Profile
  • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Päevaseks mänguks 12:00-18:00 on veel 13 vaba kohta registreerimiseks, ööseks 20:00-03:00 on vabu kohti registreerimiseks alles veel 8 kohta, seega 24h mängu kohti samuti 8 järgi. Tuletan meelde, et mängule pääsevad ainult eelnevalt registreerunud mängijad. Registreeruda saab emaili teel viikingairsoft@outlook.com . Registreerimisel palun märkida ära nimi/nimed ja kas soovitakse osaleda päeval, öösel või 24h. Tänud :)
« Last Edit: June 14, 2018, 12:22:07 by Remius »
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Артурка

 • Tavakasutaja
 • Posts: 83
  • View Profile
50 oli... 35 inimest paeval... vaatame kus rohkem rahvast tuleb sinna mangu ja sqidame

Offline Raiko

 • Tavakasutaja
 • Posts: 109
  • View Profile
  • Insta
+2 24h
« Last Edit: June 13, 2018, 22:46:42 by RIX »