Author Topic: 2019-01-16 Anname TULD! (1) Softair.ee CQB siserajal  (Read 6161 times)

Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram
2019-01-16 Anname TULD! (1) Softair.ee CQB siserajal
« on: January 10, 2019, 23:03:59 »
Alustame Softair.ee siserajal iganädalast mängusarja "Anname TULD!".
Tule üksi või sõpradega! Peame maha mõned lihtsamat sorti CQB lahingud ilma liigselt keerukate stsenaariumiteta. Üritus on sobilik ka algajatele.

Mängu sooviks alustada kell 18:30 ehk siis alates 18:00 võiksid inimesed kohal olla et oleks aega valmistuda.

Veel infot: https://www.facebook.com/events/2209848989276589/

PALUME ÜRITUSELE REGISTREERUDA SIIN:
https://doodle.com/poll/q6h2nm54y3kg9gpn

Kohtade arv on piiratud! Rajale pääs on garanteeritud neile kelle nimi on Doodle registreerimise lehel kirjas.

Osalustasu 7€ oma varustusega ja 15€ Softair.ee varustusega.
(rendisoovist anda teada meile kirjutades)

Seekord on mängul lubatud lisaks püstolitele ka low- ja mid-cap salvedega automaadid väljalaskekiirusega <= 120 m/s.
Väikeste salvede puudumisel võib kasutada hi-cap salve kuid korraga võib sinna laadida 140 kuuli.
Maksimaalne kuuli raskus 0,20g. Lubatud on vaid üksiklask.

Vanuse alampiir 14 eluaastat. Alaealistel palume kaasa võtta vabas vormis vanemate kirjalik luba üritusel osalemiseks!

Ala tutvustus: https://www.youtube.com/watch?v=jkdvzPo2-TA

LAHINGUVÄLJAL NÄEME!
www.softair.ee
« Last Edit: January 11, 2019, 22:22:45 by Raiko »

Offline noFridge

  • Tavakasutaja
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: 2019-01-16 - 1. Anname TULD! Softair.ee CQB siserajal
« Reply #1 on: January 11, 2019, 19:55:33 »
Tohib kysida mis teema selle 0.2g kuuli raskusega on?

Max lubatud kiirus on 120m/s ehk 393,7 FPS. 0.2g kuuliga pihta saades tunned 1.4J

Seega olenevalt sellest, vahet pole mis on kiirus ja kuuli raskus, nii kaua kui peetakse kinni 1.4J on ju k6ik ok? V Teie arvates pole?


Pikka aega tagasi viidi vähemalt siin foorumis reeglid Joulidesse, kuna osa vähemalt taipas, et see on palju m6istlikum viis kuidas erinevaid relva klasse paika seda ja kui "kuumalt" nad lasta v6ivad ning ikka on kuulutusi yleval 205m/s min dist 25-40m.
TM VSR-10 "Fu*kMyLife edition"
SSG24 Nov

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2019-01-16 - 1. Anname TULD! Softair.ee CQB siserajal
« Reply #2 on: January 11, 2019, 21:13:06 »

Iga korraldaja valib ise kuidas ja mida ta mõõdab, siin foorumis räägitud asjad on siiski kokkuleppelised ning valikulised korraldajatele, mitte aga kohustuslikud, et kuidas mingi korraldaja soovib, nii ka mõõdab. Cronodel on reeglina nii ehk na mõõtmisel korraga näha nii m/s kui ka J, seega ei näe ma asjas mingit probleemi, sest reeglid oma mängudel seab paika korraldaja.

Tohib kysida mis teema selle 0.2g kuuli raskusega on?

Max lubatud kiirus on 120m/s ehk 393,7 FPS. 0.2g kuuliga pihta saades tunned 1.4J

Seega olenevalt sellest, vahet pole mis on kiirus ja kuuli raskus, nii kaua kui peetakse kinni 1.4J on ju k6ik ok? V Teie arvates pole?


Pikka aega tagasi viidi vähemalt siin foorumis reeglid Joulidesse, kuna osa vähemalt taipas, et see on palju m6istlikum viis kuidas erinevaid relva klasse paika seda ja kui "kuumalt" nad lasta v6ivad ning ikka on kuulutusi yleval 205m/s min dist 25-40m.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline softair.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 63
  • Airsoft varustuse rent ja müük
    • View Profile
Re: 2019-01-16 - 1. Anname TULD! Softair.ee CQB siserajal
« Reply #3 on: January 11, 2019, 22:08:34 »
Tohib kysida mis teema selle 0.2g kuuli raskusega on?
Max lubatud kiirus on 120m/s ehk 393,7 FPS. 0.2g kuuliga pihta saades tunned 1.4J
Seega olenevalt sellest, vahet pole mis on kiirus ja kuuli raskus, nii kaua kui peetakse kinni 1.4J on ju k6ik ok? V Teie arvates pole?
Pikka aega tagasi viidi vähemalt siin foorumis reeglid Joulidesse, kuna osa vähemalt taipas, et see on palju m6istlikum viis kuidas erinevaid relva klasse paika seda ja kui "kuumalt" nad lasta v6ivad ning ikka on kuulutusi yleval 205m/s min dist 25-40m.

Kui nüüd päris aus olla siis see oli ühe meie kliendi soov juhul kui automaadid alale peale lubame. Tundus lihtsam sellega nõustuda kui sellesse igipõlisesse m/s VS J vaidlusesse laskuda.
Lisaks on mängule oodatud ka päris algajad kelle jaoks on 120 m/s ja 0,2g kindlasti palju tuntumad mõisted kui 1,4J.

