Author Topic: 2019-05-25..26 Airsoft weekend Oore Telkimisalal [V.AL. Airsoft & Kingarms.ee]  (Read 13134 times)

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/


Teeme siis meie selle aasta esimese 24 tunni mängu Oore telkimisala kõrval mõnusas künklikus männimetsas.

Broneerisime 24 tunniks Oore telkimisala hooned mis asuvad aedikus kus on meil võimalik ka grillida ja muidu mõnusalt aega veeta. Olemas on ka suitsusaun, et kellel soovi, siis palume varakult sauna soovist teada anda, et siis toome kohale veenõud.

Mäng kestab 24 tundi alates laupäevast 25.mai kella 12:00´st kuni pühapäeva hommikuni 26.mai või kuni mängijatel jõudu jätkub.

Kaasa telk ja magamiskott, söök ja jook ning veedame ühe laheda nädalavahetuse täis möllu ja mõnusat olemist teiste airsofterite hulgas.


Stsenaarium:

Alal on hulga ümbrikuid salajase dokumendiga mis tuleb mängijatel leida.

Kui olete ümbriku leidnud, siis tuleb seda endaga kaasas kanda, kuid surma saades võib vastane teilt ümbriku ära võtta kui talle see võimalus avaneb ehk ümbrikud võivad päeva jooksul korduvalt omanikke vahetada. Ümbrikud on ülimalt tähtsad, sest ümbrikutes sisaldub salajane informatsioon mille avaldame pühapäeva hommikul mängijatele. Mängu lõppedes märgime ära mängija nime ja ümbriku numbri millega ta mängu lõpetas. Siis saate ka teada miks osalustasu nõnda krõbe on ;)

Antud alal on lubatud AINULT bio kuulid, keelatud on pürotehnilised granaadid ja toss vastavalt kokkuleppele metsa haldajaga.

Palume prügi suvalises kohas mitte maha loopida, vaid kogume selle ilusti selleks ettenähtud kohtadesse.

Öösel tabamuse korral peab mängija lülitama sisse oma käepaela tulukese ühtlaselt põlevas režiimis, et kõik üheselt aru saaks, et mängija on tabamuse saanud ning liikuma siis oma surnualasse.

Öösel märgime mänguala ära tulukestega, et keegi pimedas metsas ära ei eksiks.

Kohal on ka www.kingarms.ee kauplus, et kui keegi soovib miskit poest, siis palume oma soovidest eelnevalt teada anda, et saaks teie poolt tellitud kauba platsile kohale tuua teile.

Raadioside:

Admin: kanal 1

Auhinnaloos www.kingarms.ee poolt.

Asukoht:

Oore telkimisala, Valga maakond, Valga vald, Laanemetsa küla
57.682254, 26.347444

Aeg: 25-26.05.2019
Kogunemine: 25.05.2019 12:00
Laiali minek 26.05.2019 12:00


Muu info:

Osalustasu 10€ saab tasuda kohapeal korraldajale või tasuda ülekandega: Arveldusarve: EE131700017002765310 Ants Punning,
selgitusse märkida oma nimi. Ülekandega maksta soovijatel palume teha ülekande enne mängu ja kui te pole kindlad,
et ülekanne jõuab mängupäevaks üle, siis esitada palun maksekorraldus mängumaksu tasumise kohta.

Tüdrukutele/naistele osalustasu  5€.

Alaealine?: Alla 16-aastastel vajalik vabas vormis vanemate nõusolek koos vanemate kontaktidega, alla 14 aastased ainult koos vastutava isikuga. Öösel saavad platsile ainult 16+ mängijad ja 14+ mängijad koos vastutava isikuga.

Granaadid ja suits: Keelatud.

Kontakt: V.A.L. Airsoft
Email: viikingairsoft@outlook.com
Telefon: 56715856

Facebook: https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Instagram: https://www.instagram.com/v.a.l._airsoft/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC-dXqB3onRF01QGHBWRV8Ww?view_as=subscriber
Discord: https://discord.gg/UQvBCh

Oled osaleja?
Märgi ennast ka facebookis osalejaks: https://www.facebook.com/events/3495829307204381/
Et oleks ka teistel parem ülevaade osalejate arvust siis kirjutage ka siia a la "+1"

Relva rent:

Relvarent broneerimisega. Relvarent on ettemaksuga mis tuleb kanda korraldaja arveldusarvele enne mängu. Rent sisaldab relva, 1000 kuuli, prille ja maski, hind 15€. Lisainfo korraldajalt.
Kirjuta facebookis kasutajale Ants Punning või emailil viikingairsoft@outlook.com .

