Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Hetkel registreerunuid 9 ja huvitatuid 23.
2
Müük / M: DMR SR25, 4xMagnifier, Red dot, PEQ, 3midcap salve. 300€
« Last post by AlKevin on June 15, 2019, 21:56:12 »
Tegemist on A&K tootja relvaga mis on tehase poolt tuunitud ja laseb välja 2Joule . Relv on saanud Tugevama gearboxi, hopup kambri ja mootori.
Relv laseb kaugele ja on üpris täpne.
Lisainfo ja küsimused : 56942616


https://www.upload.ee/image/10100560/DMR.jpg
https://www.upload.ee/image/10100564/DMR2.jpg
https://www.upload.ee/image/10100566/DMR3.jpg
https://www.upload.ee/image/10100562/DMR1.jpg
3
Üritused / Re: 2019-06-15 Forrest wars [ V.A.L. Airsoft & Kingarms.ee]
« Last post by Remius on June 15, 2019, 21:54:11 »
Teen siis väikese kokkuvõtte tänasest mängupäevast.

Kokku tuli meid 33 mängijat. Osalejate hulgas oli uusi mängijaid kui ka juba natukene vähem ja väga kogenud mängijaid.

Ilmateade mängis meile vingerpussi ning ennustatu asemel saime väga kuuma suvise ilma ja mängupäeva lõpetasime täpselt õigel ajal, sest siis saime veel ka pakkimise ajal vihma sahmaka kaela :D

Ala ise oli väga raske ja mulle ei meenugi kohe nii rasket ala nagu see. Kõrge rohi, võsa, porised kraavid, samblas kivikuhi.

Kuid ega see ala raskus ei takistanud mängimist ning lahingud olid ikka väga aktiivsed, vastast tihti ei näinud üldse ja oli tükk vaeva vastase asukoha kindlaks tegemisel. Adrenaliin oli laes, põnevust jagus enam kui küllaga, paukusid granaadid, vihisesid kuulid, tossu jagus metsa alla piisavalt.

Õnneks tarbisid kõik mängijad piisavas koguses vett ja muid mittealkoholseid jooke ning kuumarabandust ei saanud keegi kuigi higi voolas nii öelda jõgedena :D

Mul on väga hea meel ja suured Tänud kõigile osalejatele, Tänud Karistajate meeskonnale ja ala omanikule.

Endiselt toimib ideaalselt Margus Pärn loodud tülide lahendamise süsteem mis tekitab ideaalse enesedistsipliini mängijatel ja mingeid ragistamisi platsil ei olnud peale mõne krõbedama karjatuse mis pigem humoorikas toonis tuli.

Ala kallal tuleb kõvasti vaeva näha muidugi, võtta maha võsa, niita maha heina, kuid ka selleks on ala omaniku luba olemas ja tegeleme selle ala arendamisega edaspidi. Ka on tulemas samasse suht lägedale veel üks metsaala kus omanikuga kooskõlastus olemas ja peatselt alustatakse ka seal alal ettevalmistustega nagu võsa eemaldamine ja kõik muu vajalik, et ala oleks mängimiseks mugavam.

Alati on vahva vaadata parkla alal mängijate omavahelist sõbralikku suhtlemist kus uuritakse üksteise relvi, arutletakse igasugu asjade üle.

Ka oli täna väike muudatus ning briifingu viis läbi õpipoiss, et seepärast palun mängijatel vabandust, et briifing venis, kuid küll õpipoiss õpib kiiresti. Nimelt miks õpipoiss? Aga seepärast, et plaanime laieneda ja mitte teha mänge ainult iga nädalavahetus, vaid iga nädalavahetus ja vahel isegi mitmes kohas korraga, sest on palju mängijaid kes tahaks tulla meie mängudele, kuid mingil põhjusel nad seda teha ei saa ja seepärast viime me mängu nende juurde, et kõik soovijad saaksid tunda mängurõõmu.

Tasuta mänguloosi numbriks hüüti platsil välja number 12 ja loosiõnn naeratas Marek Koemets´le, palju õnne :)

Lisan omaltpoolt hetkel vaid paar pilti, kuid natukene kannatust, rohkem pilte peatselt tulemas tubli fotograafi poolt kes vapralt lahingumelus pildistas, Tänud ka temale.
4
Pakendikeskus pidas üritust klientidele ja koostööpartneritele. Ning kui õigesti aru sain hakkavad sinna uut hoonet ehitama
5
Kui tohib siis liituksin ka. Nii et +1
6
Müük / Re: M: Molle taskud, raadiosaatja, chestrig
« Last post by Lumeinimene on June 15, 2019, 17:10:31 »
Allesjäänud toodetel hinnad -10%.
7
Müük / Re: M: Gaasimask, 20l seljakott
« Last post by Lumeinimene on June 15, 2019, 17:10:11 »
Hinnad -10%.
8
Müük / Re: M: Molle taskud, raadiosaatja, chestrig
« Last post by Lumeinimene on June 15, 2019, 17:09:23 »
Chest-rig müüdud!
9
Üldine jutt / Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Last post by GraboN on June 15, 2019, 01:45:14 »
@Nuga: Sa ei saa vist üldse teemast aru..@Obi-San
---------------------------
"“Ta on alkot joonud ja kellegile andnud” so whut? Meil on alkoholism yldse riigis probleem, ja midagi imelikku et enne/peale mängu inimesed joovad. Ytlen rohkem - see on tavaline praktika. Kui ta lapsele alkot andis - Kirjuta avaldust politseisse, mis sa siia kirjutad?!

“Ta on ylbe ja vastik!” See yldse pole mingi põhjus pole. Nagu veganite grupp FB-s tase. "
---------------------------


See, et meil riigis nö alkoholism on ei tähenda, et korraldajana seda propageerid noorte ja teiste ees.

Ülbe ja vastik - Noortele võiks head eeskuju näidata ja mitte olla ülbe ja vastik ehk siis see on "põhjus" kui korraldaja mõjub negatiivselt.

Kui sa korraldad midagi inimestele ja küsid raha selle eest ( eriti kui kohal on ka alaealised ) siis peaks inimene ikka vastavalt käituma ( Head eeskuju võib võtta Marguselt ).

Korraldan sulle sünnipäeva/pulmad või mida iganes ja joon seal + ülbitsen iga teisega ning küsin raha ka selle eest, pole vist õige?

Politseisse ei minda sellepärast, et nii võib asi suurema kella külge minna ja inimesed üritavad ilma selleta asjadega ühelepoole saada.


Üldiselt vahet ei ole mis suhtumisega Remius või keegi teine on aga alad võiksid/peaksid olema kooskõlastatud omanikega. Neid kohti niigi vähe kus mängida saab.
10
Üritused / Re: 2019-06-29 Save the Boss (Airsoftpro24)
« Last post by Aimbot01 on June 15, 2019, 00:35:13 »
+1
Pages: [1] 2 3 ... 10