Kas küsimus oli ajendatud uudishimust või on sul midagi 0,20g kuulide vastu?

See J VS m/s teema tundub rohkem aktuaalsem olevat välitingimustes kus on argumentideks ka tuul ja erinevad relvaliigid snaiprite ja kuulipildurite näol. Siseruumis ja lühidistantsil ei tohiks see nüüd nii määrav olla, et selle pärast eraldi lahingut pidama hakata :)


Offline noFridge

  • Tavakasutaja
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: 2019-01-16 - 1. Anname TULD! Softair.ee CQB siserajal
« Reply #4 on: January 11, 2019, 22:35:38 »
Mu kysimus seisneb pigem selles, kas ma v6in kasutada 0.3g kuule v2ljalaske kiirusega 310FPS?
Point on see, et tunneme kineetilist energiat, see peaks olema fyysika seadus, mis pole vaieldav.

Airsofti mängimine ja uute inimeste toomine hobisse, v6iks ju ka eeldada nende harimist, vähemalt mina arvan nii.
Ma ei kysinud, et hakata tegema ettekirjutusi Teile kui korraldajale, vaid minu meelest, Te tahate hoida mängijaid nagu ka k6ik korraldajad, aga ma ei m6ista kuidas MAX 0.2g kuul seda tagab, kui määrav on ikka J.

Mu käsikas hopib 0.3g peaaegu ideaalselt ja sedagi 20m pea t6usvas tempos, mis eeldaks, et seda peaks maha keerama, aga see on maas.
0.2g oleks liiast. Seega mul on lihtsam gaasi maha keerata kui relva hakata kohandama reeglile, mis tegelikkuses midagi kaasa ei too.
Muidugi Teie teete reeglid, ma lihtsalt ei saa osaleda, kui Te sellega n6us pole.


Tohib kysida mis teema selle 0.2g kuuli raskusega on?
Max lubatud kiirus on 120m/s ehk 393,7 FPS. 0.2g kuuliga pihta saades tunned 1.4J
Seega olenevalt sellest, vahet pole mis on kiirus ja kuuli raskus, nii kaua kui peetakse kinni 1.4J on ju k6ik ok? V Teie arvates pole?
Pikka aega tagasi viidi vähemalt siin foorumis reeglid Joulidesse, kuna osa vähemalt taipas, et see on palju m6istlikum viis kuidas erinevaid relva klasse paika seda ja kui "kuumalt" nad lasta v6ivad ning ikka on kuulutusi yleval 205m/s min dist 25-40m.

Kui nüüd päris aus olla siis see oli ühe meie kliendi soov juhul kui automaadid alale peale lubame. Tundus lihtsam sellega nõustuda kui sellesse igipõlisesse m/s VS J vaidlusesse laskuda.
Lisaks on mängule oodatud ka päris algajad kelle jaoks on 120 m/s ja 0,2g kindlasti palju tuntumad mõisted kui 1,4J.

Kas küsimus oli ajendatud uudishimust või on sul midagi 0,20g kuulide vastu?

See J VS m/s teema tundub rohkem aktuaalsem olevat välitingimustes kus on argumentideks ka tuul ja erinevad relvaliigid snaiprite ja kuulipildurite näol. Siseruumis ja lühidistantsil ei tohiks see nüüd nii määrav olla, et selle pärast eraldi lahingut pidama hakata :)
TM VSR-10 "Fu*kMyLife edition"
SSG24 Nov

Offline softair.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 63
  • Airsoft varustuse rent ja müük
    • View Profile
Re: 2019-01-16 - 1. Anname TULD! Softair.ee CQB siserajal
« Reply #5 on: January 11, 2019, 22:58:13 »
Mu kysimus seisneb pigem selles, kas ma v6in kasutada 0.3g kuule v2ljalaske kiirusega 310FPS?

Tule natuke varem kohale kui võimalik ja vaatame sinu süsteemi eraldi üle.

Offline noFridge

  • Tavakasutaja
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: 2019-01-16 Anname TULD! (1) Softair.ee CQB siserajal
« Reply #6 on: January 16, 2019, 20:45:24 »
Aitäh korraldajatele!
Aitäh Pizzapoistele!

Oli tore.
TM VSR-10 "Fu*kMyLife edition"
SSG24 Nov

Offline softair.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 63
  • Airsoft varustuse rent ja müük
    • View Profile
Re: 2019-01-16 Anname TULD! (1) Softair.ee CQB siserajal
« Reply #7 on: January 16, 2019, 23:00:39 »
Suured tänud kõigile osalejatele. Loodame Teid järgmisel nädalal jälle näha.

PS! Kui on ettepanekuid korralduse paremaks muutmise või mängustiilide mitmekesistamise osas siis need on teretulnud kas siia teemasse või sõnumina. 

Offline Triiksark

  • Tavakasutaja
  • Posts: 123
    • View Profile
Re: 2019-01-16 Anname TULD! (1) Softair.ee CQB siserajal
« Reply #8 on: January 19, 2019, 00:00:55 »
Endal automaat Aga kas siis tohin osaleda kui panen 90M/S Vedru sisse ?

Offline softair.ee

  • Tavakasutaja
  • Posts: 63
  • Airsoft varustuse rent ja müük
    • View Profile
Re: 2019-01-16 Anname TULD! (1) Softair.ee CQB siserajal
« Reply #9 on: January 19, 2019, 09:59:09 »
Endal automaat Aga kas siis tohin osaleda kui panen 90M/S Vedru sisse ?
Kui üksiklask töötab siis võib ikka. Parem oleks kui on ka low- või mid-cap salv.