Reeglid:

Automaat kuni 130m/s piiranguteta.
Kuulipilduja või poolautomaat snaiper kuni 155m/s, piirang ~20m ja backup relv vajalik.
Üksiklasuline poltlukk snaiperrelv kuni 205m/s piirang ~25m ja backup relv vajalik.
Backup relv kuni 120 m/s ja üksiklasud.

Automaadid mis lasevad üle 130m/s loetakse poolautomaat snaiper relvadeks, lubatud ainult üksiklasud, vahemaa piirang ca 20m, backup relv vajalik.
Majades sees üksiklasud. Majast õue, õuest majja ja õues piiranguteta, kui on tagatud miinimumdistants. Pimetuli keelatud!

Alko ning narkojoobes mängul osalemine keelatud!


Relvi transportide ALATI varjatult nii toast autosse kui ka mängualale ja ka muul mänguvälisel ajal mänguplatsilt eemal olles. Ärge vehkige oma replicatega avalikes kohtades!!!

Mängu alal mängu ajal prillide ja kaitsemaskide eest ära võtmine on rangelt keelatud!!
Kui prillid on udused, siis käsi püsti ja liigute oma turvalisse surnualasse kus saate prille puhastada.

Muretsege endale umbes 20X20cm punane rätik mille saate välja võtta, et tähistada oma pihta saamist vältimaks arusaamatusi, et vastane teid üle ei laseks.

Tabamus relva pihta tähendab et relv on nii öelda lukus, ehk kasutu ja sellest pole võimalik enam tulistada ning võimalusel tuleb kasutada varurelva või liikuda surnualasse.

Probleemid kohapeal:

Kui tekib vaidlus, siis püüdke vaidlus lahendada ilma teisi mängijaid segamata, kui vaidlus segab mängu, siis liikuge parklasse ja lahendage vaidlus parklas.
Mängu korraldaja ei jõua ka parima tahtmise juures näha pealt igat olukorda, seega ei saa ka korraldaja teha otsust kes süüdi ja kes mitte,
seega kui mängijad omavahel asja selgeks ei saa räägitud, siis on korraldajal õigus mõlemad mängijad mängult eemaldada ja minema saata.

Tuletan meelde, et tegu on hobiga mitte võitlusega elule ja surmale. Lihtsam on alati käsi üles tõsta ja jalutada surnualasse, kui on kahtlus, et saite pihta.
Mängida saab terve päeva, seega surmaga ei lõppe teie lõbu. Üritusest osa võttes nõustud eelpool toodud reeglitega. Korraldaja otsused ei kuulu edasi kaebamisele.
« Last Edit: May 14, 2019, 18:29:33 by Remius »
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Panna samale päevale teine suurem üritus, kuhu on juba palju varem kuulutus üles pandud, ei ole ilus. Siiani on olnud lihtne reegel... kes ees see mees ja teised on austanud seda. Kahjuks tundub, et ausus ja austus teiste korraldajate suhtes on jäänud minevikku. Loodan siiski, et ehk saad muuta kuupäeva.

Lihtsalt avaldan arvamust.

Parimat
Harald
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Panna samale päevale teine suurem üritus, kuhu on juba palju varem kuulutus üles pandud, ei ole ilus. Siiani on olnud lihtne reegel... kes ees see mees ja teised on austanud seda. Kahjuks tundub, et ausus ja austus teiste korraldajate suhtes on jäänud minevikku. Loodan siiski, et ehk saad muuta kuupäeva.

Lihtsalt avaldan arvamust.

Parimat
Harald

Kahjuks ei ole see kuupäeva muutmine lihtne, läbirääkimised ala kasutamiseks kestsid pikka aega ning kuupäevad olid juba ammu välja valitud.

Ma ei näe mitte mingit probleemi et samal päeval 2 üritust toimuvad Eestis teineteisest väga suure vahemaa taga ning mängijad saavad ise valida millisele üritusele minna ja millisele mitte. Ka saavad mängijad näiteks mängida päeval ühel alal ning liikuda õhtul teisele alale ning mängida öösel juba hoopis teisel alal.

Pealegi ei ole Eestis ja Lätis mängijatest puudust ning mitte kõik mängijad ei vali näiteks Warlordi, kuid tahavad ikkagi mängida ja on päris palju mängijaid kellele meeldib hoonete asemel mängida metsas.

Seega kordan veelkord, et ma ei näe asjas mingit probleemi kuna tegu on kahe täiesti erineva alaga täiesti erinevates asukohtades ning puudust mängijatest mõlemale üritusele ei ole.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Beivo

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 308
    • View Profile
Tähelepanu juhitakse sellele ,et ammu olnud tava ja lugupidamine teiste korraldajate vastu lihtsalt ei tehta nii.Mitte asi ei ole selles kui palju osalejaid kuhugi tuleb.See on ammu enne meid juba nii ma arvan ja usun et seda tuleks austada.Meie oleme siin tatikad veel.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Tähelepanu juhitakse sellele ,et ammu olnud tava ja lugupidamine teiste korraldajate vastu lihtsalt ei tehta nii.Mitte asi ei ole selles kui palju osalejaid kuhugi tuleb.See on ammu enne meid juba nii ma arvan ja usun et seda tuleks austada.Meie oleme siin tatikad veel.

Mina ei pea siin kedagi mega tegijaks ega kedagi tatikaks. Uusi korraldajaid tuleb pidevalt juurde ja nädalavahetusi kuus vähe, kohti mängimiseks piisavalt. Ei saa nii, et vot mina kuulutasin oma mängu esimesena välja ja teised enam ei tohi, et kui mängijad tahavad sellel nädalavahetusel mängida, siis tulgu minu mängule või jätku mängimata kui minu mängule tulla ei taha.

Kõik korraldajad on võrdsed, pole oluline kas on korraldaja korraldanud 10 aastat või 100 mängu või alles alustab korraldamisega. Algajaid korraldajaid tuleks kogenumate poolt toetada ja oma teadmisi ja kogemusi nendega jagada kui uued korraldajad seda soovivad.

Mina sean oma graafiku kuuks ajaks ette ning sätin oma mängud nii, et need ei satuks teise korraldaja mängu lähedusse, vaid oleks piisavalt kaugel teises piirkonnas, et pakkuda ka mujal elavatele mängijatele mängurõõmu kes ei soovi ühele või teisele mängule minna.

Arvestades korraldajate rohkust ning uute korraldajate lisandumist ei saa nõuda enam, et vot mina olin esimene ja teised ei tohi samal ajal teha.

Minust sai korraldaja just sel lihtsal põhjusel, et siin foorumiski ei olnud lihtsalt mänge kuhu mängima minna novemris, sest kevadkuulutajad olid hooaja lõpetanud ja sellisel ajal enam ei korraldanud, mina ja ka sina ning Margus Pärn korraldame mänge aastaringselt ja ma ei näe mingit põhjust miks peaksin ma oma aasta ringi toimivat graafikut muutma hakkama kevadel.

Mäng on välja kuulutatud, ala broneeritud ürituse jaoks ja muutma ma seda ei hakka. Mängijad ise valivad millisele mängule minna ja millisele mitte, see on nende vaba valik.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Kutupiilu

  • Tavakasutaja
  • Posts: 24
    • View Profile
Airsoft foorum - muud teemad - korraldajatele
Tsiteerides kasutajat Remius:
"Et teeks vast eraldi teema mängu korraldajatele kus mängu korraldajad saaksid oma vahel suhelda ja infot vahetada. Teema on ajendatud olukorrast kus üks korraldaja on juba organiseerinud mängu ning info üles pannud, näinud vaeva ja siis äkki mõni päev enne mängu otsustab teine korraldaja oma mängu samale päevale panna tekitades sellega olukorra kus teise korraldaja vaev suht korstnasse võib lennata. Et arutlegem siis siin korraldajate vahel mängu kuupäevade ja asukohtade üle püüdes sättida mängude korraldamine nii, et need ei satuks ühele päevale ja liiga lähestikku, et näiteks 2 mängu 5 km vahega või isegi 2 mängu küll suure vahemaaga kuid samal päeval. Austagem siiski teineteise vaeva organiseerimisel ja suhtleme ja arutame, et kui mängud satuvadki samale nädalavahetusele, et nad siis organiseerida erinevatel päevadel, et ka mängijad saaksid võimaluse otsustada kas osaleda ühel mängul või mõlemal. On igati teretulnud, et tuleb juurde uusi korraldajaid ja põnevaid mänge erinevatel aladel ning mängijatel on suurem valikuvõimalus, sest ka see aitab kaasa airsofti populariseerimisele. Lugupidamisega Viiking airsoft meeskond."

Kas tegemist pole mitte silmakirjalikkusega?

Offline Andrei

  • Alles registreerunud
  • Posts: 1
    • View Profile
Remius kas sa ise kunagi selle üle ei vinkunud et teised samale päevale mänge panevad või oled sina selline jumal et sina võid aga teised ei või?

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Airsoft foorum - muud teemad - korraldajatele
Tsiteerides kasutajat Remius:
"Et teeks vast eraldi teema mängu korraldajatele kus mängu korraldajad saaksid oma vahel suhelda ja infot vahetada. Teema on ajendatud olukorrast kus üks korraldaja on juba organiseerinud mängu ning info üles pannud, näinud vaeva ja siis äkki mõni päev enne mängu otsustab teine korraldaja oma mängu samale päevale panna tekitades sellega olukorra kus teise korraldaja vaev suht korstnasse võib lennata. Et arutlegem siis siin korraldajate vahel mängu kuupäevade ja asukohtade üle püüdes sättida mängude korraldamine nii, et need ei satuks ühele päevale ja liiga lähestikku, et näiteks 2 mängu 5 km vahega või isegi 2 mängu küll suure vahemaaga kuid samal päeval. Austagem siiski teineteise vaeva organiseerimisel ja suhtleme ja arutame, et kui mängud satuvadki samale nädalavahetusele, et nad siis organiseerida erinevatel päevadel, et ka mängijad saaksid võimaluse otsustada kas osaleda ühel mängul või mõlemal. On igati teretulnud, et tuleb juurde uusi korraldajaid ja põnevaid mänge erinevatel aladel ning mängijatel on suurem valikuvõimalus, sest ka see aitab kaasa airsofti populariseerimisele. Lugupidamisega Viiking airsoft meeskond."

Kas tegemist pole mitte silmakirjalikkusega?

Kas keegi võttis ettepanekust vedu? Ei võtnud keegi vedu, kedagi ei huvitanud see ettepanek. Seda enam on üha uusi korraldajaid juurde tulemas ja mina olen ammu loobunud sellest mõttest.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Remius kas sa ise kunagi selle üle ei vinkunud et teised samale päevale mänge panevad või oled sina selline jumal et sina võid aga teised ei või?

Vingusin küll jah, aga need ajad on pöördumatult möödas mida enam uusi korraldajaid juurde tuleb. Ja ka mängijatest pole puudust, seega ei näe ma probleemi, et ühel nädalavahetusel on korraga mitu mängu Eesti erinevates nurkades, mängijaid jagub kõikjale.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Camperairsoft

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Need pole tavalised püha päeva mängud warlord on juba mitmentad aastad toimuv suurem mäng ja 24h mäng ei ole ka tavaline mäng

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Need pole tavalised püha päeva mängud warlord on juba mitmentad aastad toimuv suurem mäng ja 24h mäng ei ole ka tavaline mäng

24h on täiesti tavaline mäng nagu iga teine, lihtsalt kestab 4-5 tunni asemel kuni 24 tundi. Ja loodetavasti kestab Warlord veel mitmeid aastaid ja muutub iga korraga üha paremaks ning ei kao kuhugi. Minu poolt jõudu ja jaksu tegijatele ja edu. Iga mängija valib omale meelepärase mängu mis talle huvi pakub.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Beivo

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 308
    • View Profile
Kui juba läks jutuks siis värskendan su mälu natuke.Kordan veelkord ka seda et kindlasti ei ole siin põhjus selles et ühele või teisele mängule nii ja naa palju rahvast läheb.See on siililegi selge et Warlordil osaleb palju rahvast nagu iga aasta.
See mäng oli stardipauk ka sinu airsofti maailma laiemas mõttes.Ja ka minu stardipauk et näha seda hobi laiemalt.Mina austan seda üritust väga liiatigi ta toimub ainult ühe korra aastas.Sinu 24 tunni mänge tuleb vähemalt 7 tk suve jooksul.Tahan öelda seda et võiksid ka austada seda üritust ja seda head mälestust mis nendest aegadest nii sinul kui minul on.Ja kasvõi selle sama mälestuse ja kogemuse nimel osaleda sellel üritusel kogu oma rühmaga.Olen kindel et osad mehed kindlasti  tahaks tulla.
Need korraldajad kes on aastaid sellega tegelenud on kaudses mõttes meilegi suuna kätte näidanud ja peab ütlema et väga viisakalt on meid vastu võetud.
Nii et tatti pritsida siinkohal pole kindlasti ilus.(ma ei räägi ainult Warlordi korraldajast).Sinu samal päevale pandud ürituse valguses küsimus mille nimel sa Airsofti üritusi korraldad?Kas tõesti heade elamuste nimel ja et edendada Airsofti Eestis jne ma pigem arvan et asi on siiski milleski muus.
Teine asi on see et kui sa midagi välja ütled või kuskile avalikult kirjutad siis mees peaks oma sõna pidama.Siin tekibki kohe tunne et sa oledki kahepalgeline kes kord räägib ühte ja teine kord teist.Siis tekivad juba usalduse küsimused jne jne.
Ühesõnaga selline veidi ülbe käitumine ei aita kindlasti mitte kuidagi moodi kaasa sellele hobile heas mõttes.
Kogu tekst mis kirjutasin on informatiivne ning ei ole kellegi halvustamiseks.

Offline Metsavend

  • Tavakasutaja
  • Posts: 253
  • Krytac Trident SPR MK2
    • View Profile
Mängudel ligi 200km vahet. Vaevalt see Warlordi meeletult mõjutab. Ehk Valga ja lõunapoolne rahvas tahab tõesti sel päeval seal mil-sim üritust. Soovin neile mõnusat mängu.

Ärilise poole pealt puhas konkurents ja seal aumehi vähe. Oleneb vaatenurgast.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
@Beivo, minu airsofti mängimine käis juba enne seda. Ma ei jäta ära oma üritust mingil juhul, sest planeerimine on toimunud pikalt ning lähtun oma meeskonna ja püsimängijate soovidest. Minu üritust Warlord ei sega, kuid väga kahju on näha, et minu üritus segab teisi, aga eks see konkurents suureneb veelgi mis on minu arvates igati tervitatav tuues hobiga tegelema üha uusi mängijaid.

Igale mängijale oma ja nii ei saa, et vot see nädalavahetus on ainult minu mäng ja kes minu mängule ei tule istugu kodus või tehku mängu omaette vaikselt nurga taga. Valiku teevad mängijad milline plats neile meeldib ja kuhu nad mängima tahavad minna.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Kui juba läks jutuks siis värskendan su mälu natuke.Kordan veelkord ka seda et kindlasti ei ole siin põhjus selles et ühele või teisele mängule nii ja naa palju rahvast läheb.See on siililegi selge et Warlordil osaleb palju rahvast nagu iga aasta.
See mäng oli stardipauk ka sinu airsofti maailma laiemas mõttes.Ja ka minu stardipauk et näha seda hobi laiemalt.Mina austan seda üritust väga liiatigi ta toimub ainult ühe korra aastas.Sinu 24 tunni mänge tuleb vähemalt 7 tk suve jooksul.Tahan öelda seda et võiksid ka austada seda üritust ja seda head mälestust mis nendest aegadest nii sinul kui minul on.Ja kasvõi selle sama mälestuse ja kogemuse nimel osaleda sellel üritusel kogu oma rühmaga.Olen kindel et osad mehed kindlasti  tahaks tulla.
Need korraldajad kes on aastaid sellega tegelenud on kaudses mõttes meilegi suuna kätte näidanud ja peab ütlema et väga viisakalt on meid vastu võetud.
Nii et tatti pritsida siinkohal pole kindlasti ilus.(ma ei räägi ainult Warlordi korraldajast).Sinu samal päevale pandud ürituse valguses küsimus mille nimel sa Airsofti üritusi korraldad?Kas tõesti heade elamuste nimel ja et edendada Airsofti Eestis jne ma pigem arvan et asi on siiski milleski muus.
Teine asi on see et kui sa midagi välja ütled või kuskile avalikult kirjutad siis mees peaks oma sõna pidama.Siin tekibki kohe tunne et sa oledki kahepalgeline kes kord räägib ühte ja teine kord teist.Siis tekivad juba usalduse küsimused jne jne.
Ühesõnaga selline veidi ülbe käitumine ei aita kindlasti mitte kuidagi moodi kaasa sellele hobile heas mõttes.
Kogu tekst mis kirjutasin on informatiivne ning ei ole kellegi halvustamiseks.

Mis puutub tati pritsimisse, siis .... mnjh, mis puutub kahepalgelisusesse, siis ... mnjh. Ei ma ei ole miljonär ja loomulikult on eesmärk mul ka mängude korraldamiselt kasumit teenida mitte ots otsaga kokku tulla või kahjumis olla ja mis on halba kasumi teenimises?

Ma ei ole kunagi kokku lugenud mida või kuidas, kuid mida olen vaadanud on korraldatud mängude arv ja see küündib 80 ringi, seega kui ülbe, siis teatud inimestega võib olla tõesti kes selle ülbuse enda suhtes välja on kutsunud, kuid 80 mängu 2 aastaga-beat that if you can ;)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!